Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

staty statki stateczki  204 WU za dzien :D

Marnosc.. widze marnosc ;] 

 

Brzoza chyba cie ktos w koncu dopadl :D

 

pzdr.

u mnie napewno nie od momentu jak sie zaitereowałem seti to cały czas licze :D sam licze i efekt widać w statsach ale już coś kombinujemy w Rafem :D wiec nie długo sie 2 miesje subteamu Raf&Wizjonerek kłania :twisted:

Update a ja tego diabelstwa setispy nie moge zainstalować non stop jakis bład. obecnie tylko driver liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie - przejrzalem ranking polskiech teamow - statsy z ostatnich 5 dni - od 124 do 25 miejsca tylko 12 teamow ma srednia wieksza od nas - wiec uszy do gory a procki w ruch.

Co z tym bannerem na glownej - jezeli zwerbujemy jeszcze troche osob i dojdziemy do 500pak/dzien to bedzie mega wypas - moi "zolnierze" produkuja srednio 16pak/dzien :D wiec jakby jeszcze pare takich subteamow to bysmy wymiatali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie - przejrzalem ranking polskiech teamow - statsy z ostatnich 5 dni - od 124 do 25 miejsca tylko 12 teamow ma srednia wieksza od nas - wiec uszy do gory a procki w ruch.

No tak... ale ja nie chce trafic do pierwszej dwudziestki w 2020 roku ;-P

Wiec moze jednak zwerbujmy mase ludzi i robmy te 500 paczek bo inaczej to fajerwerkow nie bedzie :twisted:

Co z tym bannerem na glownej - jezeli zwerbujemy jeszcze troche osob i dojdziemy do 500pak/dzien to bedzie mega wypas - moi "zolnierze" produkuja srednio 16pak/dzien :D wiec jakby jeszcze pare takich subteamow to bysmy wymiatali :)

Ja werbuje kogo sie da :)

A jesli chodzi o logo to widze, ze naprawde trzeba cwiczyc cierpliwosc :>

Jest szansa, ze sie pojawi w TYM miesiacu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za problem wrzucic banner?

 

za rok mamy szanse na 50 miejsce :) - trzeba koniecznie zwerbowac wiecej wiary tak zeby chociaz te 100 osob miec - 25 takich np power by amd jakby doszlo - 24h i 2:20/pak *25 to dawaloby ok 250 pak/dzien i doszlibysmy do tych 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za problem wrzucic banner?

 

za rok mamy szanse na 50 miejsce :) - trzeba koniecznie zwerbowac wiecej wiary tak zeby chociaz te 100 osob miec - 25 takich np power by amd jakby doszlo - 24h i 2:20/pak *25 to dawaloby ok 250 pak/dzien i doszlibysmy do tych 500.

No widocznie z wrzuceniem tego bannera sa problemy :P

A i mysle, ze jak przylacza sie ludzie ktorzy maja np. 600MHz to tez bedzie ok. W sumie najwazniejsze zeby bylo DUZO userow, i zeby kazdy mial swiadomosc, ze wyslanie nawet jednej paczki na dzien cos zmieni :)

Trzeba jakas propagande zrobic :D

Niektorzy nie lubia jak cos im mieli w tle, no wiec ok... zawsze moga zostawic np. kompa na noc zeby cos sciagal... to niech sie zapusci SETI ;)

I tak mozna mnozyc przykladow byle tylko ludzie *liczyli* :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o logo to widze, ze naprawde trzeba cwiczyc cierpliwosc :>

Jest szansa, ze sie pojawi w TYM miesiacu? :)

no własnie mam potweirdzenie od Marco że bedzie dzisiaj już zamieszczone obiecał że dzisiaj wcisnie wiecbedzie w tym miesiącu ja też Cwicze cierpliwość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...obiecał że dzisiaj wcisnie wiec bedzie w tym miesiącu ja też Cwicze cierpliwość :D

Hmmm...

Ja naprawde pytalem serio czy to bedzie w tym miesiacu :D

 

Tak BTW to pracuje nad jakimis motywujacymi statystykami gdzie userzy zobacza kto ile wklada szmocy swojej maszynki w promowanie Teamu na No.1 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...obiecał że dzisiaj wcisnie wiec bedzie w tym miesiącu ja też Cwicze cierpliwość :D

Hmmm...

Ja naprawde pytalem serio czy to bedzie w tym miesiacu :D

 

Tak BTW to pracuje nad jakimis motywujacymi statystykami gdzie userzy zobacza kto ile wklada szmocy swojej maszynki w promowanie Teamu na No.1 :P

marcellus Napisałem Ci maila ale nie dostałem odpowiedzi weż zmniej to logo do wymiarów 160pikseli szerokość dobierzesz sam aby ładnie wygladało . wtedy zostanie zamieszczone bo mi to nie wychodzi na programach które mam wygąda to paskudnie i sie nie nadaję wyslij mi prosze o takim rozmiarze to wstawimy :) Marco coś zajęty ostanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafalmag, przeczytaj poczatek watku, tam masz all opisane, a ze 3, 4 strony wczesniej masz caly faq, ktos zamiescij co i jak. Wystarczy klient etxtowy i nakladka setistash lub setispy. Bedzie Ci liczyl jakies 4 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcellus Napisałem Ci maila ale nie dostałem odpowiedzi...

Hmmm...

Nic nie dostalem :(

Logo przygotuje jak wroce z zajec (za okolo 6h).

Dołączam się do grupy i też zliczam SETI :D

Martwi mnie tylko wydajnosc mojego kompa. 

1 pakeit w 10 hr 16 min przy kompie jak w podpisie :/

FAQ znajduje sie tutaj:

http://leto.homedns.org/~marcellus/tweak/s...i/seti_faq.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK juz mam tryb textowy. Jak moge kontynuowac sprawdzanie starego precesu - pod trybem kolorowym do textowego?

Postęp sprawdzasz jakąś nakładką - SetiSpy, SetiStash, SetiDriver itp.

 

BTW Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem :lol:

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie o to mi chodzilo. Ale mniejsza o to.

Chodzilo mi o kontynuowanie procesu z seti v. graficza w trybie textowym. Ale tam mialem tylko 10 % (po 2 godzinach). W trybie textowym juz mam 5% po 30 min !!

I faktycznie ten textowy jest duzo lepszy :) Wielkie dzięki!

 

SETI@Tweak.pl rulez :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcellus Napisałem Ci maila ale nie dostałem odpowiedziNic nie dostalem :(

Logo przygotuje jak wroce z zajec (za okolo 6h)....

wysałałem ci na tego samego maila co mi przysłałeś 1 wersję logo . ok to czekam na logo i wysyłam ja odrazu Marco do zamieszczenia.

 

P.s Snap nie łam się będzie napewno !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...