Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłęm że czym dłże jliczy tym wydajność : speed jest większa, po 1godzinie wzrosłą o 10Mflopów ale t owogóle jakies bzdety mi pokazuje jak wejde na zakładke performance i klikne showinstantaneous performance to wydajnosc ze 180Mflopó rośnie do 250 i czas sie niby skraca ale widze ze to jakies bzdury są, ale zauwazylem kolejna rzecz jak sie wjedzie na zakladke setup i kliknie klijent .calibrate i w zaleznoci od tego jaki cpu sie wybierze to róznie wyświetla tą wydajność, tu trzeba wybrac swojegoi proca i dopiero po kilku godiznach przerabiania dokładnie zostanjie okreslona wydajnsoc naszego cpu -przynajmnej tak mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to calibrate jest wlasnie do poprawnego wyswitlania wydajnosci procka i ilosci % przeliczonej jednostki.

 

ztego co zauwazylem liczac ponad 500 jednostek to do 5 % leci doysc szybko potem przy mniej wiecej 40-50% troche spada potem znowu normalnie i na samym koncu przy 95% znowu spada

 

w zakladce performance w setispy mozna zobaczyc srednia i chwilowa wydajnosc

jak pisalem wczesniej chwilowa moze skakac w podanych przeze mnie granicach (dla bartona, nie wiem jak przy innych prockach)

wiec najlepiej patrzec na srednia (odznaczone instatntaneous)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy niech liczy czy to bedzie 4godziny czy 6 czy 7 nierobi mi rózńicy wazne zeby bylo a niebede specialnei dla tego wyłaczał programów kolo zegara winampa czy innych rzeczy,leci sobie w tle niech leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, ze mozliwa jest taka sytuacja, ze seti w pojedynke pochlania

calą moc procesora, jesli zadne inne zadanie mu w tym "nie przeszkodzi". :?

No na tym to polega przeciez... wiec nei wiem w ogole o co Ci chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SetiSpy nie liczy probek :!:  :!:  :!:  To tylko nakladka dajaca dostep do zaawansowanch informacji.

 

Optimalna kombinacja programow to:

Seti w trybie tekstowym ftp://alien.ssl.berkeley.edu/pub/setiatho...nnt-cmdline.exe,

SetiStash http://www.hereintown.net/~wink/programs/s...etistash2_1.zip Jak zostalo to juz wyzej napisane, zabezpiecza przed padami  serwera seti pozwalajac trzymac na hdd wiecej niz jedna probke (od 1 do 10),

SetiSpy http://www.cox-internet.com/setispy/SetiSpy.zip jako dodatek informacyjny, do wygodnego i co wazniejsze efektywnego przeliczania probek wystarcza dwa pierwsze programy.

 

A teraz konfig. Tam gdzie bedziecie chcieli trzymac seti rozpakowujemy SetiStash, pozniej do tego samego katalogu klienta dosowego i spy-a. Teraz odpalamy klienta dosowego i w zaleznosci od tego czy mamy juz konto w seti wybieramy:

1. zakladamy tozsamosc - podajemy maila (wlasciwego), na niego przyjdzie haslo potrzebne np. do dolaczenia do druzyny tweak.pl,

2. podajemy adres mailowy, pod ktorym jestesmy w seti obecni,

programik sciaga sobie pierwsza probke i wtedy go zamykamy.Probek sie jeszcze naliczymy, a wazne jest, ze w naszym katalogu pojawil sie sie plik (przynajmniej powinien) user_info.sah. Nastepny etap to zmiana nazwy pliku tego dos-owego kliena na o wiele przyjazniejszy seti.exe. Teraz wchodzimy w opcje (setup) i tu powinnismy miec zaznaczone:

Start processing at startup - wiadomo o co chodzi,

Start minimized in system tray - to tez nie wymaga objesnien,

Auto-transfer complete WU's - no comment,

Verbose - nie mam pojecia co to jest, ale mam zaznaczone :D ,

Hide CLI window - czyli ukryj okno trybu dosowego,

 

Casches - to ilosc probek, ktore maja byc na dysku, ilosc wg. waszego uznania (ja mam 5),

 

I to w zasadzie wystarcza juz do dzialania. Seti dos-owy podlozony jest pod stash-a. Jezeli jednak chcemy jeszcze uzywac spy-a np. dla ciekawej opcji skymap pokazujacej z ktorego kawalka niebosklonu nagrano badana przez nas probke, to tez nie zostalo nam wiele pracy. Do kazdego katalogu run (run0, run1 itd.) - tu przechowywane sa probki - kopiujemy pliki spy-a. Robimy sobie skrot na pulpicie albo do kazdego katalogu osobny, albo bedziemy musieli zmieniac sciezke dostepu, za kazdym razem, gdy program zacznie liczyc probke z kolejnego katalogu. I to juz wsio. Odpalamy Setistash, transfer WU's i wszystkie casch-e powinny sie zapelnic - "new". Teraz "nadejszla wiekopomna chwila", Process WU's i juz szukamy zielonych (albo szarych) ludzikow :wink:  

 

Zastrzegam sobie, ze cos moze nie dzialac, ale dzisiaj tlumaczyl mi to dopiero qmpel (thx Stary), wiec moglem sie pomylic w "lopatologii". U mnie jednak dziala i to dobrze - 1 probka ok. 3h 8)  

 

Opcje SetiSpy-a pozostawiam do odkrycia (szczegolnie User- i TeamStats :) )

Pozdro

M.

no wszysko super konfiguruje tylko nie moge kraju podać on tam chce żeby podac z lisy podaje nr i wciskam eneter a on mi kolejne nazwy państ wyświetla i tak w kółko co mm napisać żeby zatwierdził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczylem sie wczoraj ale licze na komputerze w pracy (Duron 900@1000, 512 MB) jednostke liczy 12 H, ale komp chodzi 24h więc cos policzy.

pytanko: czy mozna liczyc na kilku komputerach na konto jednej osoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciał bym zaproponowac dodanie naszego teamu do rankingu http://www.seti.gorzow.org/index.php?lnk=plteams.

kilka dni temu to zrobilem :)

jestesmy na 410 miejscu

ID zespolu to 173783 - potrzebne do wyszukania teamu

 

PODLACZAJCIE SIE POD TEAM !!

ponad 7 tys tofumowiczow i tylk 20 osob sie bawi :(

 

http://setiathome.ssl.berkeley.edu/cgi-bin...p&name=Tweak.pl - druzyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...