Skocz do zawartości
nitek

TVN Znecanie sie nad nauczycielem

Rekomendowane odpowiedzi

ehh nawet w ginazjum tak nie mialem a byly rozne rzeczy (jedna nauczycielka sie zwolnila) ale takim to powinno sie wsadzic rurke taka np fi4cm odbyt do tej rurki wpuscic weza (jakiegos zeby sie zmiescil) a zdrogiej strony przytrzymac pochodnie tak rzeby snake poczul cieplo nie za mocno oczywiscie to sie przestraszy i zacznie uciekac w jedyna mozliwa strone - do srodka potem tylko poczekac az druga strona wyjdzie :evil: druga metoda polamac wszystkie kosci od dolu do gory (jak zemdleje to ocucic poza kregoslupem i czaszka zeby czasem nie umarl ;) ) i kazac uciekac trzecia metodato rozciac brzuch na wysokosci jelit wyciagnac wszystko (na rzywca oczywiscie) puscic jakas szybka muzyczke i kazac tanczyc(piraci tak robili ;) ) a czwarta i ostatnia sprzedac gnoja do jakiegos instytutu genetyki (zagraniaca) jako obiektu do testow KONIEC Z TESTAMI NA ZWIERZETACH goscu bedzie mial fanie

jak mu wyroscie pare nowych oczu albo jakas reka bonusowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos "bezstresowego" wychowania: znajoma opowiadala, ze widziala takie zdarzenie w tramwaju ( czy tez metrze, autobusie- nie pamietam): jechala mamuska z malym synkiem (ok. 4 lat), ktory szarpal za ubranie stojacego obok starszego pana; kopal go, plul, itp. Na liczne uwagi (nie tylko tego pana) mamuska odpowiadala, ze nie bedzie zwracac uwagi syneczkowi, a tym bardziej go strofowac, bo jest "nowoczesnie, bezstresowo" wychowywany... Na przystanku pewien mlody gosc (wygladal na studenta) zanim wyszedl podszedl do mamuski, naplul na swoj bilet i przykleil go na jej czolo, po czym glosno powiedzial, "Ja tez bylem bezstresowo wychowywany"

 

Hehe :)

Wiesz, połowa rodziców moich znajomych "widziała" tę sytuację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 lat temu skonczylem te technikum budowlane (wtedy jeszcze na ul. Legionow -jak jest teraz nie wiem, bo mieszkam daleeeeeeko). Powiem Wam tylko tyle: wtedy nie do pomyslenie bylo takie zachowanie! Nauczyciel budzil respekt! Owszem, czasem sie zartowalo (jak pisal Mutos), ale miescilo sie to w granicach przyzwoitosci. To co teraz sie dzieje (nie tylko w Toruniu), przechodzi wszelkie wyobrazenie.... Rozwydrzone holota robi co chce, bo nie spotyka ich ZADNA kara! Zyja w przekonaniu, ze sa nietykalni. Duza w tym wina rodzicow, jak zwykle o niczym nie wiedzacych, czesto jeszce broniacy swoich "pociech". ZGROZA!!! 

 

Apropos "bezstresowego" wychowania: znajoma opowiadala, ze widziala takie zdarzenie w tramwaju ( czy tez metrze, autobusie- nie pamietam): jechala mamuska z malym synkiem (ok. 4 lat), ktory szarpal za ubranie stojacego obok starszego pana; kopal go, plul, itp. Na liczne uwagi (nie tylko tego pana) mamuska odpowiadala, ze nie bedzie zwracac uwagi syneczkowi, a tym bardziej go strofowac, bo jest "nowoczesnie, bezstresowo" wychowywany... Na przystanku pewien mlody gosc (wygladal na studenta) zanim wyszedl podszedl do mamuski, naplul na swoj bilet i przykleil go na jej czolo, po czym glosno powiedzial, "Ja tez bylem bezstresowo wychowywany"

 

Hehe :)

mi się wydawało że ta szkołą jest cały czas na Legionów :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh nawet w ginazjum tak nie mialem a byly rozne rzeczy (jedna nauczycielka sie zwolnila) ale takim to powinno sie wsadzic rurke taka np  fi4cm odbyt do tej rurki wpuscic weza (jakiegos zeby sie zmiescil) a zdrogiej strony przytrzymac pochodnie tak rzeby snake poczul cieplo nie za mocno oczywiscie to sie przestraszy i zacznie uciekac w jedyna mozliwa strone - do srodka potem tylko poczekac az druga strona wyjdzie  :evil: druga metoda polamac wszystkie kosci od dolu do gory (jak zemdleje to ocucic poza kregoslupem i czaszka zeby czasem nie umarl ;) ) i kazac uciekac trzecia metodato rozciac brzuch na wysokosci jelit wyciagnac wszystko (na rzywca oczywiscie) puscic jakas szybka muzyczke i kazac tanczyc(piraci tak robili ;) ) a czwarta i ostatnia sprzedac gnoja do jakiegos instytutu genetyki (zagraniaca) jako obiektu do testow KONIEC Z TESTAMI NA ZWIERZETACH goscu bedzie mial fanie

jak mu wyroscie pare nowych oczu albo jakas reka bonusowa  :D

ja bym ich rozebrał do naga i postawił w centrum Warszawy albo innego dużego miasta i to w godzinach kiedy jest najwięcej ludzi w mieście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego co sie o nauczycielach slyszy i z walsnego doswiadczenia jakos nie zaluje tego nauczyciela ;)

A co sie słyszy.

Znęcał sie nad kimś?

BO ich nic nie usprawiedliwia. Ja najchętniej to bym ich wywalił z budy z wilczym wiletem. Dał tak z tydzień pierdla. Potem kuratora a rodzicom za "bezstresowe wychowanie" jakąś grzywne proporcjonalną do zarobków.

Tak z 3-4 miesięczną.

Już by bachora przypilnowali.

 

Reed takie sposptrzeżenie, sam rzucasz mięsem a innych za to ostrzegasz.

Może popatrz wpierw na to co sam piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego co sie o nauczycielach slyszy i z walsnego doswiadczenia jakos nie zaluje tego nauczyciela ;)

A co sie słyszy.

Znęcał sie nad kimś?

BO ich nic nie usprawiedliwia. Ja najchętniej to bym ich wywalił z budy z wilczym wiletem. Dał tak z tydzień pierdla. Potem kuratora a rodzicom za "bezstresowe wychowanie" jakąś grzywne proporcjonalną do zarobków.

Tak z 3-4 miesięczną.

Już by bachora przypilnowali.

 

Reed takie sposptrzeżenie, sam rzucasz mięsem a innych za to ostrzegasz.

Może popatrz wpierw na to co sam piszesz.

owszem tylko nauczyciele na ogol znecaja sie psychicznie nad uczniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego co sie o nauczycielach slyszy i z walsnego doswiadczenia jakos nie zaluje tego nauczyciela ;)

A co sie słyszy.

Znęcał sie nad kimś?

BO ich nic nie usprawiedliwia. Ja najchętniej to bym ich wywalił z budy z wilczym wiletem. Dał tak z tydzień pierdla. Potem kuratora a rodzicom za "bezstresowe wychowanie" jakąś grzywne proporcjonalną do zarobków.

Tak z 3-4 miesięczną.

Już by bachora przypilnowali.

 

Reed takie sposptrzeżenie, sam rzucasz mięsem a innych za to ostrzegasz.

Może popatrz wpierw na to co sam piszesz.

Wiesz takei znecanie typu ale jestes malo madry to raczej sie nawet nie umywa przy tym co oni zrobili

owszem tylko nauczyciele na ogol znecaja sie psychicznie nad uczniem

Wiesz takei znecanie typu ale jestes malo madry to raczej sie nawet nie umywa przy tym co oni zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym ich rozebrał do naga i postawił w centrum Warszawy albo innego dużego miasta i to w godzinach kiedy jest najwięcej ludzi w mieście

 

hmmm ja bym dodatkowo przykul kajdankami do plotu... w reprezentacyjnym miejscu miasta z ktoreo pochodza... w koncu ma sie czym miasto pochwalic jak powiedzial jeden z nich w komentach na wp.pl... :roll: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja bym ich rozebrał do naga i postawił w centrum Warszawy albo innego dużego miasta i to w godzinach kiedy jest najwięcej ludzi w mieście

 

hmmm ja bym dodatkowo przykul kajdankami do plotu... w reprezentacyjnym miejscu miasta z ktoreo pochodza... w koncu ma sie czym miasto pochwalic jak powiedzial jeden z nich w komentach na wp.pl... :roll: :roll:

To b nic neik dalo widziels do czego sa dolni .! Im by to jeszcze przyjemnosc sprawilo :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja bym ich rozebrał do naga i postawił w centrum Warszawy albo innego dużego miasta i to w godzinach kiedy jest najwięcej ludzi w mieście

 

hmmm ja bym dodatkowo przykul kajdankami do plotu... w reprezentacyjnym miejscu miasta z ktoreo pochodza... w koncu ma sie czym miasto pochwalic jak powiedzial jeden z nich w komentach na wp.pl... :roll: :roll:

To b nic neik dalo widziels do czego sa dolni .! Im by to jeszcze przyjemnosc sprawilo :evil:
true, true :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezczelne szczyle :evil: :evil: :evil: :evil: Normalnie jak to pierwszy raz zobaczyłem to się we mnie zagotowało :x Skończyłem właśnie technikum i w mojej szkole byłoby to nie do pomyślenia. Nawet bujki czy "represje" wobec pierwszoklasistów były zjawiskiem bardzo rzadkim i zwalczanym z całą surowością. To nie do pomyślenia co się zdarzyło w Toruniu. Nauczyciel powinien był ta kwestię poruszyć na radzie pedagogicznej np.: "zauważam wzmożoną agresję w tej klasie...", czy "prosiłbym o pomoc w kwestii wychowawczej". Wiadomo że bał się ośmieszenia ale tu nie chodzi tylko o niego tylko o wychowanie młodzieży. Dyrektorka mogła np. przydzielić tej klasie innego nauczyciela. To powinno było byc stłumione zaraz na początku, aby nie doprowadzić do takiej sytuacji. Wina leży zarówno a może przede wszystkim w tym nauczycielu i w dyrektorce. Nie podjęli kroków by temu przeciwdziałać. Sam wiem jak jest. Jak w mojej klasie tgz."gorsza część" wyczuła że dany nauczyciel pozwalał na wszystko to chcieli coraz więcej, aż na szczęście się opamiętywali w pewnym momencie lub byli koszeni przez resztę klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyp bym gnoji na zbity pysk, gdybym mieszkal w toruniu to bym wylapal pojedynczo kazdego i zrobil mu podobna akcje jaka oni zrobili nauczycielowi a nawet gorsza - tak zeby mu sie odechcialo

Nie zgadzam sie tez z niektorymi (mutos itp) ze to wina nauczycieli itp

To wina tylko i wylacznie tych gnoji - w liceum takie zeczy byly nie do pomyslenia - Uczyl mnie w licum jeden nauczyciel pan Sz - przyznam sie zartowalismy sobie z niego ( za jego plecami) nie zawsze sie sluchalismy jak nas uciszal ale nic wiecej

Teraz w miejscu gdzie pracuje (technikum) on uczy informy - czlowiek ten sam przeciez co w liceum a tutaj uczniowie mu groza wyzywaja pluja na niego itd - Przeciez on jest tym samym czlowiekiem tylko mlodziez jest inna - gorsza

Tak samo mutos napisal ze to nie jest wina partnerskiego stosunku - ze jak nauczyciel jest srogi to uczniowie sie buntuja - gowno prawda - jak bys mial lekcje z takimi nauczycielami jak np pan U. od chemii to bys zobaczyl co to znaczy byc wychowywanym w grozie - na lekcji kazdy sie bal oddychac - a tym bardziej nikomu nie bylo w glowie zeby z nieko zartowac wiec nie pier mi tu ze wlasnie jak jest sie w grozie wychowywanym to sie uczniowie buntuja

Kolejna sprawa nauczyciel moze i byl sierota ale to nikogo nie upowaznia do takiego zachowania - czy jak staruszek jakis pozwoli sie kopnac w tylek ( bo nie bedzie w stanie sie przeciwstawic) to znaczy ze mozemy go wszyscy kopac ??? - mamy tu analogiczna sytuacje - Nigdy nie uczyles (ja tez nie ale wiem cos o tym) i nie wiesz jak to jest zadawac sie z takimi "dziecmi" ktorzy jak cos jest nie tak to groza ci smiercia i traktuja gazem po lekcjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGI: zgadzam się z tym co mówisz. Niestety młodzież wychowuje się na nie właściwych wzorcach. Jak myślisz, kto im zaimponuje? Sympatyczny psor z ogromną wiedzą, czy debilny, wulgarny i chamski dresiarz, co chodzi ze swoim stadem na zadymy??? Media kreują na idoli takich buców jak np. czerwony blazen Wiśniewski, itp. nie wspominając o filmach, gdzie przemocą wszystko załatwisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest wersja ocenzurowana

ale na necie mozna znalesc tez pelna versje nie ocenzurowana

a gdzie ??? na kazie bedzie jaki tytul ?? jak wiesz to daj znac mysle ze wiele ludzi chetnie obejrzy to lajno zeby sie przekonac ,ze resocjalizacja tu nic nie pomoze !!

hehh pogadam z nim skad to mozna sciagnac bo pewnie bedzie wiedzial ale narazie nie moge sie z nim skontaktowac w zaden sposob :cry: a narazie trzeba tego poszukac na 'oslep' -ludzie z tvnu znalezli :evil:

Czyli oni sami ten film wcześniej udostępnili w necie? Bo właśnie się zastanawiałem z kąd TVN ma ten film, widać "Uwaga" ma dobrych resercherów :)

Jeśli tak to sami sobie bicz na siebie ukręcili, i dobrze tak gn.. mają za swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...