Skocz do zawartości
paolowawa

--<ORAC 3 >-- Najlepszy MOD jaki do tej pory widziałem

Rekomendowane odpowiedzi

fajna buda... Ale gdzie tam jest jej zdjecie w całej okazałosci za sprzetem w srodku bo ja tam szukam szukam i nic nie widze (mam modem...) nich ktoś wkleji zdjecie całej obudowy najlepiej w pierwszej wypowiedzi tak żeby kazdy widział od razu o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niop naprawde pikna buda! 8) Prysznicówki wymiatają!!!!!!!

 

Znalazłem na tym linku jesio inną bude w której wkład a mianowicie o ta czaszeczke jest boska :evil: :evil: :evil: !!!

http://forums.bit-tech.net/showthread.php?...goto=nextoldest

 

...pozdrawiam... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak patrze na te posty to w polsce jeszcze dlugo nikt czegos takiego nie zmodzi . . . A wiecie dlaczego ? Bo u nas jak ktos ma kase to olewa modowanie kompa bo kupi najdrozsze czesci i zadowolony a jak nie moze kupic to juz nie zrobi sam :| A tutaj popatrzcie jaki kolo ma chocby narzedzia do tego co robi . . .

Zdolnosci manualne wydaje mi sie ze odchodza na 2 plan jak sie ma taki sprzet . . . Wiecej rysunku technicznego i po sprawie, dobrze zaplanowane wszystko a pozniej sama robota to juz pikus :wink:

 

PS. Apropo chromu to mozan zawsze kupic spray "chrome" i osiagnac moze nie az tak dobry efekt jak na zalaczonym obrazku ale za jakies 30 zl a nie 300 :E

 

ALL IN ALL : jak nie lubilem akrylowek calych tak teraz zmienilem zdanie . . . BUDA roku 2003/2004 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUDA roku 2003/2004 :E

I do tego jeszcze nie skończona. ;)

Odnośnie narzędzi, jak się zorientowałem po kilku sklepach internetowych to taki stojaczek do wycinania około 250-300zł, wyżynarka, Dremel, plexa [ szkoda słów ile kosztowało ;) ] + do tego cena za chromowanie, wysyłanie sprzętu do obróbki do USA, gość mieszka w Autralii : - DDD

 

W polskich realiach wydaje się to być niewykonalne, jednakże Thorn, SpiderMAN, Sir_Affener [ soki jeśli źle napisałem :| ] jest w stanie wykonać coś podobnego, jednakże odnośnie pomysłu no to przyznam, że zastosowanie węży nie jest jego autorstwa, chociaż jak sam wspominał w jego pierwszym wątku Orac3 part 1 - przed wstawieniem tematu na forum myślał nad projektem kilka miesięcy, w zasadzie prawie całe wakacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allen3 spoko spoko moje nowe dziecko sie robi i powiem tak, że bedzie też bardzo ładne zważywaszy że buda będzie malowana areografem :D może to nie akryl ale wykonanie jej będzie zajmowało też dużo czasu bo chcem ukryć wszytstkie możliwe kable i jak narazie mi to wychodzi chętnie bym pokazał nowe zdjęcia ale cóż HDD mi padł i jade na KNOPPIX LIVE z CD :D a hdd poszedł do serwisu :) przynajmniej bedzie nowy ! Ale za jakies 10 dni mam mieć HDD to wtedy będzie duży up mojego BlueVision II :D i wtedy będziesz mógł powiedzieć że szczerze ! Że Polacy też potrafią modować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Letrev -> uogólniasz.

Gdybym miał dostęp do takiego parku maszynowego, gdybym miał pieniądze na plexe, chrom i wężę (metalowe- drogi interes) i gdybym wreszcie nie mieszkał na zadupiu w którym kupno zwykłej uszczelki U (nie mówiąc już o plexie) jest niemożliwe, gdybym...

A tak- kupuję tanią budę i moduję ją w miarę swoich możliwości- i bynajmniej nie mam tu na myśli wycięcia okna i zamontowania katod 8) .

PEACE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale prawda ze tak naprawde to tylko kasa tutaj idzie. JA wczoraj byłem w nomi kupić spray... i miałem do wyboru.. albo kupic takią ilośc zeby mi starczyło... lub pół tego i podkład...

Chodzę do pracy a i tak mnie nie stać na wszystkie cuda..

Jest obok mnie firm aktóra galwanizuje, boshe przecież ja mieszkam w Koninie.. tutaj jest nawet laserowe cięcie blach... mam hute... ale co z tego. Albo tyle kasy chcą ze sobie darujumy...

albo nie do dostania dla zwykłych smiertelników (ciecie laserem)...

 

Co do moda.. sorry.. ale gosc ma 4 dyski twarde SATA barracudy .. przeciez to samo kosztuje wiecej niz połowa naszych sprzetów.. Wiekszosc z nas pracuje na asrocku i innych takich...

 

A co do naszych modów.. To najbardziej mnie boli jak się z kogoś nalewamy... zema kiebski mod..

Mam kolege który łaził po smietnikach by poszukac diod. w starym sprzecie SERIO !!! nie maiał nawet kasy by sobie kupic swiecący wentyl.

Ale zmodował kompa, znalazł u dziadka jakąś pokomunistyczną pleskę i ma okno.. oczywiście jakby zapodał tutaj fotki..

to co by było :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale prawda ze tak naprawde to tylko kasa tutaj idzie. JA wczoraj byłem w nomi kupić spray... i miałem do wyboru.. albo kupic takią ilośc zeby mi starczyło... lub pół tego i podkład...

Chodzę do pracy a i tak mnie nie stać na wszystkie cuda..

Jest obok mnie firm aktóra galwanizuje, boshe przecież ja mieszkam w Koninie.. tutaj jest nawet laserowe cięcie blach... mam hute... ale co z tego. Albo tyle kasy chcą ze sobie darujumy...

albo nie do dostania dla zwykłych smiertelników (ciecie laserem)...

... 

  A co do naszych modów.. To najbardziej mnie boli jak się z kogoś nalewamy... zema kiebski mod..

  Mam kolege który łaził po smietnikach by poszukac diod. w starym sprzecie  SERIO !!! nie maiał nawet kasy by sobie kupic swiecący wentyl.

  Ale zmodował kompa, znalazł u dziadka jakąś pokomunistyczną pleskę i ma okno.. oczywiście jakby zapodał tutaj fotki..

  to co by było :/

Tego typu modding to nie zabawa dla biednych. Nie każdy może sobie na to pozwolić i co w tym złego ? - nawet lepiej, bo tak wszystko by spowszechniało i nikogo by to nie zachwycało. Tak jak z samochodami i gdyby np. Aston Martin stał się towarem dla plebsu.

 

W rozważanym przypadku pieniądze to jedno a umiejętności drugie (bo gdyby koleś miał nawet masę pieniędzy a brak zdolności, to nic by z tego nie wyszło). Nie brakuje mu i tego drugiego - dlatego właśnie efekt końcowy rzuca na kolana.

 

Inna sprawa to polskie realia i bardzo często kupienie czegoś nieco egzotycznego spotykane jest ze zdziwieniem sprzedawcy a jesli miejscowość jest nieco mniejsza to nawet podstawowe elementy trudno dostać. No niestety :(

 

Nie naśmiewam się z nikogo jaki ma mod, jednak podejście niektórych do problemu jest nieco kuriozalne - i zawsze wg schematu - okienko w boku, parę światełek i "muzyczka gra".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okienko z boku i pare swiatełek jest tak samo kuriozalne jak diody pod kalwiatura czy regulatory wentyli którymi dwa razy w zyciu pokecimy :)...

mod to mod.. to przerabianie na swoje potrzeby kompa.. i nie mozna tutaj nikogo oceniac... bo o gustach sie nie dyskutuje..

:)

pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...