Skocz do zawartości
Beton

ginward gf4200

Rekomendowane odpowiedzi

jak chcesz dać tyle za to karte to konkretny beton i lol tygodnia co najmniej człowieku karty z Chipset: NVIDIA GeForce4 Ti4200-8x kosztują już 380zł nowe wsklepie z gwarncją ze wszyskim tak jak ta a za 800zł to możesz kupiś spokojenie r 9500pro który połknoł by taką 4ti nawet by jej nie gryzł a mysle ze napisz gainward nie jest wart 400 zł choć ta firma jest jak jej pordukty po prostu GS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ta karte. Obraz troszke mi nie pasowal. W zestawie oryginal chroma, serious sam, windvd i cos jeszcze. Kabelki dodatki. Karta ma petarde taka ze mozg staje. To co pisza te ustawienia to jest nic. Rdzen na 300 pamieci na 600 i zaczyna sie jazda. Podejrzewam ze mozna wykrecic jeszcze lepiej. Jesli chcesz to daj mi na pw znac moze zalatwie ci ta karte za 700 plus przesylka. Nowke rzecz jasna.

 

Uwazam ze karta jest warta 700zl. Jesli porownasz ceny innych gf4 np leadteka, asusa, abita czy msi za karte o podobnym wyposarzeniu zaplacisz wiecej lub tyle samo.

Gf za 380zl jak radzi kolega w poscie wyzej nie sa gfami. To tak jakbys porownal malucha z mercedesem. Jedno jezdzi i drugie jezdzi. Pytanie tylko jak jezdzi. To zupelnie inna bajka niz jakis smietnikowy prolink.

 

Standardowe ustawienia stawiaja karte na rowni z GF4 Ti4400. Po wykreceniu masz znacznie lepiej.

 

Gwarancja to miod. 3 lata. Door to door. Nie wychodzisz z chaty zeby wyslac. Mialem w 3dm2001se na std ustawieniach na antku 2200 przeszlo 12K. Zero problemow karta poprostu zamiata radka 9500.

Karta jest szybsza od Fx5600ultra. Jesli chcesz GF to ten bez watpienia jest jednym z najlepszych.

 

 

I zeby nie bylo ze jestem stronniczy. Mialem taka karte wiem co to jest. Mialem takze tej firmy gf4 4800se. Teraz mam radeona 9700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek, radek, radek... Jeśli chcesz grać to w tym przedziale cenowym tylko Radek...

I nie słuchaj tych pierdół o tym, że GF4ti jest szybszy od Radka (nawet 9500), bo dziś, aby zagrać i cieszyć sie grafą to trzeba zapuścić 1024x768 32bit detale na maks i podstawa - AAx2 i Filtrowanie x8, a przy takich ustawieniach GF4 staje w miejscu na każdej nowej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sie zgodze walic 800zł za Gf4 Ti 4200 no pomyłka i takie pieprzenie ze gainward jest wart 800zł bo to gainward to dlamnie śmieszne ja kupiłem za 360zł Albatrona który tez sie kręci na 310//620 MAX i w 3Dmarku ma 13000 pkt no i jak na karte za 360zł to wypas. Po pierwsze ja nigdy nie dał bym za karte 800zł bo jak dlamnie to chore 8) ale jak juz ktos nie ma co robić z kasą to w tej cenie TYLKO RADEON 9500 !! NIC INNEGO !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba??? bez jaj - czy grając choćby w UT2003 którykolwiek z was zwraca uwagę na to czy jest włączony AA czy nie ?????? Dla mnie to tak samo jak z cieniami postaci - oko przykuwa akcja na ekranie a nie przyglądanie się dekoracjom w trakcie dynamicznej gry. No chyba ze ktoś ma 19kę monitor i gra w 800x600.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ta karte. Obraz troszke mi nie pasowal. W zestawie oryginal chroma, serious sam, windvd i cos jeszcze. Kabelki dodatki. Karta ma petarde taka ze mozg staje. To co pisza te ustawienia to jest nic. Rdzen na 300 pamieci na 600 i zaczyna sie jazda. Podejrzewam ze mozna wykrecic jeszcze lepiej. Jesli chcesz to daj mi na pw znac moze zalatwie ci ta karte za 700 plus przesylka. Nowke rzecz jasna.

 

Uwazam ze karta jest warta 700zl. Jesli porownasz ceny innych gf4 np leadteka, asusa, abita czy msi za karte o podobnym wyposarzeniu zaplacisz wiecej lub tyle samo.

Gf za 380zl jak radzi kolega w poscie wyzej nie sa gfami. To tak jakbys porownal malucha z mercedesem. Jedno jezdzi i drugie jezdzi. Pytanie tylko jak jezdzi. To zupelnie inna bajka niz jakis smietnikowy prolink.  

 

Standardowe ustawienia stawiaja karte na rowni z GF4 Ti4400. Po wykreceniu masz znacznie lepiej.  

 

Gwarancja to miod. 3 lata. Door to door. Nie wychodzisz z chaty zeby wyslac. Mialem w 3dm2001se na std ustawieniach na antku 2200 przeszlo 12K. Zero problemow karta poprostu zamiata radka 9500.  

Karta jest szybsza od Fx5600ultra. Jesli chcesz GF to ten bez watpienia jest jednym z najlepszych.  

 

 

I zeby nie bylo ze jestem stronniczy. Mialem taka karte wiem co to jest. Mialem takze tej firmy gf4 4800se. Teraz mam radeona 9700.

no człowieku miałeś tą karte że wiesz jak działa ja miałem na default 12,2k a koleś z olsztyna z tego forum jacekpl pisał ze da sie z tej karty 15k wyciągnąć. Mam gainwarda w terj hwili i wiem co znaczy ten napis ale ten aopenik w cale nie jest taki zły jak widać 3.5ns pamięci a poszedł bez żadnych przeróbek 295/580 wiec nie jest tak źle.Ale jak wiadomo 4ti nie obsługuje dx9 a wszelkie AA i inne po załoćzeniiu powodują pokaz slajdów a zgadnij jak by radek na to zaaragował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ale jak wiadomo 4ti nie obsługuje dx9 a wszelkie AA i inne po załoćzeniiu powodują pokaz slajdów a zgadnij jak by radek na to zaaragował

Nie wiem może 9100, ale mój radzi sobie wyśmienicie w każdej grze przy 1024x768 32bit i AAx2 (w co niektórych nawet 4 i 6 np. Call of duty) i filtrowaniu x16 (tak mam zawsze ustawione). Przykłady:

Colin3

Toca Race Driver

Unreale itd itp.

Więc podsumowując - kupując za tą cene GF4 musiałbym być chyba chory na głowę...

BTW nie twierdze, że GF4 to zła karta... to świetna karta, ale niestety nie jest warta takiej ceny 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co ja mam kupić?:(((mam juz dosc szukania.to znaczy ze wszytkie gry ktore teraz wychodza beda skakały na gf4ti4200?a jak to jest u nich z wyjsciem tv?duzo gorsze od radeonów??

roznice sa male,skupic trzeba sie na wydajnosci niestety ti4*00 nieporadzi sobie z nowymi grami jak to widac w 3dm2k3, ja bym ci radzil kupic (wydajnosc do ceny)9500pro, bo to i tak droga karta a np na 9700 i w gore szkoda kasy, fx ci odradzam bo z zywym dx9 sobie nieradza(np h-l2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...