Jump to content
CePeK

Smród z torby -> POMOCYYY!

Recommended Posts

Qrcze mam problem :( Już byłem zapakowany na jutro do szkoły, gdy matka poczuła jakiś smród... 8O Okazało się że to moja torba leżąca w pokoju, no więc wywaliła mi z niej wszystko a tam trochę na dnie i trochę na boku szara pleśń :| Pewnie jak w lato chowały się u mnie w piwnicy koty sąsiada to mi ją olały i tak do tego doszło jeszcze zgniłe jedzonko (ogórek + 1/4 kabanoska + kanapka z serem) książki z poprzedniej klasy do wyrzucenia, a chciałem je sprzedać :evil: Pleśni się już pozbyłem bo wymyłem ją różnymi płynami itd. Ale ten smród :( nie włożę tego do pralki bo boję się, że mi cała (pralka) prześmierdnie, nie mogę kupić już nowej torby bo wszystkie sklepy zamknięte :( Ma ktoś sposób, aby pozbyć się tego zapachu :?: Odpada jakaś reklamówka zamiast torby, bo jutro mam 7 lekcji no i w tym WF. Odpada też wietrzenie na balkonie (nie pomaga > sprawdzone :roll: ), wsadzenie kostki mydła na noc lub perfumy też odpadają... Może macie jakiś pomysł, na pewno niektórym z forum się to przyda ;)

Dune>A znajdzie się... Młodszego brachola stara PASSO :D Reszta to takie jakbym do Rosji na rok się wybierał...

SuChyY>Nie pokazuj mi tego kota bo mam wiatrówke pod ręką i jeszcze strzele w monitor i co będzie ;) Co do plecaków to polecam NevePARIS tak się zwał mój kupiłem go 4 lata temu i do dziś był fajowy :cry: :?

SuChyY>Nie pokazuj mi tego kota bo mam wiatrówke pod ręką i jeszcze strzele w monitor i co będzie ;) Co do plecaków to polecam NevePARIS tak się zwał mój kupiłem go 4 lata temu i do dziś był fajowy :cry: :?

Chyba bys tego nie zrobil biednemu, malemu kotkowi ktory ma na dodatek zatwardzenie od 2 lat, on jest naprawde biedny... 8)

podczepie sie :) jakie firmy oprocz JanSport produkuja jeszcze dobre plecaki ? Bo jakos nic nie moge wybrac w znosnej cenie  z JanSportu :P Macie propozycje ? Najlepiej zebym na www mogl obejzec.

Drogie ale mają gwarancję 30 lat.

Swój kupiłem rok temu i pękły mi takie klamerki półprzezroczyste, przyjeli mi w plecak w siedzibie Jan Sport i wymienili klamerki bez żadnego pokazywania rachunku(zgubił mi się) i przysłali na swój koszt kurierem do mnie do domu.

Bardzo porządna firma.

Oto mój model:

Dołączona grafika

podczepie sie :) jakie firmy oprocz JanSport produkuja jeszcze dobre plecaki ? Bo jakos nic nie moge wybrac w znosnej cenie  z JanSportu :P Macie propozycje ? Najlepiej zebym na www mogl obejzec.

Stary tylko BigStary - po roku uzytkowania nie widac sladu , sa pelne ladu jak z nowego skladu ;)) <rotfl>

Ps. Zapierdzielac do szkoly , ja mam jeszcze miesiac wolnego :D

p3dzi0r> Kilka lat temu miałem takie zadanie domowe :D Ale teraz nowa pani trzeba próbować... ;)

Mutos> A pralka od tego nie zdechnie... :?: No chyba że jutro pujde o 6.00 do pralni publicznej :twisted: Tylko czy zdąży ona wyschnąć przez godzine... :?:

SuChyY>I czasem nie kupuj plecaków NIKE miałem taką i mi się rozdarła :evil:

PS.Szkoła się zaczęła a ja błędy ortograficzne wale ;) ^

PSS.Nie wsadziłem jej do szafy bo bym musiał ją rozpakować, a tego mi się nie chciało :P

Dzieki za podpowiedzi, coprawda jestem najbardziej zdecydowany na jakis JanSport za... max 250zl, ale nie pomyslalem o Alpinusie, zaraz oblookam co oni tam maja. Co do BigStara to wlasnie przez 3 lata w takim chodzilem... troche sie porozciagal itp ;) Wole cos ... hmmm mocniejszego - dokladam do plecaka to co musialbym wydac na torbe do aparatu ;) Bede go nosil w plecaku.

podczepie sie :) jakie firmy oprocz JanSport produkuja jeszcze dobre plecaki ? Bo jakos nic nie moge wybrac w znosnej cenie  z JanSportu :P Macie propozycje ? Najlepiej zebym na www mogl obejzec.

Proponuje Fjord Nansen. Dozywotnia gwarancja. Za swoj dalem 159pln, wiec chyba nie tak drogo. A trzyma sie juz dwa lata.

nie martw sie bierz ten smierdzący plecak do szkoły siądz w pierwszej lawce to cie nauczyciele zwolnią do domu jak bedzie bardzo capić.

drugi pomysł to znajdz jakiegoś kota z takim plecakiem(albo lepszym:)) i sie zamien powiedz że w tej szkole taki zwyczaj...