Skocz do zawartości
SpiderMAN

Gainward GeForce 4 Ti4200 w NY City

Rekomendowane odpowiedzi

Ale trzeba wziac pod uwage ze do wrzesnia napewno jeszcze potanieje (i u nich i u nas) i wtedy trzeba bedzie ocenic czy sie oplaca...

Wlasnie taki mam zamiar. Poczekac i popatrzec jak sie zmienia ceny... Moze mi kumpel pozyczy kasiorke... i kupi taka karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad taki rozwiazaniem tez myslalem (brat wyjechal) ale raczej karta graficzna jest troche zaduza zeby ja gdzies schowac i nie placic podatku. Ja planowalem u brata zamowic peltiery duzej mocy (sami widzieliscie pewnie jakie sa tam ceny tego typu rzeczy). Mial sie popytac w Philadelphi i mi powiedziec jakie sa dokladnie ceny ale narazie jest zajety robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad taki rozwiazaniem tez myslalem (brat wyjechal) ale raczej karta graficzna jest troche zaduza zeby ja gdzies schowac i nie placic podatku. Ja planowalem u brata zamowic peltiery duzej mocy (sami widzieliscie pewnie jakie sa tam ceny tego typu rzeczy). Mial sie popytac w Philadelphi i mi powiedziec jakie sa dokladnie ceny ale narazie jest zajety robota

Tere Fere jego ojciec jest naszym dyplomata... Heh posle przesylke dyplomatyczna... I po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spider jasne ze kupuj, w usa jest zdecydowanie taniej tak ze nawet jak spadna ceny u nas to i tak ci sie oplaci, a tak a propos pudelka to ja kiedys przywiolzem z usa rive tnt2 ultra w pudeleczku w bagazu podrecznym i nikt nie skumal hihihihi, a teraz kumpel mi wiezie corsairy to wsadzi je w mobo i nie skumaja sie ze to nie jest razem, amerykance sa czasem niesamowicie niekumaci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa to co inngo jak jest dypolomata to w poczcie dyplomatycznej bedziesz mial pewnie w pudelku  :wink:  Ale ja swojego X-Boxa niestety dostalem bez, wojek mi w reklamowce dostarczyl  :)

Chociaz ta reklamowka miala logo X-Box-a? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie tylko co się stanie jak sie WAM karta sypnie. Wtedy to będzie, że "Wolałbym dorzucić 200 (może mniej) zeta i mieć spokój, a nie teraz kombinować" Wwarto nad tym aspektem pomyśleć!! Noc hyba że ktoś kursuje do stanów jak Marita ze Złotopolskich to mógłby zabrac w drodze powrotnej, ale......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie tylko co się stanie jak sie WAM karta sypnie. Wtedy to będzie, że "Wolałbym dorzucić 200 (może mniej) zeta i mieć spokój, a nie teraz kombinować" Wwarto nad tym aspektem pomyśleć!! Noc hyba że ktoś kursuje do stanów jak Marita ze Złotopolskich to mógłby zabrac w drodze powrotnej, ale......

Z tym kursowaniem nie bedzie problemu... Jak juz pisalem ojciec kolegi jest dyplomata..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...