Skocz do zawartości
mooll

Felgi rowerowe

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Ostatnio zabralem sie za czyszczenie roweru. Jednak nie moge sie pozbyc sladow po klockach hamulcowych na felgach.

Czy jest jakis sposob aby pozbyc sie tego?????

Ja mam na to prosty sposob :

- szmatka frotte

- mleczko Ajax

- troche cierpliwosci

= felgi jak nowki 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateoosh, czarne złoto trialu :P 

 

tylko jak troche przesadzisz to sie klocki potrafia przykleic na troszke za dlugo :/ co czasmi nie jest zbyt mile

No jak jest gorąco :). Ale przy odrobinie wprawy da się wszystko zrobić jak trzeba :D.

BTW widzę że trialujesz cóś :). Na jakim rowerku śmigasz?? I co potrafisz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trialuje to zdecydowanie za duzo powiedziane :) rowerek tez niezbyt trialowy bo scott voltage yz1 ale calkiem fajnie sie na nim jezdzi :)

co do umiejetnosci to sa one niewielkie narazie

180* na przednim kole robie raczej bez problemu, jakies wskakiwania na murki (tak do 20 cm) rownolegle najpierw tylnim kolem potem przednim, jazda na tylnim jeszcze z miesiac temu na ponad 20 metrow ale zalapalem jakies opory jak sie wywalilem na krawezniku i udezylem mocno plecami i teraz jakos zbyt slabo stawiam rower i krociutko jade ;( no i pare innych malo znaczacych rzeczy, praktycznie rzecz biorac to cwiczylem to od 3 miesiecy narazie bo wczesniej to zbytnio mnie to nie intereswalo

 

a ty dlugo jush jezdzisz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trialuje to zdecydowanie za duzo powiedziane :) rowerek tez niezbyt trialowy bo scott voltage yz1 ale calkiem fajnie sie na nim jezdzi :)

co do umiejetnosci to sa one niewielkie narazie

180* na przednim kole robie raczej bez problemu, jakies wskakiwania na murki (tak do 20 cm) rownolegle najpierw tylnim kolem potem przednim, jazda na tylnim jeszcze z miesiac temu na ponad 20 metrow ale zalapalem jakies opory jak sie wywalilem na krawezniku i udezylem mocno plecami i teraz jakos zbyt slabo stawiam rower i krociutko jade  ;( no i pare innych malo znaczacych rzeczy, praktycznie rzecz biorac to cwiczylem to od 3 miesiecy narazie bo wczesniej to zbytnio mnie to nie intereswalo 

 

a ty dlugo jush jezdzisz ??

Jakieś pół roku nie całe ;]. Ale na razie sie nie chwale umiejętnościami :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja jeszcze bunnyhopa zbyt dobrze nie umiem zrobic (na pewno jestem daleki od wskakiwania na krawezniki) i ostatnio jakos znacznie zwolnilem w postepach :( na poczatku praktycznie codziennie szlo mi coraz lepiej a teraz od tygodnia katuje tego bunnyhopa i nic :(

jeszcze kolega co mnie zazwyczaj uczyl wyjechal w gory z rowerkiem wiec sam probuje ale jakos brak fachowej wiedzy :|

 

jaki masz rowerek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja jeszcze bunnyhopa zbyt dobrze nie umiem zrobic (na pewno jestem daleki od wskakiwania na krawezniki) i ostatnio jakos znacznie zwolnilem w postepach :( na poczatku praktycznie codziennie szlo mi coraz lepiej a teraz od tygodnia katuje tego bunnyhopa i nic :(

jeszcze kolega co mnie zazwyczaj uczyl wyjechal w gory z rowerkiem wiec sam probuje ale jakos brak fachowej wiedzy :|

 

jaki masz rowerek ??

Właśnie skłądam :)

Mniej więcej ta i on bedzie:

Rama: Mielec Quattro http://biznes.mielec.pl/bikepol/obrazki/quattro.jpg

Hample: jakieś tektro vbrejki i klamki Avid SD2.0L

Mechanizm korbowy: Alivio (bez górnych blatów :))

Co do reszty to jeszcze nie wiem jak się z kasą wyrobię :).

 

A z bunny hopem jest tak (przynajmniej ja tak miałem :), że nagle się dostaje olśnienia i zaczyna ładnie wychodzić :). A potem już się tylko technikę ćwiczy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Ostatnio zabralem sie za czyszczenie roweru. Jednak nie moge sie pozbyc sladow po klockach hamulcowych na felgach.

Czy jest jakis sposob aby pozbyc sie tego?????

Po co czyscic te slady? Przecież zaraz zrobia sie nowe, szczegolnie gdy felgi sa mokre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...