Skocz do zawartości
lukasrz

Kupiłem Leadtek WinFast GeForce 4 TI 4200 64MB AGPx8( O/C )

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak zakupiłem grafe Leadtek WinFast GeForce 4 TI 4200 64MB AGPx8 ,karta jeżeli chodzi o wykonanie jest zawalista,super spasowane radiatorki,elegancki wentyl,spoko jak to Leadtek.

 

Bez podkręcania karty przy 250/513 i tym co w podpisie w MARK 01 grafa wyciąga 10342pkt :D ,chyba nieźle jak na K7S5A, DDR 266 i nie kręconego procka.

 

Dobra zaraz po standardowym benchmarku zabrałem sie za O/C i tak, max co udało mi sie wyciągnąć full stabilnie to 303/617, myśle że nieźle,chłodzenia nie zmieniałem,przy testach buda była zamknieta. Przy 303/617 karta osiąga 11 247 pkt :D .Co o tym sądzicie ?? Chyba znośnie jak na tą MOBO i pamiątki.

 

Zrobiłem jescze tescik w AquaMark w 1024x768 tekture 40MB bez O/C karta ma 69,2fps po podkręceniu niewielki skok do 73,1fps :D 8)

 

Co o tym myslicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ta karta niczego sobie. Dobrze zsie kreci, to z WC na GPU pojdzie z 320.

A ja sie ciagle zastanawiam nad Gainward GF4Ti4800se, tylko ze jemu pamieci sie slabo kreca (ciezko bedzie 590 wyciagnac). Ale ma 3 lata gwary door to door.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ta karta niczego sobie. Dobrze zsie kreci, to z WC na GPU pojdzie z 320.

A ja sie ciagle zastanawiam nad Gainward GF4Ti4800se, tylko ze jemu pamieci sie slabo kreca (ciezko bedzie 590 wyciagnac). Ale ma 3 lata gwary door to door.

Bierz tego Leadteka, mówie ci grafa spoko, zawalisty radiator z jednej strony z GPU przechodzi na drugą ( taki zagięty :) ) A i gwara 2 LATA !! to też nie mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mozna myslec, grafa jest extra, wyniki sa tez w znacznej mierze zalezne od sterownikow, moim zdaniem bardzo udany zakup!  :wink:

THX.

 

Też myśle że udany zakup szczególnie że karta wyniosła mnie 540zł+8zł ,wersja BOX- 5CD, 3pełne wersje gier :) cała płytka różnych demek,no i płyta z oprogramowaniem Leadteka+ stery do AGP pod wszystkie MOBO,jakies programy, mnustwo kabli :wink: ,jakieś dziwne przejściówki które niewiem do czego są, książeczki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nie moge powiedziec zlego zdania o tej karcie jako ze jestem uzytjkownikiem jej starszej wersji - AGPx4.

Jakosc obrazu zapewne sie nie pogorszyla od mojej wersji wiec nic jej nie mozna zarzucic - na zadnym R nie jest lepiej. Wydajnosc jest swietna, jakosc jej wykonania jest niepodwazalna, wyjscie TVout tez eleganckie. Ja mam wersje OEM wiec ten radiator na Twojej daje jeszcze wieksze mozliwosci OC. 303/617 to niezly wynik.

Sam zamierzam zalozyc radiatory na pamieci (wspomniana wersja OEM nie posiada takowych) i zakrece na 300/620 (teraz jedynie 300/600).

Za ta kase dokonales najlepszego wyboru z mozliwych. Gratuluje i zycze wielu, jeszcze milszych wrazen niz dotychczas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej karty nie jestem zadowolony bo dochodzę tylko na 275/550MHz i potem artefakty  :( Leadtek to jednak nie tak dobra firma jak sądziłem. :cry:

A czego sie spodziewałes po wersji 128 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej karty nie jestem zadowolony bo dochodzę tylko na 275/550MHz i potem artefakty  :( Leadtek to jednak nie tak dobra firma jak sądziłem. :cry:

No wlasnie, jeszcze na dodatek VIVO, 128 MB na pewno nie bedzie sie krecic tak jak 64 MB wiec nie powinienes narzekac na Leadteka, powinienes porownac swoja do wersji 128 MB VIVO, ktore czesto pewnie sie w ogole nie pokreca, ale chyba nie powiesz ze nie jestes zadowolony z Leadteka dlatego ze sie nie kreci??? 8O :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chciałbym mieć taką grafikę... rewelacyjny wynik, wykonanie

oraz wyposażenie..

 

Hm, może udałoby mi się zakupić w przyszłości tego leadteka, tylko

ile takowy najtaniej kosztuje? ~450 zł ? A może są niższe? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za opinie :!: :!: :!:

 

Kupując karte -LEADTEKA-już po raz drugi utwierdziłem sie w przekonaniu o profesionaliźmie tej firmy i perfekcji wykonania karty.

 

P.S Jakość obrazu-miodziooo.

 

Pozdro. all. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chciałbym mieć taką grafikę... rewelacyjny wynik, wykonanie

oraz wyposażenie..

 

Hm, może udałoby mi się zakupić w przyszłości tego leadteka, tylko

ile takowy najtaniej kosztuje? ~450 zł ? A może są niższe? :)

499zł w siriusie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chciałbym mieć taką grafikę... rewelacyjny wynik, wykonanie

oraz wyposażenie..

 

Hm, może udałoby mi się zakupić w przyszłości tego leadteka, tylko

ile takowy najtaniej kosztuje? ~450 zł ? A może są niższe? :)

499zł w siriusie...

W SIRIUSIE to jest wersja OEM bez takich radiatorków,pisze zreszta nizej i pisalem do nich maila.Taniej jak 540 narazie niema nigdzie bo przeszperałem wszystkie sklepy. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w siriusie owszem jest OEM za 499 ale w komputroniku jest BOX za 499  :lol:  a OEM 495, no trza bylo pytac  :lol:

499 BOX z lipnymi radiatorkami ,pisalem do nich maila.

nie rozumiem??? z tego co mi wiadomo, BOX u Leadteka jest tylko jeden, wiec jak to???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w siriusie owszem jest OEM za 499 ale w komputroniku jest BOX za 499  :lol:  a OEM 495, no trza bylo pytac  :lol:

499 BOX z lipnymi radiatorkami ,pisalem do nich maila.

nie rozumiem??? z tego co mi wiadomo, BOX u Leadteka jest tylko jeden, wiec jak to???

Ja tez niemam pojęcia ,panowie w komputroniku lubia robić różne przewałki,dziwna jest rózńica równiez pomiedzy OEM a BOX ,niewiem jakim cudem tylko 4zł, moze z cenami sie machneli,niemam pojecia co oni kominuja,ale wolałem tam nie kupować kota w worku.

 

Wolałem kupić w www.sklepwgk.pl tutaj szybko dostalem odpowiedzi na moje pytania,wszystko elgancko objaśnili panowie, przesyłke wysałli w środe rano a już w środe popołudniu paczka była u mnie w Lublinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej karty nie jestem zadowolony bo dochodzę tylko na 275/550MHz i potem artefakty  :( Leadtek to jednak nie tak dobra firma jak sądziłem. :cry:

a I MASZ VIVO KTÓRE Z REGÓŁY SIĘ MIEJ KRĘCĄ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasrz tez mialem kupic tego Leadtek'a ale niestety musialbym na niego czekac prawie 2 tygodnie a to nie wchodzilo w gre, a jak na zlosc nie bylo tez wtedy MSI Ti4200, i kupilem to co mam w podpisie i jestem zadowolony. Wynik bez podkrecania w ogole karty na procku 2100 Mhz na FSB 175 to 12490 punktow! ofcourse 3Dmar2001. Podkrecac podkrecilem pamieci bez artefaktow do 565 bez dodatkowego chlodzenia, ale jak narazie nie potrzebuje wiecej mocy bo i tak nie gram prawie w ogole, moze kiedy jak bedzie potrzebne kilka klatek wiecej to sie podkreci tyle, ze juz z dodatkowym chlodzeniem. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super spasowane radiatorki,elegancki wentyl,spoko jak to Leadtek.

JEsteś tego pewien, ściągałeś te radiatory, miałem w domu 3 szt. ale jeszcze z AGP4 i VIVO (z 0,5 roku temu) i po ściągnięciu okazywało się że ten radiator z tyłu przylegał dobrze tylko do 2 kości, a pasty było tyle że szkoda gadać. Te mocowanie tylnego radiatora o krawędz tego z przodu (tą górną) Leadtek coś spieprzył, no chyba że już to poprawili jakąś dodatkową spinką, wtedy buła tylko 1, nie wiem jak to opisać, ale mniej więcej w środku L.

Sprawdź i napisz jak to jest teraz, bo chętnie bym się przesiadł na Leadteka.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jezeli chodzi o ten dolny radiator to sa 2 różne ,starsze Leadteki mialy taki jak na zdieciu nizej jest pokazany, a moja ma radiator tak jak jest ta czerwona linia.

 

Dołączona grafika

 

To tak, zdiołem radiatory i tak, pasty było sporo ale nie za dużo raczej jej ilosc oceniam na 5, a co do styku radiatora z pamieciami no to jak ktoś byłby bardzo upierdliwy to mozna sie przyczepic do styku z jedna kościa od dołu karty oceniam mocowanie ogólnie na 5+. Ale zczyściłem całą paste dałem więcej nowej i wyrzuciłem sprężynki które były na kołkach mocujacych i dałem te z długopisa, na sprężynce z długopisa jest jeszcze lepszy styk i docisk(większa siła).Zaraz zobacze czy zmieni to coś jeżeli chodzi o O/C karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak, po wyżej wspomnianych modyfikacjiach grafa teraz stabilnie max chodzi 303/628, GPU nie da rady wyżej już dzwignąć ale pamiątki poszły o 11Mhz w góre :D -zawsze to coś. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...