Skocz do zawartości
szpak

Znowu spalilem zasilke przez oc

Rekomendowane odpowiedzi

co sie dzijeje z tymi zasilaczami czemu mi tak padaja jak mialem jeszcze codeshita to bylo ok ale padl a teraz mialem w zastepstwie jaka no name zasilke podnioslem troche napiecie i bumm i nie mam zasilki a nowe sa droge jak cholera za zasilke nie dam tyle co za nowa bude bo to glupie ... macie jakis zasilacz sprawdzony co sobie poradzi z wyzszymi napieciami przy oc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie dzijeje z tymi zasilaczami czemu mi tak padaja jak mialem jeszcze codeshita to bylo ok ale padl a teraz mialem w zastepstwie jaka no name zasilke podnioslem troche napiecie i bumm i nie mam zasilki a nowe sa droge jak cholera za zasilke nie dam tyle co za nowa bude bo to glupie ... macie jakis zasilacz sprawdzony co sobie poradzi z wyzszymi napieciami przy oc ??

no wiesz jak wymienisz jaeszcze ze dwie zasilki to ci wyjdzie ze jednak lepiej kupic jeden a porzadny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie sa ceny tych dobrych zasilek ? ... narazie cierpie na niedobur kasy i to powazny ... wiec nie wyskakujcie z x00zł bo mnei nie stac jak mam za zasilke dac 150zł to wole sobei nowa jakas fajna bude kupic bo mam badziewie podziurawione piwrwszymi nieudanymi modami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie sa ceny tych dobrych zasilek ?  ... narazie cierpie na niedobur kasy i to powazny ... wiec nie wyskakujcie z x00zł bo mnei nie stac jak mam za zasilke dac 150zł to wole sobei nowa jakas fajna bude kupic bo mam badziewie podziurawione piwrwszymi nieudanymi modami

no wiesz zastanow sie jaka jest roznica miedzy zasilaczem za 70 pln a za 200 pln po prostu z gowna bata bie ukrecisz

 

 

BTW

lepiej z allegro kupic Fortrona 300W zamist tego Tracera. Kupilem dziewczynie Fortrona 235W i podlaczylem go pod swoj konfig dla sprawdzenia i wytrzymal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też spalilem 3 zasilacze, tylko byly one na gwarancji 300 Watowy Codegen, 350W Megabit, 300W codegen, potem doszedlem do wniosku, ze lepiej kupic porzadny zasilacz dokładając trochę gotówki niz być w strachu czy znowu sie nie spali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie dzijeje z tymi zasilaczami czemu mi tak padaja jak mialem jeszcze codeshita to bylo ok ale padl a teraz mialem w zastepstwie jaka no name zasilke podnioslem troche napiecie i bumm i nie mam zasilki a nowe sa droge jak cholera za zasilke nie dam tyle co za nowa bude bo to glupie ... macie jakis zasilacz sprawdzony co sobie poradzi z wyzszymi napieciami przy oc ??

 

dlaczego glupie ? 2x zasialacz wymieniasz bo kupujesz niskiej jakosci produkty. Za te pieniadze mialbys jeden ale dobry. Dobry zasilacz to lepsza stabilonsc, wieksza trwalosc i lepsze wyniki w overclockingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem obudowae nowa z zailka 350 w gigabyte nic szczegolenego ale na stara zmasakrowana bude juz patrzec nie moglem ... a buda to Trecer Tro 545L Ferro black ..bez rewelacji ale zalezalo mi na czarnej i duzej budzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojego kolegi ,sam nie wiem czemu ,zasilacz (200 W) się zafajczył żywym ogniem i wszystko mu poszło w kompie , płyta główna , HDD ,CD-rom ,Grafe (Voodoo 3500). Nawet Stacja dysków mu poszła. Mój starszy to elektronik to go zrobił ale koleś nie ma ciągle kompa i go nie bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szpak, powinienes dostac nezly opie.........prz za ren topic.

Tyle co o zasilkach jest napisane to sie w pale nie miesci :evil:

Zamykam i odsylam do Search'a.

PS:

Kup sobie zasilacz w pelnym tego slowa znaczeniu, nie jkakies goowna.

A jak kupujesz goowna to nie narzekaj ze sie jaraja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...