Skocz do zawartości
radek2

wspanialy wynik

Rekomendowane odpowiedzi

witam !

zapraszam uzytkownikow ASUS i845PE DELUXE GOLD i tez inni mile widziani do dykusji na temat cyt .

 

"ja tam i tak ubostwiam Corsairy mushkiny moga sobie w testach i wygrac na standardowych ust. za to napewno niekreca sie tak jak corsairy ( moje 366 bez zadnych ale chodza jako 550 i za to sa dla mnie no1 )... 2.8 FSB 533 chodzi mi jako 3507 ... ( bo po co wiecej )

a pamieci ( niesynchronicznie z procem ) testowalem ile wytrzymaja "

 

powiedzcie co o tym myslicie tylko bardzo prosze bez wypowiedzi typu " lol " itp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie się da, skoro mój sąsiad z P.4 3.06 FSB533 podkrecał na moich oczach TwinMosy 400 do 490 bez kręcenia jednostki CPU, więcej niedały rady :/ płytę miał tą samą tylko że bez gold.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw gdzie on zakupił te corsairy, ale rzeczywiscie mogły się tak dać wykręcić. Ponoc istnieje przekonanie, że niema w świecie komputerów dwóch identycznych podzespołów. Przecież XP1.7 jeden mógł wykrecić na XP3000+ a drugi na 2800+ ta sama seria, ale tak czy siak musialbym to zobaczyć na własne oczy z tym kręceniem ! a możę coś przelutował w płycie ze mógł podnieść magistrale FSB200 MHZ do 275? może jakiś geniusz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale 400 na 490 to nie 366 na 550 chyba jest roznica?

różnica jest w w firmie między TwinMos i Corsair, niegdyś przecież istniało coś takiego jak, że to corsairy są najlepszą firmą na świecie produkującą pamięci do komputerów stacionarnych PC! może zakupił jakąś nadzwyczajną serie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na to ??

 

Dołączona grafika

 

To jest nowy test , całość tutaj http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=167

hehe, przecież ten test został zrobiony na ustawieniach SPD. Moje twinmosy na by SPD mają cl2,5 , 4-4-8. A i tak latają na 400mhz na cl2-2-3-5@2,6V, więc ten test nie pokazuje wszystkiego, co te ramy potrafią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wierze i tyle pamieci to nie XP 1700+ - ich sie nie da podkrecac o 50%... - zreszta wszyscy mamy praktyke i wiemy ze takie rzeczy nie istnieja - jak mialem kingstony PC2100 CL2,5 to szly max na 162MHz CL2 przy 1,8V. - kazde pamieci z ktorymi sie spotkalem kreca sie w granicach od 5-25% - ale nie 50... A te mushkiny 133 CL2,5 na 255 CL2 prawie o 100%... no comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz joshi ja miałem Elixiry 128mb 266 które szły na epoxie 8kha+ na 190 przy timingach 5-2-2-2 i napieciu 2,7v.

Poważnie!

Sam byłem w szoku! Ale niestety juz ich nie ma... :cry: odeszły... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze zaznaczyles ze odeszly... - wierze ze 266 szly na 390 - ale bardzo realne sa 266 na 510...

Wedlug mnie narazie nie ma takich technologii zeby pamieci 366 szly na 550... - po co by je wypuszczali jako 366 skoro mogli jako 400 albo 433 albo nawet 466?

A co do PC4000 - to jakby nie spojrzec deafult maja 500...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...