Skocz do zawartości
Kaeres

Gf4 - prolink vs gainward

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to sie dzieje, ze znana i najlepsza, jakby nie bylo, firma Gainward nagle stala sie przez Was tak nisko oceniana przy kartach gf4 ?

Prolink nagle tak sie poprawil czy jest to czysty przypadek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę ze w cenie tego Gainwarda kupiłem Ti4400 8) a gdbym miał wybierać Gainward Prolink to napewno wybrałbym Gainwarda bo do firmy prolink nie pałam uczuciem i nie chciałbym mieć jakiejkolwiek karty tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel który mieszka pode mną ma monitor LG 775FT i Geforce 2mx Creative i jak siedziałem przy swoim kompie 2 godziny i poszedłem do niego to myślałem że wzrok straciłem wszystko totalnie porozmazywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel który mieszka pode mną ma monitor LG 775FT i Geforce 2mx Creative i jak siedziałem przy swoim kompie 2 godziny i poszedłem do niego to myślałem że wzrok straciłem wszystko totalnie porozmazywane.

Dziekuje za zainteresowanie topikiem ale co ma ten komentarz wspolnego z tematem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam WinFasta A250 LE jest suuuper i jest cala w radiatorze  8)

Tak obecnie mozna powiedziec ze LEADTEK i jego WINFASTY to NAJLEPSZE KARTY na chipach NV!!!. Bardzo dobre chlodzenie rozsadna cena ,dodatki ,hardware monitor (WinFox) ,oprogramowanie ,jakość stawia ich na pierwszym miejscu! a o podkrecalnosci juz nie mowie bije na leb cieniutkiego Grunwalda i shitowego Prolinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...od wczoraj jestem posiadaczem gf4ti4200 gainward pp!!! 64ddr ultra/650 :twisted: :D i jest zaje$#%śie :!: :!: :!:

odjazdowa grafa wszystko naniej chodzi na najwyższych ustawieniach i wogóle sie nie tnie :twisted: oczywiście bez oc i narazie nie mam jej zamiaru kręcić bo po co :?: :!: :twisted: dopiero jak coś będzie mi się cieło to ją podkręce :twisted: heh ... aaa obraz jest

zaje$%^sty :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze Prolink jest najleprzy, wszyscy co maja WinFasta czy gainwarda to polecaja te karty ale gdyby mieli inne to by inne polecali... Ja dopiero mam zamiar kupic GeFrorce4 i zdecydowalem sie na Prolinka. Kreci sie najlepiej ze wszystkich GF4(poza S.U.M.A. ale tego nie ma w polsce) jest najbardziej wydajny ma wyjscia TVout(gainward nie!) i do tego jaki tani! A gainward? Hehe podobno ma GWARANCJE SUPER PODKRECANIA...smiechu warte :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego podkrecania WinFasta to moze byc troszku inaczej :P

Na rdzeniu troszku mniej od Prolnika a na pamiatkach troszku wiecej :P

Polecam Prolnika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam WinFasta A250 LE jest suuuper i jest cala w radiatorze  8)

Mam pytanko: na ile ja max wykreciles bez artefaktow??? Bo znalazl sie ktos kto po cenie sklepowej kupi odemnie Prolinka GF3Ti200 :twisted: i wtedy moze sobie lykne takiego WinFasta 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego piszesz ze gainward sie popsul?

ja kupilem gainwarda i jestem happy a ci co kupili prolinka 50zl taniej to pewnie tez sa happy albo poprostu chwala swoj produkt tak jest zawsze:D

nie moge tu porownac obu kart bo nigynie widzialem prolinka na oczy wiec nie wypowaidam sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoc sie lepiej kreci ale w to watpie wole miec ostry obraz a nie mydlo na monitorze :)

a pracowałeś na Prolinku że masz takie zdanie o nim :twisted:

łatwo opiniować sprzęt którego się na oczy nie widziało :twisted:

miałem tnt2 diamonda, matroxa g200, asus-a 7100(gf2mx), prolinka gf2ti, teraz prolinka gf4ti 4200 i jakoś żadnego mydła nie widzę wręcz przeciwnie; dlatego bez zastanowienia wymieniłem gf2ti gf4ti właśnie prolinka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam winfasta ale slabo sie kreci! (i nie tylko mi)

ja osiagam 310/560 a inny wynik (nie pamietam czyj ale jest na forum ) to 310/555 wiec slabo sie kreci. na obraz nie narzekam

nie wiem tylko dlaczego pamiatki tak slabo chodza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...