Skocz do zawartości
jackkpl

gf4 ti 4200 za 395 zl!!

Rekomendowane odpowiedzi

ti4200 oem w lodzi jest po 390 zl. firmy nie podano :(

pewnie w Lucky Star?

kupilem i oddalem bo karta chodzila tylko na wybranych monitorach :( a serwisan w uparte ze karta jest ok bo u niego na monitorze zadzialala, ale te na ktorych testowalem juz go nie obchodzily dokladnie 5 sztuk w tym 2 nowiutenkie u kumpla w sklepie

a na jakim monitorach byly klopoty, vo wlasnie o L-S myslalem, mam tam znajomosci 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ti4200 oem w lodzi jest po 390 zl. firmy nie podano :(

pewnie w Lucky Star?

kupilem i oddalem bo karta chodzila tylko na wybranych monitorach :( a serwisan w uparte ze karta jest ok bo u niego na monitorze zadzialala, ale te na ktorych testowalem juz go nie obchodzily dokladnie 5 sztuk w tym 2 nowiutenkie u kumpla w sklepie

a na jakim monitorach byly klopoty, vo wlasnie o L-S myslalem, mam tam znajomosci 8)

ja mialem problemy na 2 hyunadiach jednym daewo i CTX

 

ale ja uwazam ze karta byla rypnieta, choc serwis uwazal inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten 4800 gpu 275 memory 550

4200 gpu 250 memory 550

oczywiście pisze o albatronach

na koniec taka mała uwaga na allegro kupiłem juz 2 albatrony g4ti i oba były padnięte objawiało sie to dopiero po 2h pracy na ekranie zaczeły pojawiac się kolorowe pikselki(karta nie była kręcona !!!!) a po restarcie na monitorze miałem matrixa :)) na szczecie trafiłem na uczciwego allegrowicza który oddał kase

 

do 3 razy sztuka jak nestepny będzie padnięty to czas zmienic firme :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki aten co ty chcesz kupic to warto , moze razem policytujemy ?

wiesz mi to obojetne którą wezme z jednej strony szybszy g4ti4800 ale bez pudła za to przesyłka za free:) a z drugiej wolniejszy 4200 tylko z pudełkiem :) którego zaczełem licytować

 

jak mnie przelicytujesz to wezme nastepnego wolnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za oznaczenia Ti4680XP on jeszcze o czyms swiadcza , i co mi poradzisz licytowac to brac tamtego 4800 czy moze nowke prolinka 4200 64 ram za 450 zł

trzeba brac też to pod uwage że na allegro nie masz gwarancji na albatrony jak ci padnie po tygodniu to wyciągniesz wentyla popłaczesz :))) i po prawie 500zł

 

dlatego decyzje musisz podjąc sam gwarancja się czasem przydaje ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co by nie mówić karta idzie pięknie! Jak narazie mam 275@320/550@602... I to nie jest wszystko... Na moim sprzęcie z podpisu mam 13402pkt w 3dmarku na najnowszych, czyli już nie optymalizowanych detonatorach... W gierkach śmiga pięknie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...