Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam nie mam zamiaru tego instalować, nie wiadomo co ten shit liczy czy szuka zycia poza ziemia czy efekty wybuchu atomowki w europie

a moze jakis inny syf... no ale co z tego?? wazna jest zabawa i współzawodnictwo; i wkoncu jest jakis powod zeby kompa podkrecac ;]

dokladnie :) :wink: :idea: :idea: :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam zamiaru tego instalować, nie wiadomo co ten shit liczy czy szuka zycia poza ziemia czy efekty wybuchu atomowki w europie

a moze jakis inny syf... no ale co z tego?? wazna jest zabawa i współzawodnictwo; i wkoncu jest jakis powod zeby kompa podkrecac ;]

no to z tego ze wole nie oberwac "własną" atomówką :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pierwsze. Ostatnio się troszkę zapuściłem w liczeniu, ale to wina małych zmian sprzętowych :)

no ja mysle ze pierwsze.. nie po to katuje moj komp 24/7 by byc tylko w pierwszej 10....

muzycom :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogule to jakie sa nasze rzeczywiste statystyki? ile srednio na tydzien przliczamy?

ze 300
a mi dalej nikt nie odpowiedział czy kurcze nikt nie wie czy nie chche abym liczył bueeee Brzoza mnie znów wyprzedzi za chwilke mam 40 pakietów nie mam jak wysłać nie mam jak sciągnąc bo brak dostepu do neta a z pracy poblokowane porty ktoś zna odpowiedz jak odpalić seti aby chosby dało się wymieniać próbki jesli na serwerku otwarty jest tylko port 80 ???? licze na pomoc . odpowiedzi na mail odnośnie łaczenia kont nie doczekałem się do dzisiaj . ktoś już to rozwiązał ?? jak przenosić jednostki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogule to jakie sa nasze rzeczywiste statystyki? ile srednio na tydzien przliczamy?

ze 300
a mi dalej nikt nie odpowiedział czy kurcze nikt nie wie czy nie chche abym liczył bueeee Brzoza mnie znów wyprzedzi za chwilke mam 40 pakietów nie mam jak wysłać nie mam jak sciągnąc bo brak dostepu do neta a z pracy poblokowane porty ktoś zna odpowiedz jak odpalić seti aby chosby dało się wymieniać próbki jesli na serwerku otwarty jest tylko port 80 ???? licze na pomoc . odpowiedzi na mail odnośnie łaczenia kont nie doczekałem się do dzisiaj . ktoś już to rozwiązał ?? jak przenosić jednostki

a sprawdziles na jakim porcie laczy sie seti :?: moze mozna zrobic cos takiego jak mapowanie portow i zmapowac seti na port 80

 

a laczyc kont sie nie da :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a laczyc kont sie nie da :(

no to kapa :/

 

co do mapowania to nie ma szans nie bede ryzykował . już raz miałek problemy przez forward poczty wiec dzieki szukam sposobu aby choćsciągnąc nowe WU tyle ze nie wim jak bo w ustawieniach nie ma nic do zmiany portów :/ w seti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam pojecia jak tego dokonać... a nie mozesz z adminem zagadac zeby portu odblokowal na chwile?

hihi to raczej jest awykonalne to nie jakaś tam malutka siec ze se z adminem na kawe pójdze tylko Wlan na całą polske :) wiec takie rozwiązanie odpada niestety. musze jakoś to ominąc ale nie wiem jak . przecież do momentu az uruchomie siec w swoim miejscu zamieszkania nie bede biegał do kafei bo to uwłacza mojej godnosci :wink: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam pojecia jak tego dokonać... a nie mozesz z adminem zagadac zeby portu odblokowal na chwile?

hihi to raczej jest awykonalne to nie jakaś tam malutka siec ze se z adminem na kawe pójdze tylko Wlan na całą polske :) wiec takie rozwiązanie odpada niestety. musze jakoś to ominąc ale nie wiem jak . przecież do momentu az uruchomie siec w swoim miejscu zamieszkania nie bede biegał do kafei bo to uwłacza mojej godnosci :wink: 8)

Cel uświęca środki :lol: 8) :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi to raczej jest awykonalne to nie jakaś tam malutka siec ze se z adminem na kawe pójdze tylko Wlan na całą polske :) wiec takie rozwiązanie odpada niestety. musze jakoś to ominąc  ale nie wiem jak . przecież do momentu az uruchomie siec w swoim miejscu zamieszkania nie bede biegał do kafei bo to uwłacza mojej godnosci  :wink:  8)

Wpadaj z hdd, z checia wysle... no albo wykup pakiet w tpsa :wink: Jesli by ci brakowalo WU to chyba team sie zmobilizuje i wysle ci na maila pare do policzenia...

 

Twin, jak mozesz to dawaj stasty. ( I tak dzisiaj prawie nic nie przeliczylem :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrka, mialem dzis zapodac statystykę, ale znów nie mogę pobrać

aktualnych rezultatów liczenia z serwera, mam tylko wczorajsze :/

 

Chcecie zeby zrobic takie lekko nieaktualne? :)

 

Pozdro.

oczywiscie ze chcemy!! mogaa byc nie aktuale tzn z wczoraj:) ale obiecaj ze jak pobierzesz aktualne to wstawisz ja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranking ogólny, czołówka:

Dołączona grafika

 

Najaktywniejsi

Dołączona grafika

 

Dalsza część tabeli:

1,2,3.

 

Trochę się opuscilem w tym tydodniu, komp 2 dni nie liczył nic :/

 

PS. Sory za wielkosc screenow, jestem swiezo po reinstalacji windy i nie mialem

nic do kompresji pod ręką.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...