Skocz do zawartości
mikus

GraphicCards O/C Tutorial! - Poradnik Podkręcania!

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mik.website.pl

Zapraszam wszystkich do mojej nowej stronki, jest to Poradnik podkręcania kart graficznych, myśę że może się przydać wszystkim początkującym, oraz tym co wogule nie wiedzą jak sie do tego zabrać.

Bardziej zaawansowanych zaś prosiłbym o opinie o stronie i tekście ;D

pozdr

p.s fajny by było jakbyście klikali w banner.....

p.s2 wszelkie opinie (i propozycje mile widziane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem sobie cala z ciekawosci :) i moge powiedziec, ze dla pozcatkujacych i juz takich znajacych nieco podstawy, jest to swietne uzupelnienei wiedzy, jeszcze te screeny :).

Widac ze sie napracowales :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem sobie cala z ciekawosci :) i moge powiedziec, ze dla pozcatkujacych i juz takich znajacych nieco podstawy, jest to swietne uzupelnienei wiedzy, jeszcze te screeny :).

Widac ze sie napracowales :)

Pozdro

Popieram, jedyne ALE jakie mam to kolor czcionki.

Meczy oczka.

IMHO czarna bylaby czytelniejsza i bardziej eye friendly :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podoba - ale proponuję zrobić otwieranie zdjęć i linków do n.p. coolerów w nowym oknie (można to z Shiftem robić - ale lepiej, żeby od razu się otwieraly jako nowe). Można wtedy czytać i zerkać na fotki.

Co do przyklejania radiatorów na pamięci to wspomnij też o taśmie dwustronnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ok, otwieranie w nowym oknie to no problem, zaraz poprawię

2. czcionka..... , hmmm, wogule pierwowzór strony to była czarna ramka, białe tło i czarne litery, i było to bardziej męczące, mi się osobiście bardzo te kolorki podobają, ale zastanowię się nad innymi kombinacjami

3. co do błędu.... rzeczywiście, miałem podobny też przy głównej stronie ale tam go poprawiłem, wiąże się to z niepełną obsługą xhtml-a przez serwer, prawdopodobnie jakby strona była w plikach .xhtml nie było by problemu, ale przeglądarki nie obsługują takich plików mimo że ponoć te już oficjalnie zastąpiły html!?

zaraz to poprawię,

strona jest równiez pod adresem http://www.mikocot.republika.pl i tam tych błędów nie powinno być.

pozdr

zekam na dalsze opinie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz gdzieś pod ręką? Jak tak to dodam

Zastanawialem się też nad instrukcją podmiany biosów, ale sam się jeszcze w to nie bawiłem także dopiero jak wróce z wakacji to się tym zajmę ;PP

Jak wreszcie będe miał czas dla swojej karty graficznej to też zrobie wykresik obrazujący zysk wydajności po podkręcaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO fajna stronka, gratulacje :!:

Mógłbys jeszcze dołożyć garć rad jak ustaić Windowsy i opcje w konfiguracji samej karty podobnie jak na stronce WWW.OVERCLOCKERS.PL w dziale artykóły. Są tam takie wskazówki i sugestie odnośnie optymalizacji pod względem wydajności dla kart graficznych ze stajni ATI oraz NVIDIA. Nie nalegam abyś zerżnął jak leci to samo ale tematy coś w tym stylu. Kilka punktów w różnych testerach można zyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok

DEFENCE ==> Co wogle daje ten wpis do rejestru. Bo niedokonca rozumiem, przecież w detkach jest możliwość o.c :? i działa...

Cywa ==> hmmm, mój poradnik jest o podkręcaniu kart a nie naciąganiu na hama 3dmarka..... ;D, dzieki za linki, myśle że coś od nich sobie zapożyczę.....,

w tej chwili zdałem sobie sprawę że mój poradnik jest przedewszystki pod nvidie!, wkońcu niektóe radki mają zablokowane o/c nie?, trzeba napisać jak to usunąc, o sterownikach ATI też nie mam pojęcia, bo do tej pory byłem wierny nvidi...., oczywiście funkcje sa podobne ale.... wkoncu jest on przeznaczony dla początkujących, i ktoś sobie moze nie poradzic..... ;((

także prędzej czy później poprosze jakiegoś właściciela Radeona o dane

(Za dwa dni wyjeżdzam wiec po powrocie)

Jeszcze jakieś uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma...... oczywiscie ze nie ma.... ale oni o tym nie wiedzą.......

napisałem tak bo jak za cholere nie mogłem skonstruowac poprawnego polskiego zdanie tłumaczącego że nie powino się kręcić naraz pamięci i GPU

pozatym zauważyłem że przy kręceniu pamięci szybciej zauważamy wzrost wydajnosci, a więc zachęcamy się do dalszego kręcenia......

 

chyba rzeczywiście wywale to zdanie.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym zauważyłem że przy kręceniu pamięci szybciej zauważamy wzrost wydajnosci, a więc zachęcamy się do dalszego kręcenia......

pozdr

Z tego co pamiętam na niektórych kartach np. G3 o wiele więcej daje kręcenie GPU. Jeśli się myle to mnie poprawcie, ale miałem 2 karty bazujące na G3 więc hmm.

Oczywiście w nowszych kartach sytuacja jest odwrotna - najlepiej krecic pamieci.

Jesli moje informacje sa prawdziwe i sie nie walnalem przy takim stwierdzeniu to mozesz to tez zamiescic, jesli nie to sory.

Pozdro,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...