Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to z Aidy.

Nie moge juz z mojego nic wycisnac, niby zmieniam mnoznik w biosie ale to nic nie daje. niechce mi sie odblokowywac tego dziadka 0,18 bo ma jeszcze 24 mce gwarancji,

Nie denerwujcie sie szybka podpowiedz wiem ze nie ten post co kupic econo zeby malo wydac i sie krecilo?

Mysle ze Barton 0,13 2500?

Czy cos innego?

Pniemy sie w gore juz 39 mce (wraz z bratem Cammel z Polska)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to z Aidy.

Nie moge juz z mojego nic wycisnac, niby zmieniam mnoznik w biosie ale to nic nie daje. niechce mi sie odblokowywac tego dziadka 0,18 bo ma jeszcze 24 mce gwarancji,

Nie denerwujcie sie szybka podpowiedz wiem ze nie ten post co kupic econo zeby malo wydac i sie krecilo?  

Mysle ze Barton 0,13 2500?

Czy cos innego?

Pniemy sie w gore juz 39 mce (wraz z bratem Cammel z Polska)

kup mojego procka!! :) jak cos to wal na prv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niesprawiedliwe fajnie się ścigało z Camelem psujesz zabawę ;) A moje problemy z wyłanczaniem seti mineły naszczęście :) Prime stabilny...

Live is brutali and full of zasadzkas:D
Muzykom , Birdman i Cammel proponuje polaczyc sily i zrobic subteam!!!

Ja z Cammelem to 3kompy 2x Athlon Palonino 1700 no i laptop Compaq na tym samym! Plus wasze maszynki mozemy niezle namieszac w tabeli!!!!!!

Czekam na odpowiedz!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niesprawiedliwe fajnie się ścigało z Camelem psujesz zabawę ;) A moje problemy z wyłanczaniem seti mineły naszczęście :) Prime stabilny...

Live is brutali and full of zasadzkas:D
Muzykom , Birdman i Cammel proponuje polaczyc sily i zrobic subteam!!!

Ja z Cammelem to 3kompy 2x Athlon Palonino 1700 no i laptop Compaq na tym samym! Plus wasze maszynki mozemy niezle namieszac w tabeli!!!!!!

Czekam na odpowiedz!!!!!!

Roszady w Teamie, hmmmm, ciekawe :wink: Dobrze, ze chociaz wszystko dla dobra glownej druzyny. W koncu ktos musi byc najlepszy w Polsce. A kto ma byc jak nie my? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee chyba jednak bede dalej sam liczyl; łatwo sie nie poddam;

szkoda ale ja tez zaczynam to robic pod swoim nickiem a potem wchodze do teamu!!!
no jak opuscisz Cammela to moze uda mi sie uciec mu :]
laptop juz jedzie na moje konto, jeszcze musze skonfigurowac duzego :)

Jak sie robi sub teamy?

Yoshi help please!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS uri spada sie zawsze w dol :D

Hmmm i nawet takie dzialania czlowiekowi wypomna :wink: a moglbym spadac w odchlan wygranej (miejsca pierwszego)...czyz nie :?: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak za przeproszeniem "Fiut" (pozycja 41) liczyc metodą zająca. Był za mną i hop...

A co do liczenia to raczej nie :) Jak znajdę sobie seti hide pod XP to założe subteam celków 2,0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jest cos takiego jak hide seti :wink: :?: bo pracuje miedzy innymi w szkole (uczac) i kilkanascie celkow (1.7-2ghz) sie marnuje stojac bezczynnie...a tak z pozytkiem dla Tweak'a moglyby liczyc te nasze WU'uuuuuuuuuuuu.Tylko w trayu ch....uj....o to wyglada....zwlaszcza ze zadna z sal nie lezy w mojej opiece :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY przeliczylem 2 jednostki pokazuje mi to w statach na spyu

dodalo mniedo grupy a nie dodalo mi tych jednostek na stronie.

A w spyu jak wejde na TEAM Stats to mi wyswietla na TEAM Stasistics avaaible co jest?

Co spierdzielilem?

Mieliscie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY przeliczylem 2 jednostki pokazuje mi to w statach na spyu

dodalo mniedo grupy a nie dodalo mi tych jednostek na stronie.

A w spyu jak wejde na TEAM Stats to mi wyswietla na TEAM Stasistics avaaible co jest?

Co spierdzielilem?

Mieliscie tak?

TEAM STATS NOT AVATAIBLE!

A i jak sie robi subgrupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie robi sub teamy?

Yoshi help please!!!

Rowniez prosze o wytlumaczenie:D

hmmmmm Birdman chyba tak latwo jednak nie ucikniesz po mimo straty 2 kompow i tak jeszcze na 2 licze :twisted:

zdobyles kolejnego Antka gratuluje!!!

SUB TEAMY?????

JAK?????

I czemu nie pokazuje tych statystyk zespolowych???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jest cos takiego jak hide seti :wink:  :?:  bo pracuje miedzy innymi w szkole (uczac) i kilkanascie celkow (1.7-2ghz) sie marnuje stojac bezczynnie...a tak z pozytkiem dla Tweak'a moglyby liczyc te nasze WU'uuuuuuuuuuuu.Tylko w trayu ch....uj....o to wyglada....zwlaszcza ze zadna z sal nie lezy w mojej opiece  :evil:

Dokładnie jest. Wklikaj w google setihide. Pod win 98 jest niewidoczne, brak czegokolwiek nawet procesu w systemie niepokazuje 8) uruchamia się z windowsem. Pakujesz jako plik ukryty w katalog win i niema... :twisted: Ale pod XP ma problem z autostartem... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoooo dzięki bardzo za WU skrzyneczki się pozapychały :D ale to dobrze bardzo dobrze mam duzo WU do policzenia . Dzieki już je sciągam i licze przy okazji jak bede miał dostpe do inetu to powysyłam wszystkie za 1 razem :D THX wielkie za WU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...