Skocz do zawartości
jackkpl

zawody w superpi

Rekomendowane odpowiedzi

okay, podaje zestawienie wynikow ponizej 1:50.

nick sprzet czas

 

jackkpl-------2.4C 3.3 p4p800 ram 220 mhz 2-3-3-5-----01:42

mk1----------a 1.7+ 2.6 ghz 8rda+-------------------------01:31

hans----------albatron kx400 a 1.7+ 2.5 ghz--------------01:49

yotomeczek--a 1.7+ 2.5 ghz nf7-s------------------------01:35

funfel---------barton 2,37 ghz a7n8x-----------------------01:48

michnik-------barton 2.3 ghz SL75FRN2L------------------01:40

duncan--------a 1.7+ 2.7 ghz kt400 kd7-r-----------------01:33

berkut---------barton 2.6ghz--------------------------------01:30

 

Sorki za to ,ze gorszych wynikow nie zapodalem w tabeli, ale chyba skupimy sie na czolowce ;-) Narazie prowadzi berkut :-). Czekamy na pobicie rekordu 1:30 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon 1700@~3000 :twisted:

2x256 Twin Mos dual DDR (timingi na screenie)

Mobo Soltek SL 75FRN2-L

 

1min 45s

 

Pomniejszyłem żeby mnie modem-meni nie zjedli ;) Jak coś mogę w orginalnej rozdziałce wrzucić na maila ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przebije bez AS cermaique 2.6ghz.. nie da rady

 

ta pasta przy -30C parowniku zamienia sie w kamien i od drgan z kompresora jest coraz gorszy kontakt z rdzeniem :

 

Na poczatku mialem -8C @ 2.6ghz by potem miec -4C : a na koncu nie dalo sie windy uruchomic :

 

ale juz zamawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej berkut, przyszedl mi taki glupi pomysl do glowy. Skoro twoja pasta zamarza i strasznie sie temp podnosi to moze lepiej wogole bez pasty przylozyc parownik do procka? Kiedys sie bawilem (co prawda na powietrzu) i na procka zakladalem radiatorek bez pasty i wcale tak duuzo mocniej sie nie grzal (moze 2-3 stopnie roznicy). Oczywiscie jadro bylo czysciutkie a radiator przeszlifowany jakims dobrym papierem (1200 ppm czy jakos tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pwoiedzmy ze nie mozna ^^

 

 

Roznymi sztuczkami (Duncan i MK1 wiedza jakie) katuje ten uklad zeby za wszelka cene warstwa pasty byla jak najciensza ale AS3 przy -30C jest jak klej epoxydowy mocna, prawie ze umarlem na atak serca jak zdejmowalem parownik z procka i uslyszalem znajome "trzask" jakby piasek kruszyc... Do tego przy tych temp. bydle od byle czego traci kontakt z prockiem, tak mocno jak sciskam ten parownik do procka... Wasrtwa AS3 jest tak cienka po wszystkim tym ze wogole jej nie ma, jak czysty rdzen

 

AS Cermaique jest juz zamowione, 2 tubeczki, z tego co lookalem to tylko Shin Etsu jakies kosmiczne wersje sa od tego lepsze w niskich temp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię superPI. Nie wiem czemu, niby program popularny, obiektywny, często stosowany, ale jak ktoś chce policzyć 10M liczb po przecinku w 51s to nie polecam...Ten program jest spoko, tylko, że wolny jak cholera. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię superPI. Nie wiem czemu, niby program popularny, obiektywny, często stosowany, ale jak ktoś chce policzyć 10M liczb po przecinku w 51s to nie polecam...Ten program jest spoko, tylko, że wolny jak cholera. Pozdrawiam.

nie chodzi o to czy superpi jest wolne czy nie. JEst to taki sam program zlozony obliczeniowo jak prime95, seti czy inne. ALe jako, ze nie trzeba do niego nic dodatkowo sciagac (tak jak do seti jakies paczki danych) i malo zajmuje jest on naszym wyznacznikiem wydajnosci procka+pamieci+mobo. jak chcesz sie scigac to zrob superpi, jak nie to nie zawracaj fajery i nie psuj nam zabawy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde... widze ze bariera 1:30 nie do przebicia :-). Ja tam jak pozbede sie mojego p4 i kupie jakiegos athlona64 to moze sie poscigam ;-). narazie moge podziwiac :-).

spokojnie :twisted: poczekaj do weekendu (obecnie brak czasu na mod)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzet z podpisu, tylko proc 10*100 :(

 

1m => 1:44

2m => 3:52

Sprawdzę u mnie jak wynik wygląda na 5x200,86 (może 201,86) , jak starczy samozaparcia to dam na 6x201,86 i porównamy. MOże chociaż coś oprócz duronów wyprzedzę :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzet z podpisu, tylko proc 10*100 :(

 

1m => 1:44

2m => 3:52

Sprawdzę u mnie jak wynik wygląda na 5x200,86 (może 201,86) , jak starczy samozaparcia to dam na 6x201,86 i porównamy. MOże chociaż coś oprócz duronów wyprzedzę :?
nie dam sie :) odkrece blok i zamaluje mostki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...