Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

a nei lepiej wykorzystac moc komputera do liczenia czegos bardziej potrzebnego (np wykryciu lekarst na jakies nieuleczalne jak na razie choroby )w koncu nawet jak wykryja jakies sygnaly z kosmosu to co z tego nic nam z tego nie przyjdzie a pokonanie jakiejs choroby moze sie nam przydac kiedys w koncu nigdy nic nie wiadomo..

 

zobaczcie to:

 

http://www.grid.org/home.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, a ja dostaje próbki, które zamiast robić 11 h, komp robi mi po 23-25 h... Kurde co jest !!! Za duże te próbki...!!!

qmplowi na P III 500Mhz liczy okolo 10-11h na winxp

na ein98 liczylo 96h :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nei lepiej wykorzystac moc komputera do liczenia czegos bardziej potrzebnego (np wykryciu lekarst na jakies nieuleczalne jak na razie choroby )w koncu nawet jak wykryja jakies sygnaly z kosmosu to co z tego nic nam z tego nie przyjdzie a pokonanie jakiejs choroby moze sie nam przydac kiedys w koncu nigdy nic nie wiadomo..

 

zobaczcie to:

http://www.grid.org/home.htm

Generalnie to sie z Toba zgadze, ale takie wyniki medyczne trafia pozniej do koncernow farmaceutycznych, ktore na sprzedazy lekow, bazujacych na tych wlasnie wyliczeniach zrobia duza kase, a my g...uzik z tego bedzimy mieli (vide ceny i dostepnosc "nowatorskich" srodkow wspomagajacych terapie chorych na wirusa HIV) :evil: .

Dlatego wlasnie wole juz liczyc seti, chociaz mam swiadomosc tego, ze i w tym przypadku tak naprawde nie wiemy co przeliczaja nasze kompy i gdzie to dalej trafia. Ale to chyba kwestia zaufania, w koncu podpisuje sie pod tym projektem znakomity uniwersytet.

Zreszta liczenie tych "medycznych" probek zainteresuje mnie pewnie bardziej, gdy bede juz deczko starszy. Na razie pozwolmy zyc marzeniom :wink: - warp 9 and engage :twisted: .

 

Pozdro

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, a ja dostaje próbki, które zamiast robić 11 h, komp robi mi po 23-25 h... Kurde co jest !!! Za duże te próbki...!!!

qmplowi na P III 500Mhz liczy okolo 10-11h na winxp

na ein98 liczylo 96h :?

Używam Xp i graficznego ;) Tekstowy nie chcial chodzić :( Teraz takie długie przyszły :(

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczylem sie

Maly update.

SetiStash liczy wg. mnie szybciej niz SetiSpy. Ale jak juz kto woli. Chyba nawet i ponad pol godziny roznicy. Przynajmniej na moim starym procku - duraku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta druzyna umrze tak samo jak druzyna w UD - tez wielki zapal - wszyscy licza - a pozniej juz coraz mniej i w koncu zaczelismy spadac w rankingu. Elfi liczyl dla nas ale pozniej przeszedl do benchmarka. - swoja droga interesowaliscie sie kiedys tym ze ma on olbrzymia, 50x przekraczajaca norme, ilosc punktow na pakiet? Normalnie ma sie 100 gora 200 punktow na pakiet - on ma 5700? - mi przez 120000 punktow najwiekszy pakiet zdarzyl sie za 1100 puntkow a on ma same takie, 5x wieksze od tego? eee cos tu nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy ktos moze na p3 500-600 MHz ?? Bo mi jednego unita liczylo 48 h a komp jest tylko uzywany do wspoldzielenia polacznia internetowego dla malej sieci w firmie (ruch w weekend byl praktycznie zerowy).

Konfig: P3 550@612 - RAM 256MB - ASUS P3C2000 - WIN XP PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy ktos moze na p3 500-600 MHz ?? Bo mi jednego unita liczylo 48 h a komp jest tylko uzywany do wspoldzielenia polacznia internetowego dla malej sieci w firmie (ruch w weekend byl praktycznie zerowy).  

Konfig: P3 550@612 - RAM 256MB - ASUS P3C2000 - WIN XP PRO

pewnie uzywasz klienta graficznego. Moj sasiad ma p3-600MHz i liczy ok 6-8h w zaleznosci od jednostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mam problem - juz trzecia zwerbowana osoba odmowila wspolpracy po krotkim czasie - powod "Nie bede wiecej liczyl tego ........ SETI bo to mi spowalnia kompa" - jak mi to pierwsza osoba powiedziala to powiedzialem ze ma z deklem - ale jak juz trzecia mowi to cos w tym jest - ja mam 256MB DDR to moze nie zauwazam ale jak ktos ma 128 albo 64 to moze to robi - prosze o glosy w tej sprawie.

 

PS Hipo - ja mam 5 cyfrowe miejsce - dokladnie zaczynalace sie na 9 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoshi ja mam 256 SDRAM i jakos nie narzekam. I nawet kiedys w gierki potrafilem grac z seti w tle. Fakt ze czasem sie przycinalo, ale co tam. Dla dobra sprawy trzeba sie poswiecic. Ale wtedy mialem win 98se, teraz jest xp wiec lepiej zarzadza zasobami kompa.

Powiedz kolegom niech sie w glowe pukna lepiej. Bo seti nie spowalnia kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do YoSHi'ego :D

 

Z tego co wyczytałem w serti spy w zakładce user statistck chociaż nie jestem pewien czy to to to mam coś takiego :

 

Rank 626 410 of 4687872 (86,596%)

czy to jest ogólny ranking indywidualny userów ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mam problem - juz trzecia zwerbowana osoba odmowila wspolpracy po krotkim czasie - powod "Nie bede wiecej liczyl tego ........ SETI bo to mi spowalnia kompa" - jak mi to pierwsza osoba powiedziala to powiedzialem ze ma z deklem - ale jak juz trzecia mowi to cos w tym jest - ja mam 256MB DDR to moze nie zauwazam ale jak ktos ma 128 albo 64 to moze to robi - prosze o glosy w tej sprawie.

 

PS Hipo - ja mam 5 cyfrowe miejsce - dokladnie zaczynalace sie na 9 :D

Ja mam 128MB DDR i nie mam zadnych problemow z SETI, nie zauwazylem jakies duzej roznicy w wydajnosci. Przewaznie tylko muza leci w tle no i IE dziala. Pracuje na XP z wylaczonymi wszystkimi bajerami, nawet jak sie bawie w photoshopie czy flashu wszystko jest jak bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...