Skocz do zawartości
serduszek

Grafika tania a dobra ??

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie chcialem spytac jaka karta graficzna jest najtansza a jednoczesnie najleprza w swojej cenie

Ta karta nie ma sluzyc do gier ale np do grafiki , internetu w sumi nic wymagajcego i miescic sie w cenniku aktualnych cen do 200 zl

I czy jest taka karta wogule ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosc nic nie chce specjalnego a ni starego pewnie, wez sobie GF4MX 440 64mb ddr

no tak...ale taki GF4MX ma podobnie starusienka architekture jak ten leciwy Radeonek :wink: .Przeciez ten GF to nic innego jak troszke przekrecony GF2 (brak ENBM - Enviromental bump mappinng ,wzgledem R256).Jak karta nie ma byc do gier to wolalbym tego Radka256 (7200)niz cale stado GF4MX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz na mój podpis, na końcu mam wynik 3dmarka 2001 : 6714 pkt. nie jest to dużo ale jak na kartę kosztującą teraz poniżej 200zł to nieźle. tylko szukaj wersji 128 bitowej DDR, inne wersje odpuść sobie.

i mx440 bije każdego GF 2 Titanium, GTS itp i świetnie się podkręca. no i nie ma problemów z kompatybilnością jak ze starszymi radkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz na mój podpis, na końcu mam wynik 3dmarka 2001 : 6714 pkt. nie jest to dużo ale jak na kartę kosztującą teraz poniżej 200zł to nieźle. tylko szukaj wersji 128 bitowej DDR, inne wersje odpuść sobie.

i mx440 bije każdego GF 2 Titanium, GTS itp i świetnie się podkręca. no i nie ma problemów z kompatybilnością jak ze starszymi radkami.

a czytales pierwszy post......karta nie ma sluzyc do gier.Moge wiedziec gdzies wyczail takie rewelacje ze stare radki maja jakies problemy z kompatybilnoscia :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Radek jest ok (Ten z Allegro), ale jesli karta ma nie byc do gier to moze byc GF 4 MX (ew, zeby JESZCZE BARDZIEJ zaoszczedzic GF 2 MX za 100 zl)

hmmm......z tego co zrozumialem to jesli grafa nie do gier to Gf4MX ,a jak do gier to ten Radek :lol: :lol: :lol: ...eeeee jasne

 

no ale dosc zartow.......jesli grafa ma nie byc demonem predkosci to niech przynajmniej daje wysmienity obraz,takie jest moje zdanie,dlatego moj typ to ten Radek256ViVo (no i moze kiedys przyda sie wejscie video i zamontowany koder/dekoder strumieni video w postaci ukladu Rage Theater).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prolink 440 SE 64mb-128bit (ok190zł) na 1700+ bez podkrecania 256ram266 5200pkt w 3d2001 po podkreceniu 6300pkt. I 2lata gwarancji . Dobra do pracy i czasem nawet w cos na niej pykniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ma być dobry obraz to styknie Radeon 7000, 7200 lub 7500. do gier się nie nada ale ni-do-gier super.

zgadzam sie,ale lepiej rozejrzec sie ze starszymi Radkami Build By ATi tam zawsze obraz jest idealny i karty sa swietnej jakosci,czego nie mozna powiedziec o niektorych tanich klonach R7000/7500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gf do grafiki??? :lol: :lol: :lol:

Większośc proponuje mx400/440 przeciez to żałosne.

 

Jak do grafiki to tylko matrox - (profesjonalnej), a do bardziej amatorskiej wystarczy albo starszy ati (jak proponuje VIP) ewentualnie kyro1,kyro2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprościej firmową MX440 128 bitową, np prolinka, asusa, leadteka. poniżej 200zł powinieneś znaleźć. lub odwiedź allegro i kup radeona np 7500 (niższe to straszne badziewie) ale oryginalny ATI, hercules, sapphire.

 

ja mam mx440se i nie narzekam ani na jakość obrazu ani na wydajność. jaka kasa taka karta i tyle. moja grafa jes tfirmy chaintech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chcialem spytac jaka karta graficzna jest najtansza a jednoczesnie najleprza w swojej cenie 

Ta karta nie ma sluzyc do gier ale np do grafiki , internetu w sumi nic wymagajcego i miescic sie w cenniku aktualnych cen do 200 zl 

I czy jest taka karta wogule ??

Do 200 zlotych mozna by polecic wiele kart, nawet ze sklepu czyli nowych ale przede wszystkim powstaje pytanie (pytanie na pytanie :lol: ) czy to ma byc karta AGP czy PCI, bo z tego co czytam to wnioskuje ze chodzi o jakis stary komputerek a wiec nie wykluczone ze on nie ma AGP wcale.

 

Warto tez abys rozwinal znaczenie slowa "do grafiki" czy to ma byc np jakies uruchomienie programu graficznego czy tez bardziej profesjonalne zastosowania.

 

Piszesz ze to ma byc nic wymagajacego, to w sumie bardzo ciezko zrozumiec i jest tu wiele niejasnosci bo moze to byc zarazem S3 Trio 1MB, S3 Virge za 10 zlotych z allegro jak i Matrox za 25 jak i Radeon 7200 jak itd itd i GF4MX440 za prawie 200, ale w sumie skoro ma byc nic nie wymagajacego to po co placic 200 zlotych jak mozna 20? A swoja droga nie wiadomo gdzie sie konczą Twoje wymagania :-)

 

Nie wydaje mi sie zebys bawil sie profesjonalnie w grafike (monitor przynajmniej 19") bo nie zadawalbys chyba takich pytan, podaj konfig jaki masz monitor jaki sprzet itd wtedy bedzie znacznie latwiej wybrac cos

 

Ja sam sklanialbym sie ku Matroxowi, po tym co przeczytalem, najtaniej, pewnie i bez wymagan :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZACZEKAJCIE!!  Jest  wyjscie :) poczekaj kilka  lat i kup sobie  RADKA 9800 :twisted:  :twisted:  :twisted:  napewno kiedys bedzie kosztowal mniej jak 200zl :wink:

polityka ze ho ho 2postowy kiepski zart nic nie wnoszacy do rozmowy...

 

co do tej ATI z allegro to robiłem interesy z tym sckszczecin.czesto zachodze do tego sklepu.duzo maja tego typu starszych kart.swoja droga oryginalne karty ati jesli chozi o prace graficzne zostawiaja w tyle wszystkie mx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a wiec tak

Mam kompa takiego

 

Epox 8rda3+

Athlon xp 2000

ddr Kingston 2x128 333

Maxtor 40 gb 7200

I grafika aktualnie S3 Trio (nieznam dokladnej nazwy)

 

A raczej nie jest to stary komputerek

Hmmm co do grafiki to bawie sie Corel-em 9 oraz Adobe Photoshop 7(szkole mam o kierunku grafika komputerowa)

Mam jeszcze 2 kompa z ktorego aktualnie nie moge kozystac

 

P4 1700

Plyta intela (ale nawet nie wiem jaka)

1x128 + 1x 256

Grafika GF4 MX 440

Maxtor 40 gb 7200

Calosc DELL-a

 

I jak widzicie nie orientuje sie w szprzecie cudownie :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a wiec tak

Mam kompa takiego

 

Epox 8rda3+

Athlon xp 2000

ddr Kingston 2x128 333

Maxtor 40 gb 7200

I grafika aktualnie S3 Trio (nieznam dokladnej nazwy)

 

A raczej nie jest to stary komputerek

Hmmm co do grafiki to bawie sie Corel-em 9 oraz Adobe Photoshop 7(szkole mam o kierunku grafika komputerowa)

Mam jeszcze 2 kompa z ktorego aktualnie nie moge kozystac

 

P4 1700

Plyta intela (ale nawet nie wiem jaka)

1x128 + 1x 256

Grafika GF4 MX 440

Maxtor 40 gb 7200

Calosc DELL-a

 

I jak widzicie nie orientuje sie w szprzecie cudownie :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a wiec tak

Mam kompa takiego

 

Epox 8rda3+

Athlon xp 2000

ddr Kingston 2x128 333

Maxtor 40 gb 7200

I grafika aktualnie S3 Trio (nieznam dokladnej nazwy)

 

A raczej nie jest to stary komputerek

Hmmm co do grafiki to bawie sie Corel-em 9 oraz Adobe Photoshop 7(szkole mam o kierunku grafika komputerowa)

Mam jeszcze 2 kompa z ktorego aktualnie nie moge kozystac

 

P4 1700

Plyta intela (ale nawet nie wiem jaka)

1x128 + 1x 256

Grafika GF4 MX 440

Maxtor 40 gb 7200

Calosc DELL-a

 

I jak widzicie nie orientuje sie w szprzecie cudownie :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a wiec tak

Mam kompa takiego

 

Epox 8rda3+

Athlon xp 2000

ddr Kingston 2x128 333

Maxtor 40 gb 7200

I grafika aktualnie S3 Trio (nieznam dokladnej nazwy)

 

A raczej nie jest to stary komputerek

Hmmm co do grafiki to bawie sie Corel-em 9 oraz Adobe Photoshop 7(szkole mam o kierunku grafika komputerowa)

Mam jeszcze 2 kompa z ktorego aktualnie nie moge kozystac

 

P4 1700

Plyta intela (ale nawet nie wiem jaka)

1x128 + 1x 256

Grafika GF4 MX 440

Maxtor 40 gb 7200

Calosc DELL-a

 

I jak widzicie nie orientuje sie w szprzecie cudownie :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a wiec tak

Mam kompa takiego

 

Epox 8rda3+

Athlon xp 2000

ddr Kingston 2x128 333

Maxtor 40 gb 7200

I grafika aktualnie S3 Trio (nieznam dokladnej nazwy)

 

A raczej nie jest to stary komputerek

Hmmm co do grafiki to bawie sie Corel-em 9 oraz Adobe Photoshop 7(szkole mam o kierunku grafika komputerowa)

Mam jeszcze 2 kompa z ktorego aktualnie nie moge kozystac

 

P4 1700

Plyta intela (ale nawet nie wiem jaka)

1x128 + 1x 256

Grafika GF4 MX 440

Maxtor 40 gb 7200

Calosc DELL-a

 

I jak widzicie nie orientuje sie w szprzecie cudownie :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...