Skocz do zawartości
Pietia(lania)

Jak sie zaczela wasza zabawa z komputerami ??

Rekomendowane odpowiedzi

jajeczka :P

tetris

atarynka

pegasus

ciezko uzbierana kasa na 386 dx 40 + 32 mb ramu - to byl szok na tamte czasy :P

potem do plyty tej dolozylem dx2 66 - jako ze plyta miala zegar 40 (od 386) to 486 dzialalo na 80 mhz + 32 mb wspomniane - ciagle to byl szok :)

potem p 200 mmx@250

celek 333

celek 400@450~500

celek 700@1000

celek 800@1200~1333

no i p4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadywałem ;) No, ale G 200 ani Celeron 333 nie był produkowany w 1997. Musiałeś na niego kupe kasy wydać, bo z tego co pamiętam, G 200 się pojawił w lipcu 1998 :o

no za tego g200 dałem cos 500 stow calosc mnie wyszła na tamte zety 4,5 k, jak se pomysle jaki dzis mial bym za to komp to az człeka sciska w żołądku

LPC ty chyba lubisz sie dolowac , ja za swojego dalem 5k teraz to maszyna do pisania ale nie interesuje mnie to ... a dla ciebie mam niezle remedium

jak bedziesz mial kolejne 4.5 k to czekaj do usr**** smierci na coraz to nowszy sprzet :) a i tak bedziesz zalowal po kilku latach hehehehe

 

NO OFFENCE tylko mnie smieszy takie podejscie , sam zreszta tak mialem KIEDYS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atari 2600

c64

długo nic (z 5 lat)

p3 500mhz, 64ramu, riva vanta 16mb,

wymiana ramu na 128mb i karty na tnt2 32mb

dołożenie 128ramu,

teraz to co w podpisie,

 

Tak wygląda moje doświadczenie z kompami, a tak na dobre interesuję się tym od kąd jestem na tweaku (niecały rok, i jeszce się uczę :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda zaczela sie w marcu 3 lata temu, gdyz dostalem swoj 1 komputer, otoz to jest ten co w podpisie, tylkoze zmienilem karte graficzna na to jaka widac ale to 1.5 roku temu i kupilem agrywarke, a teraz musze kupic nowy twardziel ;)

 

Pozdrawiam Harry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy tu pisalem czy nie ale:

- gierki typu łapanie jajek ( taka ruska gierka), i inne podobne

- Atari 800 XL :D

- Amiga 500

- SuperVision (coś w stylu GameBoya :P )

- Pentium 133 żyje i ma się dobrze, robi za serwerek 8)

- Durex 600 nadal żyje

- AXP 1700+ @ 2600+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra: Riverraid :D u somsiada chyba z 15 lat temu :)

 

Potem miałem taką gierkę jak jajeczka ale nie ruską, Tenis :D

 

Moje kompy i ulubione gry:

 

-Cosmodrom 64: rick dangerous, giana sisters, saboteur, reszta ginie w mrokach dziejów...

 

-Amiczka 600: Ishar (najleprzy rpg wszechczasów, jeszcze na pc w to grałem :D ) ATR, Elvira, Lotus, Gunship2000, Syndicate, reszte zabrała skleroza :)

Tutaj dokonałem tez chyba pierwszej modyfikacji :D Kupiłem bezprzewodowe pady, które nie działały, wiec wytargałem kable ze starego joya, zapuściłem Streetfightera, wpiąłem kabel i zacząłem zwierać po kolei poszczególne kable (ale oszołom ze mnie, mogłem spalić moje kofane cacko :) ) potem robebrałem pada, wytargałem scalaki, poprzecinałem ścieżki i wlutowałęm w odpowiednie miejsca kable. DZIAŁAŁO! Co więcej miałem dwuprzyciskowego pada! osobno ręce i nogi w Sritfajterze :D rządziłem! Pad przetrwał nawet kilka lat (potem u mojego kumpla na A500) Drugą modyfikacją był lot z wysokości ok 1.5m, odłamało sie f8 i f9 :) ale amiczka przetwała.

 

Pentak 100, 8mb ram, hdd850mb, trio64 1mb: ach jak dorwalem Screamera, to byl czad! reszta gier to juz ogólnie znane hiciory...

 

Celina333@416

 

...i obecny sprzęt... ten f podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jajeczka ;D:D

2.C64

3.Amiga 600

4.INTEL SX 33MHz, 440MB SEAGATE. 4MB RAM, S3 1MB, FDD, 14" samsung

 

wypisalem tylko pierwszy komputero bo nie ma sensu wypisywac wszystkie konfiguracje ktore mialem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jajeczka :D

2. C-16

3. Pegasus

4. C-64 + flop

5. K6 200MHz, 32MB RAM, ATI Rage II 4MB, dokupilem VooDoo 1 - szczeka mi opadla jak zobaczylem ta grafike :D

6. K6-II 450MHz@500MHz, 64-128MB RAM, Riva TNT2 Ultra 32MB za 1200 zeta, na ktorej po roku padl wiatrak. W serwisie powiedzieli ze stanowi integralna czesc karty, a ze juz Creative ja wycofal wylozyli 1200 na stol :twisted: Poszlo na Annihilatora Pro :D

7. Athlon 1.2GHz@1.4GHz, 256MB RAM, Radeon 8500

i obecny z podpisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec po kolei:

1. Commodore C64

2. P166MMX, Abit na TX, 32MB Sdram, 8xCD Wearnes (hehe slyszal ktos o takim?), S3 Virge, 2.1GB Seagate, Sony Trinitron 100SX

3. Celeron 400, 128MB Sdram, 6.4GB IBM, Voodoo 1 pozniej dokupilem Voodoo 3 3000

4. Duron 800, Soltek KAV75, 256 Sdram, 40GB Barka IV, GF4 TI 4400, Audigy

5. P4 2.4B, Abit BD7-II, 256MB PC2700 Samsung, Radeon 9700,

6. To co w podpisie

 

Nie licze:

Nintendo 16, Game Boy, SNES (Super Nintendo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Commadore 64  

2.Pentium 166MMX, Dysk 1,2gb,  Voodoo 2

3.Pentium 2  233mhz, 3,2gb, Voodoo 3

4.No i obecny

taki OT

 

oczywiscie ogladales Goraczke z Pacino i De Niro ?

: )

:) pierwszy raz ktoś mowi o tym filmie odnosnie mojej ksywki

zazwyczaj mówia o Reign of Fire :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pegasus [ do dzis czasami gram o_O ]

2. dluga przerwa

3. Celek 300, 32 ramu, jakas grafa s3 i takie tam bzdety [ listopad 1998], monitor CTX 15` - do dzis go mam .... ale czas kupic nowy :P

4. Pozniej zmiana all na 64 ramu, celek 400, karta dzwiekowa jakis Soundblaster ...

5. Celeron 800, ABIT KT7-RAID, 512 ramu, GF 2, SB LIVE! 5.1 i takie tam :P

6. Teraz to co w podpisie...

 

Ogolnie dokupowalem ciagle nowe czesci, nie zmienialem wszystkiego naraz. Dopiero teraz gdy byl przyplyw gotowki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- c64 - spaliła się,

podkręcałeś :?: :lol: :?:

 

Nie, poprostu za długo grałem i dymy poszły :?

A potem już się nie odpaliła.

Ehh mi sie tyle razy palł zasilacz ze po jakims 5 razie znajomy zrobil mi specjalny w bardzo ladnym metalowym opakowaniu , byl nie do zdarcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haa :) ja zaczałem od jakiejś gierki na takie śmieszne pady (krecilo sie nimi :D) , potem bardziej zaawansowane systemy > SEGA MASTER SYSTEM , potem to już całkiem odlot > PEGASUS z KLAWIATURĄ (cianki masta) , no i potem PIIIe :](ahh te pegasusy to jest rzecz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C64 to była piękna rzecz :wink: Żeby się gra załadowała trzeba było wychodzić z pokoju :lol: serio. Moja ulubiona gra to było PIT STOP 2 i chociaż bym ustawił głowice idealnie i 10 razy próbował to dopuki nie wyszedłęm z pokoju to gra nie weszła :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C64 to była piękna rzecz  :wink:  Żeby się gra załadowała trzeba było wychodzić z pokoju  :lol:  serio. Moja ulubiona gra to było PIT STOP 2 i chociaż bym ustawił głowice idealnie i 10 razy próbował to dopuki nie wyszedłęm z pokoju to gra nie weszła  :lol:

 

hehe z tym wgrywaniem to niezle jaja byly :), tez mialem c64 na poczatku i czesto rodzinka wpadala sobie pograc, jakis maly kuzynek, kuzynki, i ja ich kitowalem ze jak leca te paski na monitorze podczas ladowania gry to trzeba gadac do monitora i prosic komputer o gre :D i oni wszcyy " komputerku prosze daj nam pograc" haha, a ja czasem kilkarazy pokryjomu poklikalem joyem zeby sie nie wgralo, LOAD ERROR - to mi sie po nocach snilo :D.

Jak oni to przeczytaja to mnie pewno zabija :D :P

 

po c64, kuzynek dostal od wujka kompa, i sie zarazilem :P

pentium mmx166 32 mb ram dysk 1.1, cdrom philipsa 16x , mam go do dzis w swoim kompie :), jest cihutki i nadal dziala :)

 

pierwszy moj komp to byl k6-2 333@350 voodoo1 :) s3 virge i 64mb ramu, wtedy wszcy max mieli po 32 i jak kupowalem tego kompa to sprzedawca za glowe sie zlapal i sie pytal poco mi tyle ramu, nigdy tego nie wykorzystam :), byl tam jeszcze dysk 4.3gb

 

pzniej to juz dokupowalem:

-procka k6-2 500,

-rive tnt2ultra asusa, ram,

-gf2mx 400,

-nowa plytka od ecs - k7vza:P i

-duron 800, (duron padl razem z zasialczem codegena i ecs, potem przyszedl kolejny)

-ecs k7s5a i duron 900, potem gf2titanium, pozniej

-athlon 1,6 palomino :)

-nagrywara

(nastepnie wstapilem do szeregow tweaka i doradzono mi

radka 8500 zamiast gf3 i jestem zadowolony ;P :))

next

-shuttle ak32a

-512mb ddr

-athlon 1,7 B0

-mobo gigabyte na kt400

-zasilacz 400w

 

i to koniec, troche sprzetu sie przewinelo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Jajeczka :D

- ZX Spectrum 48

- 386SX 25MHz, 2MB RAM, 256kB VGA, 52MB HDD, 3,5 i 5,25" FDD

- P166, 16MB RAM, Diamond Multimedia Stealth 3D (S3 Virge) 2MB :razz: , 520MB HDD, CD 8x Toshiba, CTX 15" Trinitron, AVER TV Lite -> 64MB RAM, Riva 128 4MB Diamond Multimedia Viper 330 :) , 2GB HDD

- Notebook PII 266 Dell Lattitude CPi, 64MB RAM, 4,3GB HDD, 13,3" TFT, CD 24x

- D900, MSI KT266A RAID, 256MB DDR RAM, XFX GF440MX 64MB, 80GB HDD, IIYAMA 19"

- i teraz od jakiegos czasu to co w podpisie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Atari 65XE ze stacją dyskietek (specjalnie to podkreślam :D dzięki temu cudownemu urządzeniu gry ładowały się nie 30min a 30sek ;)) - A.D. 1992/3 (nie pamiętam dokładnie0

2. K6-200 (od zawsze AMD :P) mój pierwszy piecyk - 32mega RAMu (pamiętam jak się cieszyłem kiedy sobie kupiłem kostkę 8mb SIMM :)) powalało kumpli prawie tak jak wielgachny monitor 17 cali :lol: ;)

3. K62-400 nowy proc, nowa mobo i reszta sprzętu. I pierwsze doświadczenia OC :) 550MHz na standardowym wiatraku było moim rekordem :) (i ta wspaniała płyta GByte GA-5X).

4. TB 700 - mykał na 900 co było dla mnie zawrotną szybkością ;)

5. AXP1700+ - kupiony przez kompletny przypadek, 2 lata temu - szukałem na Allegro jakichś niedrogich 900MHz i trafiłem na tego proca (i to nie Palomino) za 212 zeta (ciekawe skąd one były? ;p). Potem się musiałem tłumaczyć skąd wezmę dodatkowe ok. 150 zeta, ale ostatecznie się oplacało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...