Skocz do zawartości
NiemacieK

!!! CIEKAWY BLOK WODNY !!!

Rekomendowane odpowiedzi

 

I co Wy na to ?? Do wykonania w każdym domku ?

Od razu korekta - różnica między tym bloczkiem a WW to 1,3 stopnia (wcześniej walnąłem z pamięci)

Dla mnie rewelacja - nie bardzo wiem jak ta środkowa pleksa jest wyprofilowana ...

ten bloczek jest tak prosty, ze az sie wierzyc nie chce, ze moze byc tak wydajny. praktycznie kazdy moze go zrobic w domu, majac dostep do odpowiednio grubej pleksy, wiertarki i oczywiscie wymiarow.

hehe mam zamiar zrobic cos jeszcze wydajniejszego - pomysl podobny ale moj wlasny nie zaczerpniety z netu :idea: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak normalny frezowany blok w kształcie litery "M" ,potraktować w środku kanały jakąś szczotką drucianą albo grubym papierem ściernym, żeby powierzchnia w środku była chropowata. Wtedy byłaby większa powierzchnia oddawania ciepła a z tym lepsza wydajność??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladny bloczek ;)

Mam dwa pytania:

1. Jesli to nie narusza waszego podejscia polityki patentowej to czy moglbym sie wywiedziec o trzy wymiary, a dokladnie grubosc spodu, grubosc topu i szerokosc rowkow miedzy finami ?

2. Bylbym zainteresowany zakupem wiekszej ilosci kroccow ale interesuje mnie tylko zakup przy ktorym otrzymam FV. Wystawiacie fakturki ?

 

i jedna mala uszczypliwosc

nie wiem jak do tego doszedles, ale cnc jest tansza przy seryjnej produkcji

wedlug wszelkich prawidel organizacji systemow produkcji przemyslu metalowego produkcja seryjna liczona jest w tysiacach sztuk wytworzonych detali w okresie rozliczeniowym czyli miesiaca (teoretyczno-praktyczne aspekty organizacji poczawszy od wyduman niejakiego A. Smitha przez gosci typu Taylor czy Ford po najnowsze wydumania) - przez obrabiania skrawaniem plaskownikow w celu uzyskania blokow wodnych trudno tutaj mowic o seryjnej produkcji

no chyba ze ktos bedzie sie bawil w tloczenie miedzi - o ile cena za dostep do prasy o dobrym "<span style="color:red;">[ciach!]</span>lnieciu" (czyli conajmniej 150 ton) jest tania w przeliczeniu na jednostkowe trach o tyle dobra matryca to koszt conajmniej kilku tysiecy zlotych

no chyba ze nie miales tego na mysli choc z drugiej strony produkcja seryjna rozumiana w obszarze organizacji nie jest jednoznaczna z seria produkcyjna w aspekcie harmonogramowania zlecen produkcyjnych

 

co zlego to nie /me ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiarow sie nie doszukalem niestety ... coosh ;)

co zas sie tyczy FV to kolejne dwa zagadnienia:

1. rozumiem ze podane ceny to ceny brutto - tak jest ?

2. skad moge pobrac upowazniajacy Was (czyt. firme ktora wystawi FV) do wystawienia FV bez mojego podpisu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...