Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

jak dorwe Q3 to zapodam test na roznych czestotliwosciach pracy procka z wlaczonym i wylaczonym seti. - dalej dalej panowie - nikt nie ma aspiracji na pierwsze miejsce? Bo ciagle sie oddalam - a na jutro mam do zwerbowania nowy komp ale chyba przeznacze go na UD bo jakos UD to dla mnie szczytniejszy cel niz kosmici (tym bardziej ze moj dziadek jest na to chory - moze w przyszlosci to cos da jak na mnie to spadnie :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie wiedzialem, ze nie bede mial neta wiec zrobilem sobie zapas unitow i liczylem offline, takze Hipo i twin przykro mi :P

Miales szczescie ;)

Byłem w rozjazdach przez 4 dni wiec komp był wylonczony :P

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dorwe Q3 to zapodam test na roznych czestotliwosciach pracy procka z wlaczonym i wylaczonym seti. - dalej dalej panowie - nikt nie ma aspiracji na pierwsze miejsce? Bo ciagle sie oddalam - a na jutro mam do zwerbowania nowy komp ale chyba przeznacze go na UD bo jakos UD to dla mnie szczytniejszy cel niz kosmici (tym bardziej ze moj dziadek jest na to chory - moze w przyszlosci to cos da jak na mnie to spadnie :( )

Zawsze istnieje mozliwosc ze kosmici beda znac lekarstwo na ta chorobe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem dziwny ale gram z w Q3 nie wyłączejąc seti :]

Na początku wyłączałem ale nie widziałem różnicy więc działa non stop.

przeciez Seti ma ustawiony priorytet na LOW natomiast kazdy program jak sie wlacza ma piorytet normal wiec jak tylko cos wykorzystuje proc to Seti przestaje (zwalnia) liczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez Seti ma ustawiony priorytet na LOW natomiast kazdy program jak sie wlacza ma piorytet normal wiec jak tylko cos wykorzystuje proc to Seti przestaje (zwalnia) liczenia

Nie przestaje tylko liczy mniej.. ale jest to zauwazalne, chociaz nie we wszystkich grach. Np. w Homeworld'a moge grac normalnie i nie przycina, ale juz q3 ma za malo fps (co ciekawe jak sie zwiekszy com_maxfps to rosnie liczba fpsow, ale zawsze jest ona mniejsza niz ustawione com_maxfps).

 

YoSHi przestan liczyc na kilku kompach to pogadamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze u ciebie powinno liczyc cos okolo 5 godzin. U mnie na durniu okolo 950 przy fsb powyzej 150 na SDRAM czasem schodzilem ponizej 7 godzin. Zreszta najprosciej odpalic seti i sprawdzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz mam pytanie do posiadaczy maszynek z prockiem AMD Athlon/Duron okolo 1200 MHz.

 

Mozecie mi powiedziec ile czasu trwa u Was przerobienie probki?  

 

Zaznaczcie czy macie:

a) Pamiec DDR

B) Pamiec SDRAM

 

Thx

Mam Durona 1200 i DDR srednio jest ok 4:50 min, akurat ostatnia probke udalo sie policzyc w 4h 23min ale sa i takie po 5h. Oczywiscie tryb txt + SetiStash wszystko lazi na XP.

Jednak cos dziwnego mi sie dzieje na 12x112 komp moze tak lazic tygodniami z wlaczonym 3dmarkiem ale jak Seti zaczyna liczyc nastepna probke to mam niekontrolowany restar :? Temp na procku gora 46C wiec nie wiem w czym problem.

 

PS. Witaj Bruce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę i myślę i zastanawiam się czy uda nam się pobić grupę Barwkompa. Wydaje mi się że jak się spręzymy to pokażemy chłopakom kto tu rządzi. A Wy jak sądzicie?

mysle ze to kwestia tego czy jeszcze ktos bedzie do nas dolaczal czy nie (tfu tfu tfu). Dochodzimy ich ale potrzeba nam wiecej kompow aby to bylo wyraznie widac bo w takim ukladzie zajmie nam to kilka miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto tu zarzadza tym teamem? Wyrzuccie w koncu: Powerful, mak777, POWERED BY AMD i N0rbi - bez sensu to zasmieca statsy - a i tak nikt z nich nie liczy...

tzn najlepiej uciac od 52 miejsca w dol oprocz bruce ktory dopiero co przybyl - bo jezeli ktos przez ponad dwa tygonie nic nie oddal, a wczesniej cale 3-4 pakiety to wiecie gdzie nas ma... - nie ma tu miejsca dla takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e <span style="color:red;">[ciach!]</span>j ja sie wczoraj dopiero dopiełem, i tu <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nie tam tego :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto tu zarzadza tym teamem? Wyrzuccie w koncu: Powerful, mak777, POWERED BY AMD i N0rbi - bez sensu to zasmieca statsy - a i tak nikt z nich nie liczy...

tzn najlepiej uciac od 52 miejsca w dol oprocz bruce ktory dopiero co przybyl - bo jezeli ktos przez ponad dwa tygonie nic nie oddal, a wczesniej cale 3-4 pakiety to wiecie gdzie nas ma... - nie ma tu miejsca dla takich.

tylko n0rbi i POWER BY AMD maja po ZERO

moge ich DELETE :) :wink:

jak nic sie nie ruszy to wieczorem odpadaja :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...