Skocz do zawartości
jackkpl

zawody w superpi

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro juz byly zawody w becnhamrccr (ktory na wiekszosci platform z p4/800 nie chce dzialac) , moze zrobmy zawody w superpi. Oczywiscie kazyd wie, ze mozna sobie wynik zmienic w pliku txt i superpi go wyswietli. Mi chodzi o wyniki nieoszukane. nagrod nie bedzie wiec nie ma co oszukiwac ;-). Prosze o same wyniki dla testu 2M oraz predkosc procka, predkosc pamieci, timingi oraz mobo

1:42 ->2.4C@3.3 ghz 220 mhz mem 2,5-3-3-6 p4p800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz byly zawody w becnhamrccr (ktory na wiekszosci platform z p4/800 nie chce dzialac) , moze zrobmy zawody w superpi. Oczywiscie kazyd wie, ze mozna sobie wynik zmienic w pliku txt i superpi go wyswietli. Mi chodzi o wyniki nieoszukane. nagrod nie bedzie wiec nie ma co oszukiwac ;-). Prosze o same wyniki dla testu 2M oraz predkosc procka, predkosc pamieci, timingi oraz mobo

1:42 ->2.4C@3.3 ghz 220 mhz mem 2,5-3-3-6 p4p800

AMD :D

2,4GHz (fsb 228 synchro 11-3-3-2,5)

SuperPI 2M 1:38 ;)

 

2,515GHz

SuperPI 2M 1:35 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz podobny topic z xtremesystem:

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...&threadid=17309

 

A tutaj oficjalny ranking:

 

http://www16.big.or.jp/~bunnywk/cgi-bin/superpi.cgi

 

1M -> 28 sekund  8O  8O  8O

To może zamkniemy naszego tweaka ... przecież wszędzie ludki podkręcają i mają podobne pomysły .... Myślę że chodziło koledze raczej o Polski mini ranking ... bo "oni" tam kaski więcej mają i kręcą pentiawki po 2000PLN na azocie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, na zachodzie to maja kaske na porzadne mobo, a nie takie jak moje........Wszedzie recenzje p4p800 deluxe ze idzie na 320 fsb......a to g_o_w_n_o prawda. na 250 synchro sie cos wali a w asynchu max stabilne fsb to kolo 270 .........

Mechlin, prosilem o 2M a nie o 1M :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w spuer pi mam zapisane

1M 0:48

2M 1:48

 

i teraz qrde nie apmietam czy 2M robilem na 2,5GHz czy tylko na 2,3Ghz :?

(barton 2500+)

 

UPDATE:

przed chwila sprawdzalem i na 190*12,5 mam dokladnie 1:48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mk1 zdyskwalifikowany za poprawianie wyniku :P. Moze podkrec tego procka na tyle co w podpisie, to z 1:25 albo 1:20 walniesz. to juz bylby chyba rekord..... Moze tak dla zademonstrowania mocy pokaz tez wynik 1M. Na oficjalnej stronie superpi jada cos kolo 28 sek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hola, hola > myślałeś że masz P4@ 3.3GHz i nikt Ci nie podskoczy :?:

 

hehe ciesze sie, bo miałem też kupić sprzęt taki jak ty masz i okazał sie gorszy i napweno kosztował z 80 % więcej :roll:

 

zrobie testy na 2.712 Ghz wieczorem, bo lodu musze zrobić :) - i pozatym niestabilny jest :(

 

1M - 41s

proc@ 2590Mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hola, hola > myślałeś że masz P4@ 3.3GHz i nikt Ci nie podskoczy :?:

 

hehe ciesze sie, bo miałem też kupić sprzęt taki jak ty masz i okazał sie gorszy i napweno kosztował z 80 % więcej  :roll: 

 

zrobie testy na 2.712 Ghz wieczorem, bo lodu musze zrobić :)

 

1M - 42s @2600 Mhz

wcale nie myslalem ze bede najlepszy :-). Moj prywanty przelicznik mocy obliczeniowej to amd *1.33 = intel :-) Takze 2.6 ghz twoje to ja bym musial miec hmm..... 3.5 ghz. No i oczywiscie synchro pamieci, a na moim mobo sie nie da :-/. CO do 1M to wynik mam identyczny (chyba 3.36 ghz robiony byl). A co do ceny, to chyba przesadziles. ostatnio mysle nad przesiadka na amd i po podliczeniu p4p800 - 550 zl + p4 2.4C 870 zl = 1420 zl. A amd epox 8rda3+ - 530 zl barton 2500+ - 500 zl = 1030 zl. Ale nie o tym mowa. Gratuluje procka, 2.5 ghz to chyba juz limit dla wiekszosci 1700+. Ciekaw jestem kiedy berkut skonczy swoje kaskady i wycisnie 3 ghz z 1700+ ;-). Moze wtedy i on sie dolaczy do zabawy superpi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki

1M - 41s proc @2590

 

BTW: ja kupiłem 8rda3+ >510 zł 1700+ > 210zł = 720 zł :)

czyli masz sprzet droższy o 100%

 

UPDATE

2M - 1m31s

 

proc @ 2615 (11,5 x 226)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki

1M - 41s proc @2590

 

BTW: ja kupiłem 8rda3+ >510 zł 1700+ > 210zł = 720 zł :) 

czyli masz sprzet droższy o 100%

w takim wypadku 2 x drozszy co do zlotowki ;-) (heh jak zwykle wykazalem sie moja zdolnoscia poprawnego liczenia , 720 x 2 = 1440 a nie 1420, ale to szczegol). pobiles mnie o sekunde... superpi mi chyba na 3.45 ghz nie przejdzie (benchmark ccr udalo sie zrobic). Tak mysle,ze moze przesiade sie na amd i kupie prometie......z 2.8 ghz wtedy powinno sie udac.... CZekam na kogos, kto przebije 1:33 w superpi 2M :-). jak bede mial chwilke to zrobie zestawienie porownawcze wynikow i sprzetu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja osobicie licze na Ciebie. Extremalne chlodzenie powinno pchcnac procka troche dalej niz takie powietrzne. BTW kiedy skonczysz juz swoje FC ? CHodzi mi o stan docelowy czyli kaskada (chyba ze sie juz cos zmienilo) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie mam 1min 30s na 11.5x 226

 

wiec to jest tak ze zlozylem sobie maly agregacik ktory jest "odpadem" kaskady, oryginalnie mial byc to II stopien kaskady ale postanowilem zrobic znacznie potezniejsza kaskade ktora chlodzi i procka i grafe... uzyje tam tego 10000btu/h tecumesh'a i tego sanyo (ma ok. 8k btu/h)

 

wyniki ktore tera mam to na tym malym agregaciku ktory imho jest bardzo cichy, 120mm sunon (107cfm) @ 5V jest glosniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...