Skocz do zawartości
TOMAHAWK_

Riva TNT 2 n64 @ TNT 2 - Question

Rekomendowane odpowiedzi

ja ze swojej rivy tnt2 64 m64 pro wycisnolem: 125@166 pamiec i 125@166 engine tylko ze mi zabraklo suwakow bo bym wiecej podkrecil. W 3D marku 2001 se mam 1158. Tylko mam pytanie od czego zalezy wynik 3D markow?? Czy zalezy on od cpu i rozdzielczosci ekranu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w 2000 coś ok. 2,7k punktów. W 2001 to było chyba 1150 czy coś w tych granicach. Moja chodzi max na 125@170 GPU i 125@180 RAM lecz z afektami mogę mieć max 180GPU i 190RAM bo się suwak kończy ;d w weekend zrobie test 3dmarka 2001se na lepszym kompie. I się zobaczy ile będzie punktasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz 145/145 (default CHYBA 115/115), na 160/160 chodziło(ale jeszce to sprawdze), niestety na 170/170 juz padlo ;] Ale jutro sprobuje cos zrobic ;)

Troszkę mizernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wole stare poczciwe Voodoo 3

na abicie BE6II i PIII-500(katami)@667 i v3 2000 143@185 w 3d marku 2001 osiągnołem powyżej 1600 a w 3dmarku 2000 3159 :D a po zabawie jakimś programe do windowsa (niestety nie pamiętam nazwy - stare dzieje) w 3dm 2000 procesor był widziany jako PIII-1334 wdedy wynik był około 4800 8O

VooDoo jest dobre ale ma max 24-bitową paletę kolorów (nie wiem czy voodoo 3 nie ma przypadkim tylko 16-bitów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz 145/145 (default CHYBA 115/115), na 160/160 chodziło(ale jeszce to sprawdze), niestety na 170/170 juz padlo ;] Ale jutro sprobuje cos zrobic ;)

Troszkę mizernie.

wiesz nie kazdemu sie dobrze posiadany sprzed dobrze kreci tak jak i w moim wypadku ... ale to na marginesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz 145/145 (default CHYBA 115/115), na 160/160 chodziło(ale jeszce to sprawdze), niestety na 170/170 juz padlo ;] Ale jutro sprobuje cos zrobic ;)

Troszkę mizernie.

wiesz nie kazdemu sie dobrze posiadany sprzed dobrze kreci tak jak i w moim wypadku ... ale to na marginesie...

Spokojnie, to są ustawienia 100% stabilne czyli jeszcze kilka wykręce. Zresztą czego można się spodziewać po karcie NONAME (bodajże DigiColor)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz 145/145 (default CHYBA 115/115), na 160/160 chodziło(ale jeszce to sprawdze), niestety na 170/170 juz padlo ;] Ale jutro sprobuje cos zrobic ;)

Troszkę mizernie.

wiesz nie kazdemu sie dobrze posiadany sprzed dobrze kreci tak jak i w moim wypadku ... ale to na marginesie...

Spokojnie, to są ustawienia 100% stabilne czyli jeszcze kilka wykręce. Zresztą czego można się spodziewać po karcie NONAME (bodajże DigiColor).

 

Na 145/145 w:

:arrow: 3dSmarku 2000 mam 2056pkt

:arrow: 3dSmarku 2001SE mam ~856

 

Ale dzisiaj podkręce ale po szkole ;)

I może takie lamowate pytanie:

:arrow: W oknie detonatora jest "Częstotliwość" i "Częstotliwość taktowania" - czy to jest kolejno pamiec/rdzen???

 

ADDED:

Jest jeszcze Riva TNT2 M64 Pro :/ ciekawe co to... ;)

 

(PS. Teraz próbuje 155/160)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chopaki do roboty. Robimy liste wyników z 3dm 2001 na Rivach przysylajcie mi linkik do swoich wyników na nr GG 2160709 piszcie LINK jak wykrecona Riva i NICK i jak zbiore wystarczajac iloscwynikow t oumieszcze tutaj ladnie posortowaną. A do co Rivy za niedlugo bede miau GF 256 SDr wycisnolem na nim 3600 ale licze na 4tys pozniej jak skoncze go testowacchetnie zamienei sie na jaakas dobrze krecącą sie rivke moze sie jakby co dogadac. a teras wysylajcie mi linki do wynikow i bierzemy sie za ta liste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid.. ma takie pytanie off topic.

Ile masz lat? Strasznie mnie to meczy odkąd zobaczyłem to Twoje zdjęcie w emblemacie.

Ciekawi mnie czy wg. Ciebie tak staro wyglądam czy tak młodo ;)

 

Life-counter for Sid: 14 years, 8 months, 8 days

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid.. ma takie pytanie off topic.

Ile masz lat? Strasznie mnie to meczy odkąd zobaczyłem to Twoje zdjęcie w emblemacie.

Ciekawi mnie czy wg. Ciebie tak staro wyglądam czy tak młodo ;)

 

Life-counter for Sid: 14 years, 8 months, 8 days

To już sam musisz ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid.. ma takie pytanie off topic.

Ile masz lat? Strasznie mnie to meczy odkąd zobaczyłem to Twoje zdjęcie w emblemacie.

Ciekawi mnie czy wg. Ciebie tak staro wyglądam czy tak młodo ;)

 

Life-counter for Sid: 14 years, 8 months, 8 days

To już sam musisz ocenić.

int main() {

char Q_think[25];

gets(Q_think);

if(strcat(Q_think. "Sid staro wygląda")==0) {

puts("Na swoją obronę muszę powiedzieć że ta fota jest pod kątem zrobina i tak staro wyszłem");

} else {

puts("hehehe może i młodo wyglądam ale mam 14 lat");

}

}

 

Skompiluj i daj wynik ;)

 

A rivką się zajmę jutro, sobota lub niedziela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Souler w tym temacie nieco wyzej oopisal vmoda do M64 , zapoznajcie sie ...Sid mysle ze jeszcze ta rivke podkrecisz bo do mojego 2400 markow ci jeszcze troche brakuje...ja z mojej nic juz nie zrobie;(

A na jakich ustawieniach testujesz??? Defaultowych??? Jak tak to tą karte co mam to jest do [ciacha], bo na 155/160 mam 886pkt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi własnie wpadł w rece Gf 256. wykrecilem go z 120/150 do 155/216 i wynk w 3DMarku 2oo1 wyniosl 3730 http://service.futuremark.com/compare?2k1=7252631 tym samym zajołem 4 miejsce na swieci na GF 256 SDr . Chetnie zamienie tego GF 256 na jakas inna grafe np Gf 2 Mx 200 albo jakas dobrze krecąca sie Riva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja juz w rivkie nie zamierzam sie bawic , nie chodzi mi NFS undergraund:(((((( wiec przesiadam sie na jakiegos radka:D

Mi prawie nie działa counter-strike :( 15-30fps

Teraz mam zamiar kupić GeForsa 4 MX 64 DDR 128bit 275/400 CPU i RAM

Elegancko się kręci do 370/520.. co gwarantuje przy tej karcie wynik w 3dmarku01se ok. 7,5k :) czyli bardzo ładnie. Poluje na jakąś sztuke za 150zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rive firmy daytona (o ile pamiętam to tak było napisane na pudełku, które gdzieś mi wcięło), model itd. to sie nie znam, bo jestem jeszcze lamka w tej dziedzinie :lol: ale w sterach jest napisane TNT2 Model 64 IRQ: 11 Wersja BOIS-u: 2.05.17.03. W 3d marku na p3 500mhz i 128 ramu miałem 2003 ptk. Jak myślicie, da się coś jeszcze z tej rivki wyciągnąć :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej chyba nie wykręce(chociaż może jutro spróbuje):

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7273448

 

niby 1214 no ale na 640x480 ;) a 3dmark 2000 mi nie chodzi (tzn czesto sie wylacza :( ).

 

Jeszcze pozniej spróbuje cuś z tym zrobić, a teraz zaciągam Frapsa i w Gothica2 se pogram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...