Skocz do zawartości
Mrozpa

Wyprzedaż w Media Markt dla tych co nie byli... (ZDJECIA)

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe ja tam bylem ;) najfajniejsze byly te rozwalone drzwi ;]

dokladnie zupelnie jakby ktos puscil na nie stado krow :lol:

n/c w gdansku nie ma takich kolejek ;p  

 

MEDIA MARKT NIE DLA IDIOTOW ;p

chyba wlasnie na odwrot MM dla idiotow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu sie mylisz SAMHAIN , poszedlem z kumplem bo chcial kupic TV ale nawet go nie zobaczylismy tylko pozostawiony syf w calym markecie.

 

a fabryke to mam inna ale burdel w niej nawet podobny tylko troche mniej klientów

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w TV pokazywali film z wy[rzedazy w Niemczech lub we Francji juz nie pamietam. Obrazek taki: unoszona metalowa roleta, podniosla sie o pare centymetrow i widac czyjas reke, podniosla sie ciut wyzej juz widac glowe jeszcze troche i gosciu sie przeczolgal na proste nogi i kita na hale. Zero pomyslunku, przeciez gdyby ta roleta sie zaciela lub opuscila pod naporem ludzi to goscia by zgniotlo 8O

Nie jest jeszcze tak zle z Polakami :)

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiem ze co piatek (prawie) jest inna gazetka i rozne promocje... wiec ajlepiej ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> prenumerate dzinnika baltyckiego prenumeratorzy maja mediwoska gazetke juz w czwartek i mozna sie zastanowic przez noc czy warto w piate rano zapierdzielac do media czy nie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nierozumiem takich ludzi, ktorzy kupuja tam monitory czy telewizory w takich promocjach, przecierz zawsze sa to sprzety z ekspozycji co rowna sie temu ze stoja przewaznie pol roq wlaczone caly czas 24h/24h i ja osobiscie wolalbym dolozyc te 300 czy tam 400zl i qpic nowy taki sprzet:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nierozumiem takich ludzi, ktorzy kupuja tam monitory czy telewizory w takich promocjach, przecierz zawsze sa to sprzety z ekspozycji co rowna sie temu ze stoja przewaznie pol roq wlaczone caly czas 24h/24h i ja osobiscie wolalbym dolozyc te 300 czy tam 400zl i qpic nowy taki sprzet:>

nie wiem czy wiesz, ale niektore sprzety wymagaja wygrzania, jesli gwarancja jest identyczna a sa juz wygrzane wiec czemu nei skorzystac? no ale kazdy ma swoje zdanie... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...