Skocz do zawartości
YoSHi

Jaki zasilacz High-End

Rekomendowane odpowiedzi

No to zescie mnei zestresowali - mam Chiefa 420 i nf7, a Chief ma slabe +12 V  :evil:, ale na razie bez problemow chodzi :D.

no wiesz

420W i slabe 12v ??

zazwyczaj 12v jest najmocniejsze - w sumie jak dla ciebie za slabe to oddaj mi - nie obraze sie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dijkstra... cos nie mam wciąż czasu na zdjęcia, ale postaram się podesłać Ci je na priv...

 

a wersja 3 fan od 2fan.. nie rozni sie niczym poza wlasnie iloscia wiatrakow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, mam tego Chiefteka, zgodnie z namowami, i niestety wszystko spoko, tylko +12V to jest 11,9V

Wiem ze to spoko, ale jednak. Wszystkie inne maja dokladnie tyle ile trzeba, a +12 za malo :(

 

Mimo to jednak jak narazie jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widze ja ksie ludize chwalą tymi chiefami i takimi tam to mnie odrazu bierze, brat zamowil 2 fortrony w sobote i dooopa do dzisiaj ich nie ma bleee

no lajcik koles napisal ze testy musi zrobic koles jest naprawde git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie i moja ciagnie z 5V (bo wtedy sie wlasnie linie 5V upalily w tym huntkeyu), ale ze zmianami obciazenia linia 12V tez zmienia napiecie a 3,3V jest stabilne jak skala.

mam 8KHA+ 8)

ze spadkiem 5v rosnie 12v i kto wie czym to jest spowodowane :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, mam tego Chiefteka, zgodnie z namowami, i niestety wszystko spoko, tylko +12V to jest 11,9V

Wiem ze to spoko, ale jednak. Wszystkie inne maja dokladnie tyle ile trzeba, a +12 za malo :(

 

Mimo to jednak jak narazie jestem zadowolony

U mnie tak samo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miales wyboru miedzy Chieftec 420DF a AnteCTruePower 450W trzeba było wybrać ten drugi(Antec) nie ma on kombinowanej mocy, tylko każde napięcie ma swój oddzielny pobór mocy. natomiast Chieftec ma kombinowaną moc tzn moc 420W=220W(+12V?)+200W(razem +5V i +3,3V?). Tak jak mowię lepszy jest AntecTp(no i droższy :( ).Zreszta poczytaj sobię tabliczke znamionową tego zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dość biegania za tym Antekiem i kupiłem Chiefa. Pierwsze wrażenia: napięcia stabilne, w porównaniu do (pedo)Feela chodzi cichutko.

Podkręcalność nie wzrosła - muszę przyjżeć się prockowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...