Skocz do zawartości
TOMAHAWK_

Riva TNT 2 n64 @ TNT 2 - Question

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam karte ciutke inną niż w temacie GF2mx400 frimy Ennyah marki Digicolor, memorki Vigour 6ns i narazie hasa 334@360 i testowo poleciała juz na 370 :twisted: , ale brak radiatorów chwilowo na memorach, ale jak beda to bedzie jeszcze wiecej :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem to moja Riva wymiata :D jej max to 170/180 czy całkiem nieźle.Tak swoją droga to zajmuje 3 miejsce na świecie jeśli chodzi o moją konfiguracje w 3Dmarku2001SE :D (rzecza jasna nie chwaląc się)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 na swiecie , moglbys podac jakas liste , bo jesli z wynikiem okolo 1100 jestes trzeci to Buzzy ze swoimi 1400 markow powinien byc drugi lub pierwszy a nic nie wspominal...

Dokladnie to mam 1451 chyba ale mysle ze teras wydoje 1500 i na tym pozostane.A na swiecie to pierwszy jestem ale na NVIDIA Vanta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chodzi mi o moją konfikuracje.Włóż swoja rivke w 1GHz i 256 ramu (dokładna konfikuracje masz na dole) to zobaczymy jaki będziesz miał wynik.Pójdę do brata i on ma 1,7XP@2,3GHz,512 DDR,Abit-NF7 i zobaczę ile wykrece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie plakam, ale moze by ktos zrobil na karcie, ktorej pamiatki lepiej laza niz moje. u mnie max 160 :(

napisz ktos na maila to opisze dokladnie co i jak, ale robilem to tylko na moim winfascie m64, nie weim jak z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ma default 125/145mhz...I na pamieciach i chipsecie moge dac 20mhz w gore pozniej artefakty , chlodzonko to na pamieciach radiatoki aluminiowe wysokie na jakies 3-4mm, na chipsecie mam ten sam raditor , ale zalozylem wentyl 60x60 ktory smiga na 12v i wieje na chipset i pamieci , a od drugiej stronki lezy tez 60x60... wiec sadze ze chlodzonko wystarczy...a rivka ani rusz dalej:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak wroce ze szkolki ( odrabiamy 10.10 ) to jeszcze wieksze chlodzonko zaloze na moja rivke i napisze czy to cos pomoglo , zaloze jej dwa wentylki 80x80 i wieksze raadiatorki , ale nie wierze ze to cos da ...

ale sprawdze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie moze mi ktos powie ,dlaczego 3dmark 2000 umnie smiga , a na 3dmarku2001 , wylatuje do windowsa z jakims bledem po dwoch pierwszych testach?? bo to jest troszke wq......

Może masz coś z DirectX ? Ja mam 9. Albo masz złe sterowniki do karty graficznej (ja mam 6.14). Możliwe ze wtym tkwi problem. U mnie działa 3Dmark2001SE i 2000 bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ma default 125/145mhz...I na pamieciach i chipsecie moge dac 20mhz w gore pozniej artefakty , chlodzonko to na pamieciach radiatoki aluminiowe wysokie na jakies 3-4mm, na chipsecie mam ten sam raditor , ale zalozylem wentyl 60x60 ktory smiga na 12v i wieje na chipset i pamieci , a od drugiej stronki lezy tez 60x60... wiec sadze ze chlodzonko wystarczy...a rivka ani rusz dalej:((

Uuuu... to kiepsko. Moja ma na default 125/125mhz.. a ciągnie aż do 170 dla CPU i 180 dla pamięci. Powyżej dopiero zaczynają się artefakty :) Ale, żeby codziłą tak lajcikowo i się nie przegrzewałą za bardzo to chodzi tak jak mam napisane na dole :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...