Skocz do zawartości
Dunaj

TATUAŻ - co wy na to?

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm ja planuje sobie zrobic na plecach znaki chinskie...mam kumpla ... i naprawde to dobrze wyglada tak w lini prostej gdzie jest krzyz :D :D

ale narazie mnie nie stac

1431256[/snapback]

napisz sobie znakami chinskimi "cielecina 17 smakow" :P

 

Osobiscie marze sobie o 2 tatuazach, jeden taki abstrakcyjny wzor "porastający" od kawalka wiezchu stopy az do kolana, koncami zachodzacy na udo-na prawej nodze (napewono bardzo bolesny). Oraz drugi na lewej stronie klatki piersiowej zachodzacy na ramie i kilka elementow na szyje... Chodzi mi o abstrakcyjny wzor dajacy efekt jakby ten tatuaz obrastał ciało.

Bardzo bym chial tego dokonac, ale musial bym uzbierac spore fundusze no i w koncu byc pewnym ze chce i koniec :)

Edytowane przez RS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za niedługo będę miał robiony tatuaż na prawej łydce. Czekam tylko aż kumpel wróci z wakacji :) Będzie robiony metodą cieniowania. Może mi ktoś powiedzieć, czy cieniowany tatoo też ładnie wygląda i ew. jakieś fotki podrzucić. Bo z tego co wiem, to on całkiem całkiem je robi. Googlowałem, ale nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat bo nie widzę sensu zakładać nowego skoro powstał jeden i w dodatku jest dosyć popularny.

 

Więc moja prośba do was:

 

Rozglądam się za wzorami tatuaży lecz nie chodzi o tak oklepane miejsce jakim jest biceps tylko miejsce widoczne tzn. lewa lub prawa część szyi. Chodzi o to, że jeśli może on mnie uchronic od wojska a zarazem spełnić jedno z moich marzeń to jestem pozytywnie nastawiony :)

 

Z moich źródeł wiem że aby od WKU otrzymać kat. D tatuaż trzeba mieć w widocznym miejscu tzn. szyja, czoło, dłonie itp :) a jeśli robie sobie poprostu na bicepsie to dostaje A + paragraf co mi g... daje :)

 

Więc, przeglądałem już wiele stron ze wzorami tatuaży lecz bardzo mało ich znalazłem umiejscowionych na szyi, jesli macie jakies, wiecie gdzie są - to link, fotki na maila sa mile widziane :)

 

Porady co do problemu też mile widziane.

 

PS. Co do wzoru to kiedyś nie pamiętam gdzie widzialem bardzo fajny tatuaż u kolesia na szyi i były to takie fajne płomyczki kierujące się w prawą strone szyi i wyglądały jak wychodzące spod kołnierza :) - czegoś takiego szukam

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Zawsze mi sie ten podobal... http://images.usatoday.com/life/gallery/ca.../mike-tyson.jpg ;)

Moze na tej stronie ktos bedzie potrafil udzielic Ci wiecej informacji, znalazlem przypadkowo: http://www.miki.hg.pl/phpBB2/index.php?sid...1e7dffdcfe08551

 

Nie wiedzialem, ze jak sie ma tatoo w widocznym miejscu, to mozna dostac kategorie d... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kideys widzialem chyba na stronie policji list gonczy i tam byl koles co mial na szyji wytatuowany kolniez munduru SS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zawsze cholernie podobal tatuaż Everlasta Dołączona grafika

(na tym zdjecio koles wyglada jak pipa, ale uwierz mi, ze tatuaz jest kozacki ;)). Nawet sobie chcialem taki zrobic, ale jednak chyba przejde na biceps, lub plecy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega z ktorym bylem na komisji mial wytatulowane HWDP na zylach pod nadgarstiem i dostal A ;] + paragraf wiec to miejsce chyba odpada.

Co do dziargania to sam zrobie sobie na 100% tatoo tylko najpierw trzeba zarobic fundusz na to ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jako osoba która zrobila sobie tatuaz dawno temu moge wam poradzić,żebyście nie kierowali sie szczegolnie gotowcami. Mi bardzo podobaly sie motywy smoków i wilkołaków,a że kiedyś lubiłem bardzo ołówek i do dziś pozostało mi troche smykałki przez moze dwa tygodnie bazgrałem różne motywy... wreszcie udało się stworzyć coś czego nie ma nikt: połączenie smoka z otwartymi skrzydłami z pyskiem wilkołaka. Jak dla mnie bomba i tak pozostanie. Głupio bym się czuł gdybym zrobił sobie gotowca i ktoś powiedziłby mi, że już go widział w necie... Co do wykonania mojej dziarki to po czterech latach faktycznie jest minimalnie bledsza i czas ją poprawić. Narazie oddaje honorowo krew,ale jak sie zdobede na poprawki to napewno dorzuce fotosy. chyba ze ktos chce to zalatwie cyfrowki i zapodam w temacie. pozdro

 

P.S. Tatuaże są jak nałóg... zrobisz jeden - chcesz drugi itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

P.S. Tatuaże są jak nałóg... zrobisz jeden - chcesz drugi itd....

True, true. Sam kiedys wspolpracowalem z kolezanka, ktora robila dziary. Do tej pory pare osob chodzi w moich wzorkach.

A co do osob, ktore chca sobie zrobic dziare, ale nie wiedza jaka, to mam jedna rade: daj sobie spokoj, dziecko. To nie jest cos, co jak Ci sie znudzi, to zmywasz i zastepujesz czyms innym. Przerobienie tatoo z motywami satanistycznymi na cos wygladajace normalnie to cholernie duzo roboty - poczawszy od kogos, kto to przeprojektuje (niezbedna wiedza na temat tego, jak powstaje tatuaz), na osobie, ktora bedzie potrafila stara dziare pokryc tak, aby nie bylo widac, ze cos bylo laczone - to nie jest robotka niedzielna.

 

Co do tego osobnika:

Więc, przeglądałem już wiele stron ze wzorami tatuaży lecz bardzo mało ich znalazłem umiejscowionych na szyi, jesli macie jakies, wiecie gdzie są - to link, fotki na maila sa mile widziane

Najprosciej isc do salonu/osoby ktora tatuuje - jesli nie jest to jakis pseudo-rzemieslnik, to powinien miec cale albumy z przykladowymi wzorami, do wyboru do koloru - ta moja znajoma miala ponad 30 albumow i w kazdym po kilkaset zdjec/wzorkow. Plus dokumentacje fotograficzna swych dokonan - z zastrzezeniem, ze jesli ktos chce sobie zrobic tatoo takie jak juz ktos inny posiada - potrzebna jest na to zgoda tej osoby. Jesli osoba ta jest nieuchwytna - tatuazu takiego nie bedzie.

Gdyby ktos byl zainteresowany, moge podac namiary - ale musielibyscie sie naszykowac na wyjazd do Holandii (i zapewne tamtejsze ceny).

Sam nie mam tatuazu - dlaczego? Gdyz z moja dostepnoscia do sprzetu jaka mialem jeszcze w kraju, po pol roku bylbym caly wydziabany. Po kosztach, profesjonalnie, wedlug wlasnego pomyslu.

Swoja droga zdziwilibyscie sie, co niektorzy biznesmeni ukrywaja pod bialymi kolnierzykami ;) O politykach nic pisac nie bede, bo znam tylko jednego (powiedzmy, ze druga liga), ktory sie dziabal. Ogromny krzyz celtycki na cale plecy z motywami biblijnymi w kazdej cwiartce kola w ktory krzyz byl wpisany. Majstersztyk jak dla mnie - niestety juz nie moj projekt, tylko pewnego plastyka.

 

Będzie robiony metodą cieniowania. Może mi ktoś powiedzieć, czy cieniowany tatoo też ładnie wygląda i ew. jakieś fotki podrzucić.

Jesli jest zrobiony dobrze to wyglada rewelacyjnie. Ale latwo cos takiego spieprzyc.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary .. jak ty se dziare robisz zeby wojska uniknac to se pomysl 10x ...

 

tatuaz na szyi moze cie pozbawic nei raz pracy ..

imho glupote chcesz robic

 

a ze dziary wciagaja to fakt .. ;]

dlatego sie ciesze ze nie mam kasy ... :)

aczkolwiek musze dokonczyc prawa reke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...