Skocz do zawartości
Dunaj

TATUAŻ - co wy na to?

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za OT, ale wiecie ile by mnie wyniosło usunięcie tego co mam na jednej tylko rece? (chciałem zrobić mojej lepszej połówce prezent na urodziny :oops: ) - skromne 10000zl  8O

Zrobilbys to ??? 8O (pomijajac kase) dla polowki ??? nie powinna tego od ciebie (IMHO) wymagac.

Laser tyle kosztuje ?? 8O :evil: (gumowanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT, ale wiecie ile by mnie wyniosło usunięcie tego co mam na jednej tylko rece? (chciałem zrobić mojej lepszej połówce prezent na urodziny :oops: ) - skromne 10000zl  8O

Zrobilbys to ??? 8O (pomijajac kase) dla polowki ??? nie powinna tego od ciebie (IMHO) wymagac.

Laser tyle kosztuje ?? 8O :evil: (gumowanie)

Zabiłbym dla Mojej Lepszej Połówki

Ona nie wymaga, obrazki to moja zamierzchla przeszłość od której chce sie odciąć, a że jej sie nie podobaja, to juz inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko , ze na te "pare" tysiecy userow, tylko 3 szt. sa bardziej "kolorowe" od reszty  :?  :cry:

Bo reszta jest jeszcze niepełnoletnia :lol: :lol: :lol:

bo reszta nie widzi potrzeby :)

I tak nie masz 18 lat hehe

ale kiedys (juz za momecik) bede mial i sobie nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lne takiecho "chafta" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko , ze na te "pare" tysiecy userow, tylko 3 szt. sa bardziej "kolorowe" od reszty  :?  :cry:

Bo reszta jest jeszcze niepełnoletnia :lol: :lol: :lol:

bo reszta nie widzi potrzeby :)

I tak nie masz 18 lat hehe

ale kiedys (juz za momecik) bede mial i sobie nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lne takiecho "chafta" :)

No i?

O gustach sie nie dyskutuje - nie podoba sie, to nie musisz ani robic, ani ogladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To jak Ci sie podoba, to czemu nie chcesz zrobic?

bo jak mi sie kiedys znudzi to bedzie zonk :(

Poza tym do wszystkiego trzeba dorosnac :) Moze kiedys na tym etapie mojego zycia nie widze potrzeby.

Ja tam zaczalem jak mialem cos kolo szesnastki :lol:

No to ja, chyba dorosłem, bo tą dziarkę sobie zrobiłem mając 27 lat i planuję przynajmniej jeszcze jedną w podobnym stylu,- fajna sprawa oczywiście kiedy się komuś podoba, opinie innych ludzi nie robią na mnie wrażenia każdy powinien zachować jakąś część prywatności dla siebie, a tatuaż jest dla mnie czymś prywatnym, więc jeśli się komuś nie podoba to jego problem,- ważne, że podoba się mi :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja, chyba dorosłem, bo tą dziarkę sobie zrobiłem mając 27 lat i planuję przynajmniej jeszcze jedną w podobnym stylu,- fajna sprawa oczywiście kiedy się komuś podoba, opinie innych ludzi nie robią na mnie wrażenia każdy powinien zachować jakąś część prywatności dla siebie, a tatuaż jest dla mnie czymś prywatnym, więc jeśli się komuś nie podoba to jego problem,- ważne, że podoba się mi :):):)

Ja mam na widocznym miejscu tylko dwa - reszta dla wtajemniczonych (-ej) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Piernicze ...

 

Indianin to najbardzeiej oklepany wzór ... Buracki ... .. przejdz się kiedyś nad jeziorko jakies i zobacz jak tam sie przez miejscowi wydzirgani w :

 

1. Gołe Kobiety .

2. Indiońców wszelakiej masci ..

3.Tribale czyli jakies po wykrecane wzorki .... ŁADNE???

 

 

Bedziesz wygladal jak przecietny burak.... to bedzie Twój GANG .... Gratulacje ...

 

 

Nie masz co zrobic z 700 stówami zapros zone na kolacje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopany dwu letni topiq - nowy rekord ustanowiony...

A tak w ogóle - to na Tweakowej scenie coś się zmienilo? Ktos ma nowego tatuuuusa? reed - zafundowałes sobie? :)

Aż wstyd się przyznać :oops: ale nie mam nic nowego :oops: :?

Ciągle coś innego wsysa moją kasę :(

Wcześniej prawie all szło w kompa, jak mi przeszło to walę all w bika :lol:

Jednak na 100% coś przybędzie, mam w planach jeszcze 2 sztuki sobie zapodać (łyda i ramię lewe) ale to chyba dopiero zimą, jak skompletuję akcesoria do bika :)

 

BTW, Menphis:

Dlaczego ten topic miałby być zamykany ?? 8O

Z racji wieku ??

IMHO spoko może sobie egzystować, o ile jeszcze ktoś na tym forum się "ubarwia" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reed słyszałeś kiedyś określenie ABS?

Tak, ale IMHO nie należę do tej "zaszczytnej kategorii" zazwyczaj rezerwowanej dla kolegów w ciuszkach z 3 w porywach do 4 pasków z boku :twisted:

Na focie poprostu mam lekko pochyloną głowę i tak tylko wygląda, tak napradę to mam szyję, zaręczam Ci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Ciągle coś innego wsysa moją kasę :(

Wcześniej prawie all szło w kompa, jak mi przeszło to walę all w bika  :lol: 

Kierując się logiką - po bike'u powinieneś się skupić na 3 hobby (z profilu) :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...

Ciągle coś innego wsysa moją kasę :(

Wcześniej prawie all szło w kompa, jak mi przeszło to walę all w bika  :lol: 

Kierując się logiką - po bike'u powinieneś się skupić na 3 hobby (z profilu) :D.

Na logikę to moze i tak (prawo serii ? :wink: ) tyle że za to hobby nigdy nie płaciłem i nadal nie mam zamiaru tego robić :o

(no chyba że mi ręce albo nogi urwie, żona mnie opuści i nie bedę miał innego wyjścia, a sporaw "we własne ręce" też nie wezmę :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reed .. jak sie wstydzisz swoje "ciauko" pokazywac to wrzuc gdzies i rzuc linki na PW do mnie :P

bo generalnie to tylko twoje plery widzialem

tatuaz w sumie git tylko jakos zakonczenie dolu mi sie nie podoba

 

ja chce zrobic sobie tyz cos na plecach .. ale chce to zrobic z głowa i wzór dobrze przemyslec

zrobilem sobie fotke plecków i w photshkapie testowalem

 

n razie jestem przy takim ;]

 

Dołączona grafika

Click it 4

bigger image

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...