Skocz do zawartości
J-A-J-O

IBM 180GXP 80 Gb, czy wymieniać...?

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrałem taki właśnie dysk na allegro, lecz nastąpiła pomyłka ze strony sprzedawcy. Napisał on że dysk ma 8mb cache, ja po odbiorze przesyłki sprawdziłem to w necie i okazało się że dysk ma 2mb cache. Napisałem do nich maila, potwierdzili swój błąd i zaproponowali mi bym napisał propozycje rozwiązania sprawy. I teraz takie pytanie : kupiłem dysk w cenie 360zł, czy warto go oddawać, czy znajde lepszy dysk do tej kwoty?

Duża jest różnica między nim a takim choćby Maxtorem 80Gb Bmb cache?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwracam honor, chyba nie ma. :/

Ale lipa, myslalem ze Seagate bardziej sie postara. Sorry za wprowadzenie w blad. Albo doloz troche do 120 GB albo bierz Maxtora lub WD (dluzsza gwarancja - 3 lata) 80 GB.

Powiedz im, by sie wypchali, i ze takiego dysku nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX za pomoc turtles5 :) . Ja wszystko przetrząsnołem, taki dysk nie istnieje. Koniecznie zależy im by nie wystawieć negatywnej opinii, deczko się zdiwią. To oczywiście nie znaczy że kończe walczyć o swoje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To im powiedz zeby Ci za te machlojki dali wiekszy dysk bez doplaty, jezeli nie chca negatywa. Tylko kaz im jak beda skladac Ci oferte podali oznaczenie modelu (takze opis) a nie tylko Seagate 80GB 8 MB cache. Bedzie Ci latwiej sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem żeby mi do tej Barracudy dali oznaczenie, to nie odpisali, jutro też pewnie nie opiszą bo jest niedziela. Zostaje poniedziałek, ale w poniedziałek mieli mi wysłać "nowy dysk". Chociaż nie sądze żeby cokolwiek wysłali dopóki nie przyśle im starego. Kurde ile można??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...