Skocz do zawartości
nitek

TVN Znecanie sie nad nauczycielem

Rekomendowane odpowiedzi

serio ?? Nie no powiedz temu co go znasz ze mam nadzieje ze pojdzie za to siedziec a w areszcie zgwalci go jakis murzyn z 50 cm penisem .Problem w tym ze twoj znajomy moze lubic takie zabawy :) :)

Pozdrawiam !! i jescze raz przepraszam za slownictwo ale po prostu trzesie mnie zeby <font color="#FF0000">[ciach!]</font> takiemu gnojowi !! Kurna chyba ide zazyc zimnej kapieli !!

RASISTA!!!!!!!!!!!

 

 

AHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAH H!!!!!!!!! tylko qmaci wiedza ocb :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio ?? Nie no powiedz temu co go znasz ze mam nadzieje ze pojdzie za to siedziec a w areszcie zgwalci go jakis murzyn z 50 cm penisem .Problem w tym ze twoj znajomy moze lubic takie zabawy :) :)

Pozdrawiam !! i jescze raz przepraszam za slownictwo ale po prostu trzesie mnie zeby <font color="#FF0000">[ciach!]</font> takiemu gnojowi !! Kurna chyba ide zazyc zimnej kapieli !!

RASISTA!!!!!!!!!!!

Hej a jak mam mowic na czlowieka o ciemnej a nawet czarnej karnacji jak nie murzyn :?: Ty sie zastanow co piszesz bo mnie nazywajac rasista sam stales sie rasista :) A tak poza tym to byl tylko pewien przyklad .Chcialem przez to powiedziec ze zycze temu gnojowi jak najgorzej a nic gorszego od tego gwaltu sobie nie moglem wyobrazic w tak krotkim czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, bo jakby sie nauczyciel postawił i odwinął takiemu, to potem miałby problemy - wiecie, u nas napadną gościa na ulicy i jak się broni i skrzywdzi ... "bandytów" to ci go potem skarżą i nawet wygrywają...

 

Poza tym, to były mimo wszystko żarty, a gdyby w klasie sobie nie pozwolił, to by go po lekcji obili.

 

Głupia sprawa, ciekawe co im zrobią... Jeżeli kara byłaby proporcjonalna to kary tego gościa co podrobił legitymacje (pewnie słyszeliście - dwa miechy w więzieniu i to w wakacje), to powinni z 5 lat dostać... ale pewnie nieletni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza młodzież nie zna i nie wyznaje żadnych wartości (oczywiście oprócz kasy, komórki, auta itp) i z upływem czasu kolejne pokolenia są bardziej agresywne, wykolejone i brutalne

 

przeraża mnie to...

ehhmmm :?

czemu wrzucasz wszystkich do jednego wora ?

Nie mozna oceniac wszystkich poprzez postepowanie kilku osob, tak samo jak denerwuje mnie jak ze np. czesc ludzi mysli ze polacy to tylko chamy, pijaki i zlodzieje

 

LUDZIE !! przeciez nie mozna uogolniac, trzeba pamietac ze to co jest bulwersujace rzuca sie w oczy, a to ze ktos jest porzadny juz raczej nie, wiec pamietaj ze nie wszyscy sa tacy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, ciekawe co im zrobią...

w tej chwili kurator rozpatruje mozliwosc wywalenia calej klasy z budy i oddanie sprawy do prokuratury poniewaz jeden z uczniow grozil nauczycielowi ze go zabije jesli to sie wyda :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll:

 

najgorsze jest drugie dno takiej sprawy - pomyslcie jak musza sie czuc rodzice pierwszoklasistow (niezaleznie czy w podstawowce, gimnazjum,...) jak zobacza taki material - skoro uczniowie potrafia sie znecac w tak brutalny sposob nad nauczycielem to jakie metody zastosuja wobec najmlodszych uczniow w szkole gdy przyjedzie im do glowy zrobic "otrzesiny kotow" :?:

 

chyba jednak powinno sie pomyslec nad niehumanitarnymi metodami "leczenia" idiotow i imbecyli groznych dla otoczenia - mam na mysli przymusowa kastracje, elektrowstrzasy, lobotomie itp metody rodem z poczatku XX w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: 

 

najgorsze jest drugie dno takiej sprawy - pomyslcie jak musza sie czuc rodzice pierwszoklasistow (niezaleznie czy w podstawowce, gimnazjum,...) jak zobacza taki material - skoro uczniowie potrafia sie znecac w tak brutalny sposob nad nauczycielem to jakie metody zastosuja wobec najmlodszych uczniow w szkole gdy przyjedzie im do glowy zrobic "otrzesiny kotow" :?:

 

chyba jednak powinno sie pomyslec nad niehumanitarnymi metodami "leczenia" idiotow i  imbecyli groznych dla otoczenia - mam na mysli przymusowa kastracje, elektrowstrzasy, lobotomie itp metody rodem z  poczatku XX w.

benek jak zwykle widze humanitarne podejscie prezentuje.

Tym razem sie nie zgodze, takim rozwydzonym gnojkom to IMO minimum raczki przy samej doopce bym powyrywal i wsadzil w w/w.

W najlepszym wypadku kamieniolomy i 27kg koolki u nogi.

Niestety duza czesc mlodziezy potrafi takie i wiele gorsze rzeczy zrobic.

To IMO wina bezstresowego wychowania i pozwalania tym gnojkom na zbyt wiele.

Kompletny brak szacunku dla czegokolwiek, moze za wyjatkiem brutalnej sily.

Najbardziej wkurza to ze cwani sa tylko w grupie, dorwijcie takiego gnoja samego luzem, wstyd jaki sie robi potulny, tylko w grupie sa cwani sqrw....y.

Sorry ale mnie to ruszylo bardzo, polamamlbym, takich penisow zeby nie mogli mi zagrozic czymkolwiek na miejscu nauczyciela, po zrosnieciu kostek profilaktycznie 2 raz pasowalo by lamac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede musiał sie z tą sprawą bliżej zapoznać, bo mieszkam w Toruniu, a nawet niewiedziałem o tym że się coś takiego dzieje :? , coprawda moim zdaniem to są niewyżyte i zakompleksione dzieciaki, bo jak by któregoś z nich postawić 1 vs. 1 z kimś lepszym to by srali w gacie, są silni tylko w grupie i to przy jakimś dupowatym nauczycielu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil: *#@(@#@# :evil: przegięcie. Ja z takimi ludźmi do UE nie wchodze - wysłać ich do buszu niech tam sobie pobiegają z kijami i im jakaś anakonda <font color="#FF0000">[ciach!]</font> odgryzie!!! :evil:

Czy ktoś mówił coś o Bushu??? :wink: :wink: :wink: :wink: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil: *#@(@#@# :evil: przegięcie. Ja z takimi ludźmi do UE nie wchodze - wysłać ich do buszu niech tam sobie pobiegają z kijami i im jakaś anakonda <font color="#FF0000">[ciach!]</font> odgryzie!!! :evil:

Czy ktoś mówił coś o Bushu??? :wink: :wink: :wink: :wink: :twisted:

nie no wy znowu o Krzaklewskim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumie ze temat jest bardzo bulwersujacy, mnie tez to ruszylo do glebi.

Nie jest to jednak wytlumaczenie dla rzucania miesem na forum.

Niniejszym udzielam ostrzezenia :

maziboss

nitek

Tomeq

Jak wiece ode mnie jest tylko jedno ostrzezenie.

Prosze wiec o stosowanie sie do regulaminu, netykiety i odrobiny dobrego smaku.

Jezli nie to ..................... sami wiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z benkiem ale dodalbym jeszcze:

 

-ucinanie nosa (taki ktos jest juz "naznaczony"

-ucinanie reki

 

S<span style="color:red;">[ciach!]</span>ieli jak tamci powinni miec najciezsza kare (oczywiscie oprocz smierci), np. odciecie wszystkich konczyn + "zabranie" zmyslow, niech lezy takie scierwo swiadome tego ze jest warzywem bez mozliwosci kontaktu ze swiatem (ciemno, glucho, nie moze mowic, czuje tylko to co nosem + dotyk- do szklanej gablotki s<span style="color:red;">[ciach!]</span>iela)

 

Nie widze innych sposobow na takich debili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie także starsznie wkurzyli. Ale myślę że wasze opinie o gwałceniu ucinaniu rąk itp. są przesadzone. To są zwykłe gnojki, tak jak juz było wcześniej mówione, silni tylko w grupie. Znakomitym sposobem była by publiczna chłosta. Jak by jeden z drugim(ą) dostali po 100 batów to gwarantuje że byli by potulni jak owieczki. A także rodzice zaczęli by się nimi interesować bo to przecież wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że zacytuje maila, którego wysłałem do redakcji magazynu UWAGA! Prezentuje on moje zdanie na ten temat więc posłuże się wcześniej przygotowanym "gotowcem:

Szanowna redakcjo Pragnę się podzielić swoimi spostrzeżeniami dotyczącej przejawów agresji skierowanej przeciwko nauczycielom.Kilka słów dotyczących przyczyn agresji:1.) Niestety w polskich szkołach (przynajmniej w tej, do której ja uczęszczałem) spotykałem się z lekceważeniem uczniów. Nic nie było mówione wprost, niesty dane nam to było odczuć. W mojej szkole nauczyciel stał za nauczycielem murem, istniało tzw. "kólko wzajemnej adoracji" skupione wokól dyrekcji. Częste przycinki, krzywe w spojrzenia w kierunku uczniów to u niektórych nauczycieli była norma.2.) Wychowawcy - często ich rola oranicza się do rzeczy rutynowych takich jak usprawiedliwianie nieobecności czy wysyłanie zawiadomień o zagrożeniach oceną niedostateczną.3.) Wpływ środowiska, chęć "pokazania się" kolegom/koleżankom z klasy/szkoły4.) Młodzi ludzie za wszelką cenę starają się udowodnić, że mają własne zdanie,są niezależni, wolni i dorośli (chyba, że trzeba wziąć na siebie odpowiedzialność za własne czyny)5.) w szkołach mamy wielu wspaniałych nauczycieli, specjalistów lecz niesty zbyt mała ich częś jest pedagogami w pełnym tego słowa znaczeniu. Jak to się odbywało w szkole do której uczęszczałem? Szczęśliwie nie było takich przejawów agresji i znęcania jak było pokazane w materiale filmowym z w dniach 4 i 5 września. Jednak po pewnym czasie nauczyciele przez nas nielubiani znajdowali się pod moim "obstrzałem". Jednak nie były to ani groźby, ani wyzwiska, lecz taka sama forma znieważania jaka spotykała nas - łapanie za słówka, pogardliwe spojrzenia i uśmiechy, lekceważenie, przycinki. W wyniku mojej działaności staliśmy się jedną z najmniej lubianych klas (dowiedzieliśmy się tego od nauczycieli którzy byli dla nas w porządku i dla których my rówież oczywiście byliśmy w porządku). Pomimo tego, że sam często dokuczałem nauczycielom uważam czyn uczniów technikum z Torunia za karygodny - nauczycielowi ubliżano i naruszono jego osobistą nietykalność. Sprzeciwiam się opiniom, że winą nauczyciela języka angielskiego w tym przypadku było to, że starał się traktować swoich uczniów po partnersku, ponieważ patrzenie z góry i nadmierne wywyższanie się zwykle staje się źródłem konfliktu. Faktem jest, że nauczyciele i dyrekcja często boją się interweniować w obawie o swą posadę - ja sam byłem bezkarny. Wątpie, żeby zawieszenie w prawach ucznia czy wydalenie ze szkoły młodych ludzi, którzy dopuścili się tego czynu przyniosło by żądany skutek. W oczach wielu uczniów, rodziców i części mediów(!) uczhodzili by za męczenników polskiego systemu oświatowo - wychowawczemu. Dobrze, że ten materiał filmowy został pokazany. Pokazał (co prawda w formie przerysowanej) to, co czynią uczniowie w wielu polskich szkołac; otworzy to oczy nauczcielom i rodzicom (oni zwykle dowiadują się ostatni) oraz samym uczniom. Łącząc wyrazy szacunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie także starsznie wkurzyli. Ale myślę że wasze opinie o gwałceniu ucinaniu rąk itp. są przesadzone. To są zwykłe gnojki, tak jak juz było wcześniej mówione, silni tylko w grupie. Znakomitym sposobem była by publiczna chłosta. Jak by jeden z drugim(ą) dostali po 100 batów to gwarantuje że byli by potulni jak owieczki. A także rodzice zaczęli by się nimi interesować bo to przecież wstyd.

Fakt byli "silni" bo w grupie. Jednak niektórzy potrafią dać w kość "solo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie także starsznie wkurzyli. Ale myślę że wasze opinie o gwałceniu ucinaniu rąk itp. są przesadzone. To są zwykłe gnojki, tak jak juz było wcześniej mówione, silni tylko w grupie. Znakomitym sposobem była by publiczna chłosta. Jak by jeden z drugim(ą) dostali po 100 batów to gwarantuje że byli by potulni jak owieczki. A także rodzice zaczęli by się nimi interesować bo to przecież wstyd.

Fakt byli "silni" bo w grupie. Jednak niektórzy potrafią dać w kość "solo"
Nie twierdzę że nie. Zawsze znajdzie się jakiś fizol o psturze goryla (oraz jego inteligencji :wink: ), ale znakomita większość to osobnicy tacy jak wcześniej napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumie ze temat jest bardzo bulwersujacy, mnie tez to ruszylo do glebi.

Nie jest to jednak wytlumaczenie dla rzucania miesem na forum.

Niniejszym udzielam ostrzezenia :

maziboss

nitek

Tomeq

Jak wiece ode mnie jest tylko jedno ostrzezenie.

Prosze wiec o stosowanie sie do regulaminu, netykiety i odrobiny dobrego smaku.

Jezli nie to ..................... sami wiecie.

Ok sory ale wkurzylo mnie to na maksa :evil: Postaram sie juz nie przeklinac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nasze prawo jest tak po<span style="color:red;">[ciach!]</span>e ze nie pokazuja nawet twarzy tych gnoji i ich nazwisk .Jakby pokazali to by był wstyd i chańba na całą rodzine i by im sie odechciało robic takie żeczy .A nauczyciel tez troche ciula ,chcociaz jak by ich udezyl to oni pozwali by go go nasze prwo zawsze stoi za nieletnimi.a jak by poszedł do grona nauczycielskiego to on by dostal o<span style="color:red;">[ciach!]</span>l ze nie umnie uspokojuc klasy i co z niego za nauczyciel ze pozwoli robic takie zecy takim gowniazom .jedyne co mu pozostalo to o<span style="color:red;">[ciach!]</span>lic i dzwonic na paly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 lat temu skonczylem te technikum budowlane (wtedy jeszcze na ul. Legionow -jak jest teraz nie wiem, bo mieszkam daleeeeeeko). Powiem Wam tylko tyle: wtedy nie do pomyslenie bylo takie zachowanie! Nauczyciel budzil respekt! Owszem, czasem sie zartowalo (jak pisal Mutos), ale miescilo sie to w granicach przyzwoitosci. To co teraz sie dzieje (nie tylko w Toruniu), przechodzi wszelkie wyobrazenie.... Rozwydrzone holota robi co chce, bo nie spotyka ich ZADNA kara! Zyja w przekonaniu, ze sa nietykalni. Duza w tym wina rodzicow, jak zwykle o niczym nie wiedzacych, czesto jeszce broniacy swoich "pociech". ZGROZA!!!

 

Apropos "bezstresowego" wychowania: znajoma opowiadala, ze widziala takie zdarzenie w tramwaju ( czy tez metrze, autobusie- nie pamietam): jechala mamuska z malym synkiem (ok. 4 lat), ktory szarpal za ubranie stojacego obok starszego pana; kopal go, plul, itp. Na liczne uwagi (nie tylko tego pana) mamuska odpowiadala, ze nie bedzie zwracac uwagi syneczkowi, a tym bardziej go strofowac, bo jest "nowoczesnie, bezstresowo" wychowywany... Na przystanku pewien mlody gosc (wygladal na studenta) zanim wyszedl podszedl do mamuski, naplul na swoj bilet i przykleil go na jej czolo, po czym glosno powiedzial, "Ja tez bylem bezstresowo wychowywany"

 

Hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...