Skocz do zawartości
ATLON

linux zamiast windows

Rekomendowane odpowiedzi

cze juz mnie do wscieklosci doprowadzil windows i zaczelem sie zastanawiac czy zamiast windy postawic [brzydkie określenie na linuksa]a. poczytawszu tutaj troche sciaglem se slackware jednak sie zastanawiam czy na [brzydkie określenie na linuksa]u sa odpowiedniki programow windowsowych : gg, direct connect , imesh itd. prawie nie gram wiec nie zalezy mi na windzie jednak zalezy mi na tych programach . kiedys troszke liznolem mandrake i sie nie bardzo orientuje w oprogramowaniu . dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm .... jak bym byl upierdliwy to bym napisal tylko szukaj . Ale powiem ci , ze to wszystko jest ,a gry tez chodza ;] Przyklejony masz topik dla poczatkujacych przeczytaj i dopiero cos napisz bo na 99% kazdy blad poczatkujacego jest rozpisany na tym forum czy jest mozliwy do osiagniecia poprzez gogle.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gg to nawet lepsze jest niz pod winde i są conajmniej 3 klony :) 2 pod srodowisko graficzne i ekg na konsole :) a dc to jest napewno pod konsole. Jak jestes początkującym uzytkownikiem linuxa to nie kasuj sobie całkowicie windowsow tylko daj im jakas mała partycje, tak zebys mial wyjscie awaryjne jak cos sobie z linuxem zrobisz :)

powodzenia! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli brak ci windowsowych aplikacji pod linuxem zobacz co to jest Wine :D

 

byle po dzisiejszym protescie.

 

swoja droga pod mandrake'iem nie mialem problemow z instalacja. pod slackiem na ktorego powoli przechodze odlozylem to na pozniej :(

 

na razie w nocy chula winda a na niej emule i united devices

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość netkafejas

ja juz ponad dwa tygodnie jade tylko na linuxie czy moze nawet trzy i jest cudownie

gaim-gadugadu plugin-na tym siedze - jest w mdk9

co do multimediow to w mdk9 masz xine i mplayera-wszystko chodzi

p2p - gtk-gnutella-ja uzywam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...