Skocz do zawartości
CePeK

Smród z torby -> POMOCYYY!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za podpowiedzi, coprawda jestem najbardziej zdecydowany na jakis JanSport za... max 250zl, ale nie pomyslalem o Alpinusie, zaraz oblookam co oni tam maja. Co do BigStara to wlasnie przez 3 lata w takim chodzilem... troche sie porozciagal itp ;) Wole cos ... hmmm mocniejszego - dokladam do plecaka to co musialbym wydac na torbe do aparatu ;) Bede go nosil w plecaku.

Powiem Ci tak , jeszcze kilka lat temu poleciłbym Ci Alpinusa . Teraz firma zdecydowanie zeszła na jakości ale ciągle robi dobre plecaki. Jansport to zdecydowanie bardzo dobry pomysł, wygodne , trwałe plecaki z długą gwarancją. Cena może nie najniższa ale za jakść zawsze dużo się płaci. Ale jezęli w grę wchodzą rownież warunki finansowe to polecam plecaki Fjorda Nansena link do e-horyzontu W linku który Ci podałem są teraz ładne promocje na plecaki Fjorda .

Odpuść sobie Campusa bo szkoda nerwów. Mi suwak w Campusie rozwalił się 2 miesięce po zakupie.

Możesz jeszcze kupić jakiśmały plecaczek Jacka Wolfskina . Naprawdę dobra firma ale cenowo jak jansport albo nawet droższa. W linku który wczesniej zapodałem jest też oferta ich pleacków.

Big Stara odpuściłbym sobie już na pozątku . Zawsze lepiej dopłacić za jakiśplecak z pożądnym systemem nośnym.

A co do noszenia apratu w plecaku to zdecydowanie dobry pomysł :]

Ewntualnie jakiś plecak Fjorda i reszta kasy na pokrowiec na aprat . Aprat w pokrowiec , pokrowiec do plecaka i jest gitarka :D Sam tak robię więc wiem co mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika heh... niezły lol a mi tam moja kostka też spleśniała [cały spód] bo byłem na wakacjach na warmii i w namiociku troche wilgotno się zrobiło i kostka od dna zapuściła grzyba a niechciało mi się tego prać ale będe musiał [ale żadne zwierzaki mi na kostke nie lały, a jak bym zobaczył to siekierą przywale Dołączona grafika] ... a przed wakacjami naszczęście kupiłem se taki fajny plecak alpinus'a [20l] i to będzie mój tego roczny plecak szkolny na zmiane z kostka [jeśli ją wogóle wypiorę Dołączona grafika bo jakoś mi się do tego niezbiera Dołączona grafika hehehe] ... a tak wogóle to co twój plecak robił w PIWNICY ?! w pokoju nie było miejsca czy co ? Dołączona grafika heh ...

 

JA BYM POLAZŁ ZAMIAST DO BUDY TO KUPIĆ NOWY PLECAK I JUŻ Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że miałem pewne obawy po przeczytaniu nazwy tego posta... ;)

 

Ja sam mam juz od kilku lat (chyba od 5 lat) plecak adidasa i jak na razie mimo dość mocnej eksploatacji jest w idealnym stanie. Jest nieprzemakalny i nie nasiąka wodą, więc zawsze mozna go umyć, choćby się nie wiem jak pobrudził.

 

Ale przy kupnie czegokolwiek bardziej patrzę na to jak i z czego jest to wykonane a potem dopiero jakiej to jest firmy. Widziałem koszulki nike'a, którymi mógłbym co najwyrzej wytrzeć podłogę, już nie mówiąc o ubieraniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam użycie płynu do mycia okien mr. muscle- zapodasz go troche na plecak i zostanie uratowany :) ale bedziemy o tym pamietac wiec nam go nie sprzedasz. sposób był sprawdzany na wylanym mleku w samochodzie w bagażniku. poza tym jak nie masz tego specyfiku to możesz zapodać na nakrętke po słoiku trochę octu- ocet rulezz przy smrodach tego typu. :) a cała historia -MEGA LOL- dawno tak sie nie usmiałem dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już po pierwszym dniu ;) Zrobiłem tak: wziąłem torbę polałem ją jakimiś płynami + wysmarowałem mydłem (bez klamerki się nie obyło ;) ) tak, że jakoś smród zmalał i jak jechałem z ojcem do szkoły o 7.30 to dałem ją jakiejś gościówie z pralni... Odebrałem ją dziś o 17.00 no i jedyne co zostało to plama no i jak się z bliska powącha to można poczuć trochę że były tu szczochy ;) Kit z tym jakoś wytrzymam póki nie pojadę do Poznania po nową (nie zna ktoś tam fajnych sklepów :?: ), a jak znów zacznie troszkę mocniej śmierdzieć to powiem kumplom że testuje feromony z allegro. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak , jeszcze kilka lat temu poleciłbym Ci Alpinusa . Teraz firma zdecydowanie zeszła na jakości ale ciągle robi dobre plecaki.

Mialem Alpinusa od chyba 4 klasy podstawowki do 1 gimnazjum, w gimnajzum go pomalowalem troche a pozniej nawet sprayem potraktowalem i doszedlem do wnosku... ze nie bede go nosil :P Byl sredni. Kolory wyblakly, zdeformowal sie.

 

Jansport to zdecydowanie bardzo dobry pomysł, wygodne , trwałe plecaki z długą gwarancją. Cena może nie najniższa ale za jakść zawsze dużo się płaci. Ale jezęli w grę wchodzą rownież warunki finansowe to polecam plecaki Fjorda Nansena link do e-horyzontu W linku który Ci podałem są teraz ładne promocje na plecaki Fjorda . 

Odpuść sobie Campusa bo szkoda nerwów. Mi suwak w Campusie rozwalił się 2 miesięce po zakupie.

Czytalem na usenecie ze JanSport wymienia plecaki nawet 4 letnie na nowki od reki, naprawde wporzadku - widac ze te 30 lat top nie tylko marketing.

 

Co do campusa to ja z kolei zawiodlem sie na Columbii ;( Chyab dwa lata temu kupilem tam kurtke z polarem za 700zl. Niby ok, wygodna i bardzo ciepla. Ale takie tasiemki przy zamkach rozwalily sie prawie od razu a dzisiaj mi odpadl ten element z zamku ktory sliuzy do ciągnięcia :P Troche kiepskawo jak na tak droga kurtke.

 

Możesz jeszcze kupić jakiśmały plecaczek Jacka Wolfskina . Naprawdę dobra firma ale cenowo jak jansport albo nawet droższa. W linku który wczesniej zapodałem jest też oferta ich pleacków.

Big Stara odpuściłbym sobie już na pozątku . Zawsze lepiej dopłacić za jakiśplecak z pożądnym systemem nośnym.

Widac ;) To nie to samo - mam BigStar - widzialem JanSport, calkiem inna klasa.

 

A co do noszenia apratu w plecaku to zdecydowanie dobry pomysł :]

Ewntualnie jakiś plecak Fjorda i reszta kasy na pokrowiec na aprat . Aprat w pokrowiec , pokrowiec do plecaka i jest gitarka  :D Sam tak robię więc wiem co mówię.

No wlasnie tak chyba najwygodniej. W sumie mam zamiar kupic Sony F717 jezeli nic nie stanie na przeszkodzie. Samo Sony ma super pokrowce na ten aparat ale za 350 zl to ja dziekuje postoje :) Ciezko znalezc cos fajnego dlatego kupie pewnie jakies byle co, walne do plecaka i bedzie OK. A jak juz wyjme aparat to bedzie na szyi ;) Wiec w sam raz.

 

 

Jutro pojde dokladnie poogladac co tam maja i moze cos kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]ale bedziemy o tym pamietac wiec nam go nie sprzedasz. [...]

Już to zaplanowałem: Jak tylko kupie nowy to ten dam do Caritsu... może wtedy zyskam jakieś plusy u tego z Góry ;) (A może jednak ktoś jeszcze się zdecyduje :? :D )

a cała historia -MEGA LOL- dawno tak sie nie usmiałem dzięki :D

Nie ma za co ;)

Życie ciągle pisze śmieszne/dziwne historie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak , jeszcze kilka lat temu poleciłbym Ci Alpinusa . Teraz firma zdecydowanie zeszła na jakości ale ciągle robi dobre plecaki.

 

Mialem Alpinusa od chyba 4 klasy podstawowki do 1 gimnazjum, w gimnajzum go pomalowalem troche a pozniej nawet sprayem potraktowalem i doszedlem do wnosku... ze nie bede go nosil :P Byl sredni. Kolory wyblakly, zdeformowal sie.

A jaki kolor? Zólty , czerwony czy zielony? Na gwarancji jest napisane ze niektóre kolory z czasem płowieją. szczególnie czerwony. Ja kupuiłem czarnego Air Bag'a i jak do dziś , po pięciu latach użytkowana ciągle w świetnym stanie.

 

Co do campusa to ja z kolei zawiodlem sie na Columbii ;( Chyab dwa lata temu kupilem tam kurtke z polarem za 700zl. Niby ok, wygodna i bardzo ciepla. Ale takie tasiemki przy zamkach rozwalily sie prawie od razu a dzisiaj mi odpadl ten element z zamku ktory sliuzy do ciągnięcia :P Troche kiepskawo jak na tak droga kurtke.

 

U Campusa to normalka. Ja tez mam kurtkę od nich i tek samo jak Tobie od raz u urwały mi się ściągacze i oderwały rzepy. Jedyne co można powiedzieć o Campusie to to że mają w miarę dobry serwis. Kumplowi rozawaliły się buty i bez problemu dostał nowe.

 

Mi ostatnio rozwaliły się buty AKU , na Vibramie i z gore-texem. Zabuliłem za nie ponad 400pln a padły po 4 miesiącach , przy czym uzywałem ich moze miesiąc. Teraz mam nowe buty ale tylko dla tego że dobrze zapoznałem się z prawem konsumenta. Sprzedawca sypał mi sciemy o jakichś dziwnych ustawach ale niestety mnie nie przegadał bo on musiał szukać przepisów na kartce ( notabene nie znalazł) a ja sypałem mu z pamięci :]

 

Możesz jeszcze kupić jakiśmały plecaczek Jacka Wolfskina . Naprawdę dobra firma ale cenowo jak jansport albo nawet droższa. W linku który wczesniej zapodałem jest też oferta ich pleacków.

Big Stara odpuściłbym sobie już na pozątku . Zawsze lepiej dopłacić za jakiśplecak z pożądnym systemem nośnym.

 

Widac ;) To nie to samo - mam BigStar - widzialem JanSport, calkiem inna klasa.

 

Owszem, jak 126p przy mercedesie ;]

 

 

A co do noszenia apratu w plecaku to zdecydowanie dobry pomysł :]

Ewntualnie jakiś plecak Fjorda i reszta kasy na pokrowiec na aprat . Aprat w pokrowiec , pokrowiec do plecaka i jest gitarka :D Sam tak robię więc wiem co mówię.

 

No wlasnie tak chyba najwygodniej. W sumie mam zamiar kupic Sony F717 jezeli nic nie stanie na przeszkodzie. Samo Sony ma super pokrowce na ten aparat ale za 350 zl to ja dziekuje postoje :) Ciezko znalezc cos fajnego dlatego kupie pewnie jakies byle co, walne do plecaka i bedzie OK. A jak juz wyjme aparat to bedzie na szyi ;) Wiec w sam raz.

 

 

Jutro pojde dokladnie poogladac co tam maja i moze cos kupie.[/guote]

 

No może nie byle jaki pokrowiec. Fjord ma dosyć spory wybór pokrowcy foto . Najfajniejsze w tej firmie jest to że mają rozsadne ceny.

 

Cokolwiek kupisz , żeby dobrze i długo Ci służyło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee co tam chcecie od campusa?? ja ma plecak campus wheeler 25 jusz od 5 lat i pieron czyma sie nieziemsko :twisted: . czerwony kolor nic nie wyplowial. material nie przemaka, no moze troche bo impregnat od srodka sie z deka stral. ale i tak jak leje to w srodku wsio jest suche. jak dla mnie git plecak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee co tam chcecie od campusa?? ja ma plecak campus wheeler 25 jusz od 5 lat i pieron czyma sie nieziemsko :twisted: . czerwony kolor nic nie wyplowial. material nie przemaka, no moze troche bo impregnat od srodka sie z deka stral. ale i tak jak leje to w srodku wsio jest suche. jak dla mnie git plecak.

Może poprostu masz szczęście. A co do trwałości plecaków campusa to w te wakacje kumpel miał plecka 80 L Campusa. Nie pamiętam nazwy. Ostatniego dnia wyjazdu zdejmując plecak urwało mu się jedno ramię ;] (tzn. w plecaku a nie jemu)

Coś takiego nie powinno mieć miejsca. Dobrze że to był ostatni dzień ale co by było gdyby rozwalił się wcześniej?

Mi to wystarczyło zeby powiedzieć sobie , nigdy więcej Campus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o plecakach Wolfganga :?:

 

Mam kurtkę tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Nic jeszcze padło, solidne wykonana, nic się nie pruje, nitki na miejscu :wink: Porządny nie przmakalny materiał, ATX-Membrane... a do tego polartec, który można podpiąć na suwaki.

 

Mają nawet normalne ceny. Na Alpinusie raz się przejechałem, moim zdaniem robią badziew, średnio 2x droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o plecakach Wolfganga :?:

 

Mam kurtkę tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Nic jeszcze padło, solidne wykonana, nic się nie pruje, nitki na miejscu :wink:  Porządny nie przmakalny materiał, ATX-Membrane... a do tego polartec, który można podpiąć na suwaki.

 

Mają nawet normalne ceny. Na Alpinusie raz się przejechałem, moim zdaniem robią badziew, średnio 2x droższy.

Wolfgang ma dosyć mały wybór, plecaki wyglądają pożądnie ale niestety nie dane mi było użytkowac.

Teoretycznie Wolfgang jest "pod" Alpinusem pod warunkeim że dany model alpinusa się nie psuje. Ale niestety zdarza sie to coraz rzadziej.

Na duży plus Wolfgnaga można zaliczyć to że ich plecaki są zrobione z Cordury. To napewno zwiększy ich wytrzymałość. 2,5 roku gwarancji na małe plecaki , całkiem , całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co CEP...

Masz naprawde zdrowo n.a.s.r.a.n.e we łbie że zakładasz taki topic.

Nie chciałem tego pisać bo w sumie jestem tolerancyjny,ale po tymjak zamieściłeś te zdjęcia to już naprawde nie mogłem się powstrzymac.

Kogo obchodzi twoja zapleśniała, zafajdana torba ?

Ludzie takimi topikami psują "smak" tego forum, ktore wg. mnie jest najlepsze w polsce.

 

NO COMMENTS.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...