Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

do dudu te staty.. musze rozwalic to czemu/kiedy updatuje sie sajt.. bo tylko wtedy gdy sajt ( link z numerem teamu ) jest "swiezy" wtedy sa wiarygodne staty. :( Smiem twierdzic ze do 1284 WU mozna smialo zaokraglic do 1300... Przeprowadzalem staty 3 pomiary w ciagu tyg.Srednia dzienna teamu oscylowala w granicach 230WU ... 7*230... rachunek prosty.

 

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim od klienta, jesli jedziesz na graficnym to sie nie dziw. Poza tym od szybkosci pamieci. Mozesz miec kiepskiego proca, ale jak masz szybkie pamieci liczy zdecydowanie lepiej. ja mam proca puszczonego na 2500Mhz ale z fatalnym fsb i licze pewnie porownywalnie z takim co mialby z 1800-2000Mhz z fsb 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzoza-->>

 

Jaki masz czas liczenia probki na tym procu?

 

pozdro

Jeszcze nie zszedlem ponizej 3 godzin. :? Srednio 3.15-3.30. Gdybym mial 200fsb wizjonerek moglby mi "naskoczyc" :wink: i dalej mialbym swoja pozycje a takto niestety mnie przeskoczyl :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie. da sie zrobic aby byl jak ten graficzny - sam sie odpalal itd? czy trzeba go to autostarta wpakowac ?

Do txt potrzebujesz jeszcze jakas nakladke, SetiStash albo setiSPy, ktora bedzie ci buforowac probki, pokazywac % zaawansowania itd. Wszystko da sie ustawic, samo sie bedzie ladowac, samo wysylac, mozna zrobic niewidoczna ikonke, zeby moznabylo wpakowac w szefa kompa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie. da sie zrobic aby byl jak ten graficzny - sam sie odpalal itd? czy trzeba go to autostarta wpakowac ?

sciagnij sobie to:

http://www.wakeassoc.com/setidriver/SETIDriver.zip

 

i wgraj do tego samego katalogu co klienta textowego, potem wlacz setidrivera i ustaw 'desired cache size' np na 10, zaznacz 'hide processing' i 'auto transmit', seti client priority daj na LOW, NO Proxy, i na dole 'Use SETI Driver' zaznacz i koniec,

 

potem utworz skrot do setidrivera i wrzuc go do autostartu i jesli chcesz aby zawsze sie otwieral zminimalizowany w taskbarze to we wlasciwosciach skrotu ustaw opcje Uchuchom na Zminizowany i cotowe.

 

to tak w skrocie, jakby co to pytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@funfel:

Przerobil 2 pakiety i wynik mam taki: 3,53h / jednostke , czyli 28,33% / h Na stronie SETI mam dużo gorszy, bo jak pisałem wsześniej, w trybie graficznym liczył jeden pakiet w 10h z hakiem.

 

@ArthJ:

FAQ znajduje sie tutaj:

http://leto.homedns.org/~marcellus/tweak/s...i/seti_faq.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko tak jak obiecałem :D mamy zamieszone logo z linkiem do naszego Temu Tweak.pl w SETI . i to na głównej stronie naszego serwisu TWEAK.PL jak wam się podoba ???

Glancowato, choc lepiej by bylo Krix Seti Team no ale niech juz tak zostanie :) Teraz to juz tylko umowic sie na impreze gdzie bedziemy swietowac 1 miejsce w Polsce :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponizej 3 godzin. :?  Srednio 3.15-3.30. Gdybym mial 200fsb wizjonerek moglby mi "naskoczyc" :wink:  i dalej mialbym swoja pozycje a takto niestety mnie przeskoczyl :(

Brzoza jak Ty się wyrazasz ;) 8) nawiasem mówiąc gdzie widziałeś aym ja liczył na fsb200 ??? srednio od 215 do 220 . a z tymi pamieciami masz racje szybsze fsb folniejsze timing'sy=wolniej liczy seti. mniejsze Fsb lepsze Timingsy=szybciej liczy seti. niestety moje Twinmosy 3200 wiecej niż cl3 8,3,3 2,9V nie wytrzymuja a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalby sie jeszcze na stronie forum.

Ja osobiscie bardzo rzadko wchodze na tweak.pl

w 99% od razu pakuje sie na /forum "omijajac" linka :? I chyba? nie jestem w tym sam, a przydaloby sie rowniez miedzy innymi zwerbowac uzytkownikow forum wlasnie bo to przeciez niemalze jak rodzina :D wiec wszyscy beda zawziecie liczyli :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalby sie jeszcze na stronie forum.

Ja osobiscie bardzo rzadko wchodze na tweak.pl

w 99% od razu pakuje sie na /forum "omijajac" linka :? I chyba? nie jestem w tym sam, a przydaloby sie rowniez miedzy innymi zwerbowac uzytkownikow forum wlasnie bo to przeciez niemalze jak rodzina :D wiec wszyscy beda zawziecie liczyli :twisted:

a na stronie forum to gdzie dokładnie miałeś na mysli ??? jakas propozycja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz chyba by byla przesada, ale tak sobie mysle ze mozna wyslac wszystkim maila/priva ze "uprzejmnie zapraszamy do teamu" czy cos w tym stylu ??? Moim zdaniem dobry pomysl i chyba ci co beda chcieli to sie przylacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalby sie jeszcze na stronie forum.

Ja osobiscie bardzo rzadko wchodze na tweak.pl

w 99% od razu pakuje sie na /forum "omijajac" linka :? I chyba? nie jestem w tym sam, a przydaloby sie rowniez miedzy innymi zwerbowac uzytkownikow forum wlasnie bo to przeciez niemalze jak rodzina :D wiec wszyscy beda zawziecie liczyli :twisted:

a na stronie forum to gdzie dokładnie miałeś na mysli ??? jakas propozycja ?

Jesli nie logo to myslalem o takim linku jak na przyklad...

Dołączona grafika

 

(prawy dolny rog)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalby sie jeszcze na stronie forum.

Ja osobiscie bardzo rzadko wchodze na tweak.pl

w 99% od razu pakuje sie na /forum "omijajac" linka :? I chyba? nie jestem w tym sam, a przydaloby sie rowniez miedzy innymi zwerbowac uzytkownikow forum wlasnie bo to przeciez niemalze jak rodzina :D wiec wszyscy beda zawziecie liczyli :twisted:

a na stronie forum to gdzie dokładnie miałeś na mysli ??? jakas propozycja ?

Jesli nie logo to myslalem o takim linku jak na przyklad...

Dołączona grafika

 

(prawy dolny rog)

a niby do czego miałoby być podpiety ten buton ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niby do czego miałoby być podpiety ten buton ???

Hmmm... albo:

1. do strony Teamu

2. do tego topicu

3. do odpowiedniego tematu w dziale FAQ, ktory mysle, ze warto byloby zalozyc z podstawowymi informacjami.

Bo zauwazylem, ze padaly pytania od ludzi co jak robic w momencie jak juz istnial FAQ (do ktorego link jest w pierwszym poscie tego tematu).

Ale chyba nikt go nie czyta... nie wiem ;)

 

Ja rozumiem, ze taki button bylby dosyc nietypowy :roll: ale wszystko tylko i wylacznie w celu poinformowania/zwerbowania jak najwiekszej ilosci userow :)

Jesli pomysl sie okaze klapa, to sie button - wiadomo - usunie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niby do czego miałoby być podpiety ten buton ???

Hmmm... albo:

1. do strony Teamu

2. do tego topicu

3. do odpowiedniego tematu w dziale FAQ, ktory mysle, ze warto byloby zalozyc z podstawowymi informacjami.

Bo zauwazylem, ze padaly pytania od ludzi co jak robic w momencie jak juz istnial FAQ (do ktorego link jest w pierwszym poscie tego tematu).

Ale chyba nikt go nie czyta... nie wiem ;)

 

Ja rozumiem, ze taki button bylby dosyc nietypowy :roll: ale wszystko tylko i wylacznie w celu poinformowania/zwerbowania jak najwiekszej ilosci userow :)

Jesli pomysl sie okaze klapa, to sie button - wiadomo - usunie.

sie zobaczy co da się zrobić pogadam z GORĄ :D zobaczymy ale nic nie obiecuje zresztą narazie mnie na tweaku nie będzie bo mam dośc dużą uroczystśc w rodzinie wiec najwczesniej jakies informację podam w poniedziałek. pozdrówka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...