Jump to content
subspace

Chłodzenie do GTX 1070 Inno3D iChill x4 (lub x3)

Recommended Posts

Witam, popsuła mi się wtyczka od wentyla do GTX 1070 Inno3D iChill x4 (lub x3). Chcę kupić wentylatory do tego modelu, rozebrałem chłodzenie, i widać co na zdjęciach.
Czy to jakiś monolit, bo nie widzę śrub do odkręcania wentyli. Da się w ogóle wymienić pojedynczy wentyl w tym modelu? 
Na Aliexpress znalazłem model o nazwie jak ze zdjęcia, ale ma inne mocowanie i 88mm zamiast 92, sprzedawca odradza kupno. Wygląda na to że są różne wielkości i różne mocowania a ta sama nazwa (CF 12915S).
Jak to rozebrać i czy można kupić gdzieś pojedyncze wentyle do tego modelu albo całość ze zdjęć? Można użyć wiatraków o mniejszej średnicy?



1a.thumb.jpg.b565b920a63f4c7107674d9f8f3d4a4d.jpg
a1.thumb.jpg.53e0de56d1a59e7213c7655952ed1d97.jpg

a22.jpg

Edited by subspace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×
×
  • Create New...