Skocz do zawartości
poca

>> Co zrobić żeby X Box odtwarzał filmy ?? <<

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie mam krótkie filmiki XXX ;) w formacie *.avi i *.mpg . Chciałem je nagrać na CD-RW i uruchomić na X Box'ie . Biore pierwszy próbny plik wideo. Nagrywam w Nero. Biore utwórz Video CD. Nero najpierw mi konwertuje, a po tem nagrywa. Zadowolony aplikuje CD'eka do X Kloca, a tu D U P A !!! Unknow Format !!!! Co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz X'a przerobionego. Bo jeśli ni to nic nie zrobisz.

A tak na poważnie to XboX odtwarza tylko DVD i DiViX więc Video CD, Mpg, i zwykłego Avi nie odczyta. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz X'a przerobionego. Bo jeśli ni to nic nie zrobisz.

A tak na poważnie to XboX odtwarza tylko DVD i DiViX więc Video CD, Mpg, i zwykłego Avi nie odczyta. Proste.

Łeee, to [gluteus maximus] :roll: :roll:

 

A co do tego linka, to dokładnie co mam z tamtąd ściągnąć? I jak władować na X.

 

BTW X Box'a of korse - przerobiony 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się przypomiało, a mianowicie XboX Przerobiony, z odpowiednim oprogramowaniem może odtwarzaź MPG, Mp3, DiviX, DVD, i pewnie jeszcze wave, więc sorki za wprowadzenie w bląd. A jeśli chcesz się dowiedzieć dokładnie w czym tkwi twój problem, to wejdź na Onet.pl i w wyszukiwarce wpisz XBOX, i poprzeglądaj tamte strony.

 

 

A tak na marginesie to z XboX z odpowiednim oprogramowaniem to fajna maszynka, sam wiem bo testowałem go tydzień. Ale jako wierny fan PC sami wiecie, zostałem z moim blaszakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...