Skocz do zawartości
Hajmon3

Chce wam sie wracac do szkoly?

Czy chce wam sie wracac do szkoly?  

  1. 1. Czy chce wam sie wracac do szkoly?

    • tak
      7
    • nie
      22
    • sram na to (obojetne)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

ja wlasnie jutro jestem umowiony o 9.45pod music mediami (plac wilsona) i idziemy sie z kumplem najebac z tej okazji :]

 

jak ktos meiszka w oklicy......zapraszamy :]

 

co do pytania....

 

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydalo bys sie jeszcze z 2 mechy :roll:

dokładnie Dołączona grafika 2 miechy i by było spoko ...

 

PROSZE NIE ZADAWAĆ PYTAŃ RETORYCZNYCH Dołączona grafika buhehehe...

 

JASNE ŻE NIECHE MI SIĘ IŚĆ DO BUDY !!! i jeszcze jak pomyśle o macie to dopiero !!! NIE !!! to jest nieludziekie Dołączona grafikaDołączona grafika buhehehehe...

 

a ja mam myśl WIEKU Dołączona grafika ghyhyhy... żeby zamienić wakcje z rokiem szkolnym Dołączona grafika chodzimy do budy 2 miechy a reszta wakacje Dołączona grafika heh... kto jest ZA ??? nie widze sprzeciwów Dołączona grafika hehehe...

 

JA NIECHCE DO BUDY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ja nawet bym chciał pójść, bo nie mam już biologii :D :D :D

Ale z drugiej strony to 4 klasa -> matura, egzaminy i jeszcze egzamin Cambridge z angola w grudniu (na którego niewiele umiem :/).

Miech jeszcze i spoko by było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie chce isc. ale pomyslcie sobie, czy nie znudzilo by sie Nam za bardzo to labowanie?? takto caly rok czekamy na te 2 miechy, a jak jusz nadejda staramy sie wypelnic kazda minute, sekunde (sam w wakacje choc to moze chore chodze spac kolo 4 w nocy, a wstaje kolo 8 lub 9 :twisted: ) jak najciekawszymi rzeczami, chwilami, myslami. potem w okropny zimowy poranek/ wieczor/ na sprzwdzianie :P zamyslimy sie i przypomnimy te szalone jazdy, poderwane laski/gosci :P i inne bajery jak to bylo wtedy zaj-ebi-sice =]. uhh az sie robi cieplutko, a w zoladku tak jakos dziwnie cos sciska, szczegolnie jak puscisz jeszcze sobie jakies piosenki, ktore beda Ci sie kojarzyc z wakacjami. ehh zawsze sie rozklejam w takich momentach i jestem miekki jak gabka :D. a jakby to bylo codziennoscia to nie pamietalibysmy tak tych wszystkich rzeczy. bylyby za bardzo codzienne zeby o nich tak myslec.

dla mnie te wakacje choc z malymi wcieciami byly boskie, jak kazde.

a mjusic jaki bedzie mi sie z nimi kojarzyl, to cala plyta Lajnera- Mezo, a w szczegolnosci kawalki Aniele ft. Liber, Zeby nie bylo ft. Liber, oraz Owal -Jestem tu i Rapnastyk. heh troche mnie to dziwi bo za hh nie przepadam, ale jakos te kawalkki w te wakcje mi utkwily w pamieci. moze przez "moja" MISICE ?? :D

wlasnie sobie tego slucham i jak to slysze to mnie normalnie rozkleja i ryczec :P mi sie chce.

peace broDers =]

i zycze wam kazdych wakacji takich samych jak te, albo jeszcze lepszych i zeby pewne momenty nigdy sie nie konczyly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie jutro jestem umowiony o 9.45pod music mediami (plac wilsona) i idziemy sie z kumplem najebac z tej okazji :]

 

jak ktos meiszka w oklicy......zapraszamy :]

 

co do pytania....

 

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ;]

jak sie wyrobie to wpadne ;) ;P

 

BTW strasznie glupie to pytanie :] czy komus NORMALNEMU chce sie wracac do szkolly ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...