Skocz do zawartości
pl00b00

jakiego operatora komory wybrac (karta) ???

Rekomendowane odpowiedzi

otz wczoraj znalazlem dosc stara komorke (a moze ceglowke :P) u kuzynki, a ta z checia sie pozbyla tego czegos :D. wiec cegielka do mamuski poleciala, a mi w spadku zostala nokia 3210. i teraz mam dylemat. jaka karte kupic. pop ?? simplus ?? tak tak ?? co wyjdzie najtaniej i co jest najdogodniejsze?? nie chcialbym miec za bardzo obciazanej mojej biednej licealnej kieszeni :P. jesli sa to jecys dobrzy ludzie (a wiem, ze sa :D) to czy mogliby sie podzielic swoimi uwagiami :P i mi doradzic??

z gory big THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W POPie ceny za połączenia bez promocji są niższe niż innych pre-paidach. Jest też dużo promocji np. SMS'y po 29gr w sieci Idea, 40gr na zewnątrz.

Bezpłatna poczta głosowa, zniżki na rozmowy z wybranymi numerami itp, taryfy do wyboru, program Profit ...

 

Nie wiem dlaczego, ale MMS uważam za pomyłkę. W każdym razie dla mnie to zbyteczne. Jedyne na co czekam w POPie to GPRS, który rusza od przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea Mix to zwykły abonament (cennika nie przeglądałem) + możliwość doładowania konta przez karty zdrapki. Jak twoja kwota w abonamencie wyczerpie się. Dostajesz pocztą druki na każdy miesiąc, płacisz tą samą kwotę. A na rozmowy i SMS'y jak ci nie starcza dokupujesz zdrapki.

 

Umowa na 24 miesiące i kiepskie albo drogie telefony, dla mnie odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam popa tak-tak i simplusa. Na codzień korzystam z popa a jak jestem gdzieś w sztachetowie to wrzucam tak-taka albo simplusa w zależności co ma lepszy zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na simplusa!!! mam i jestem zadowolony. a to taryfy:

TEAM [ta uzywam]http://www.simplus.pl/txt/oferta_taryfy_team.html

MONO http://www.simplus.pl/txt/oferta_taryfy_mono.html

MULTI http://www.simplus.pl/txt/oferta_taryfy_multi.html

jest jeszcze taki motyw, ze jak zasilisz konto i wykozystasz okres dzwonienia i wysylania sms-ow, to masz miesiac na zasilenie konta, ten miesiac mozna przedluzyc do ok 5 miesiecy. ja tak teraz jechalem bo kasy niebylo na karte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam popa, ale na tarych taryfach.

 

Ta nowa taryfa "Zrób to sam" (brzmi jak pochwała masturbacji ;)) Jest moim zdaniem kiepska i służ do wyciągania kasy

 

A Idea MIX to w ogóle kich - trzeba bulić abonament a minuta rozmowy droższa niż w starych taryfach popa !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no to jestem w kropce. nie wiem dalej co wybrac :P? jakos plus gsm niegy z nazywy mi sie nie podobal :P i jakos tak nie pasowal, wiec go chyba nie wezme. wiec zostaje era albo idea. tylko ktore :? heh cza pomyslec.

a abonamentu nie wezme, bo zjadlo by mi to caly i tak jusz skromne kieszonkowe, a z czegos cza zyc nie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no to jestem w kropce. nie wiem dalej co wybrac :P? jakos plus gsm niegy z nazywy mi sie nie podobal :P i jakos tak nie pasowal, wiec go chyba nie wezme. wiec zostaje era albo idea. tylko ktore :? heh cza pomyslec.

a abonamentu nie wezme, bo zjadlo by mi to caly i tak jusz skromne kieszonkowe, a z czegos cza zyc nie. :D

Bierz POP-a i nie marudz :twisted: Najlepsza Cena/Jakosc moim zdankiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Era - prawdopodobnie przejmie ją Deutsche Telkom  i przypuszczam, ze da w kosć plusowi i Idei (a jak chcesz na już to tylko simplus!!! :D)

A Plusa prawdopodobnie Vodafone wiec nie wiem kto jest wiekszym potentatem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh boze ale ja tepy jestem. mam zastuj zwojow mozgowych chyba :P. sie zastanawiam jakiego operatora wybrac, a przecie mamuska i tatusiek woza sie w ideii, wiekszosc kumpli i kumeplek :twisted: (hi misica =]) tez ta sama siec. ehh az zal mi sie :P 8)

biore idee. choc odstrasza mnie to, ze to jest czesc tpsay :(, i bede ja wzbogacal. (chyba, ze cos sie zmienilo). no ale nie mam innego wyboru.

idea i tyle. postanowione :D 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wybor ;)

 

btw, idea miala sie polaczyc we wrzesniu z francuskim ORANGE, doszlo do tego, czy nie :?: wiem tylko, ze kolorki im sie zmienily na pomaranczowe, wiec chyba doszlo do polaczenia ;) moze mi ktos powiedziec, co to daje :?: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie proscjej weisc na strony operatorow i sprawdzic cenniki, tylko zadawac takie beznadziejne pytanie.

co innego wyliczenia w teorii, a co innego w praktyce. moze sie akurat okazac, ze to co maja na papierze nie jest akurat takie dobre. moze sa jakies dodartkowe minusy albo co. wole sprawdzic jak ludizie uwazaja w praktyce.

chyba tez bys wolal/a :P uprawiac "seks" w praktyce, a nie w teorii. moze glupie porownanie, ale tak mi sie nasunelo :D peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Era - prawdopodobnie przejmie ją Deutsche Telkom  i przypuszczam, ze da w kosć plusowi i Idei (a jak chcesz na już to tylko simplus!!! :D)

A Plusa prawdopodobnie Vodafone wiec nie wiem kto jest wiekszym potentatem :twisted:

Deutsche Telkom jest lepszy, ale niewiele od Vodafone.

W każdym bądź razie jak te 2 DE firmy przejmią plus'a i ere to Idea ma zonka (TP SA jest mmniej zasobny niż taki D Telkom, albo Codafone, a jak jeszcze te 2 firmy wprowadzą takie stawki za połaczenie jak jest u nich w DE no to Idea i TP SA ma się czego obawiać :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie sa koszty rozmow i wogole w Vodafone jak sie polaczą to napewno bedzie taniej no i moze szybciej telefony do polski beda sprowadzac :P

Nie pamiętam jak w Vodafone, ale w DE Telkom mój wujek coś za min. połaczenia płacił ok ok 0,12Euro 8)

 

Dla mnie liczą się sieci: d1,d2,de telkom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tyle - tak tak - jam mam ten shit i jak widze po kolegach to z pre paidow era jest gora - ceny wcale nie sa wzysze odkonkurencji (tylko ze era od razu wat obcina) - takie rzeczy jak sms po 29 gr w tak taku tez sa - maja tez mms'y gprs , etainternet (walonego omnixa) i zaden operator pre paid nie ma nic czego by nie bylo w tak taku (chyba (jest male ale ale zobacze czy ktos na to wpdanie))..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...