Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli masz te kompy w lanie to chyba najprościej jest utworzyć na począku 3 katalogi seti dla każdego kompa osobny i urzywając setidrivera lub setistash ściągnąc sobie większą ilość próbek do każdego z nich. Później przenieść te katalogi na te kompy które nie maja netu a jak bedziesz chciał już obliczone próbki wysłać przeniesiesz spowroten całe katalogi na kompa z netem i wyslesz/ ściągniesz nowe.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tym "cache'owaniem" trzeba uważać bo na sprawdzenie WU jest tylko tydzień, także niech nikt sobie nie myśli że weźmie zapas na miesiąc i bez problemu to odda sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze najwygodniej jest uzyc setiqueue; instalujesz na kompie podlaczonym do netu; ustwaisz chache jednostek; na reszcie instalujesz setidrivera i ustawiasz proxy na tego kompa z laczem do netu; po tem nie musisz nic kopiowac anie przenosic; wszystko samo bedzie chodzic;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tym "cache'owaniem" trzeba uważać bo na sprawdzenie WU jest tylko tydzień, także niech nikt sobie nie myśli że weźmie zapas na miesiąc i bez problemu to odda sprawdzone.

jestes pewnien z tym okresem jednego tygodnia :?:

ja kiedys kumplowi sciagnalem 100 jednostek i po dwoch miechach wyslalem spowrotem i wszystkie przeliczone zostaly przyjete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tym "cache'owaniem" trzeba uważać bo na sprawdzenie WU jest tylko tydzień, także niech nikt sobie nie myśli że weźmie zapas na miesiąc i bez problemu to odda sprawdzone.

jestes pewnien z tym okresem jednego tygodnia :?:

ja kiedys kumplowi sciagnalem 100 jednostek i po dwoch miechach wyslalem spowrotem i wszystkie przeliczone zostaly przyjete.

No ja tez raz oddalem 20 jednostek po 3 tygodniach i wszystkie dzialaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dzień jade pierwszego WU  :x 

ale no cóż trzeba ograniczyć gre w homeworlda bo on niesamowicie zwalnia. no i skombinować wersje textową licznika

Uzywasz textowego klienta czy graficznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no graficznego i w tym problem ale ja dodatkowo gram a wtedy wogóle prawie nie idzie (1%) w godzine teraz mam wyłączoną gre i poszło 6% w 30 minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Wu już poszedł. ściągnąłem licznik textowy.... odpaliłem... i stwierdziłem:

Nie ma żadnej różnicy na moim kompie między textowym a graficznym. Więc używam graficznego, bo łatwiej się odczytuje ile % już zeszło. 10% mam w 40 minut więc teraz będzie szybciej szło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rex jakiego masz kompa? ze ci tak dlugo liczy? i nie wiem czy w graficznym latwiej . ja mam tekstowego z nakladka seti spy i wystarczy najachac strzalka na ikonke seti i sie pokazuje. prosciej chyba nie da sie juz zobaczyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Birdman mam pytanko, na ilu i jakich kompach liczysz? bo lecisz jak burza...

no jest kilka kompow ale nie sa to demony predkosci; ja licze na bartonie 11x210, kumpel na athlonie @2075 (no to jest glowna sila) oprocz tego celeron 700 i duron 1000; reszta sie opierdziela... na www masz liste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rex jakiego masz kompa? ze ci tak dlugo liczy? i nie wiem czy w graficznym latwiej . ja mam tekstowego z nakladka seti spy i wystarczy najachac strzalka na ikonke seti i sie pokazuje. prosciej chyba nie da sie juz zobaczyc..

Mam durona 1 ghz, teraz mi powinien iść WU w ok. 6-8 godzin (jeśli nie gram)

A tak wogóle to przesłuchiwał ktoś te WU? bo ja przechwilą to zrobiłem, trza mieć bardzo dobry słuch i głośno nastawione żeby usłyszeć jakiś pisk lub coś poza szumem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz FSB?

U mnie na 11x210 (~2300MHz) liczy 2h20m do 2h40m

 

Na 2200MHz (ale tym samym fsb) liczylo mi ok 10m wiecje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie przegladalem staty Barwkompa i zauwazylem, ze u nich ciagnie 1sza 8 ka kurcze ja z bratem przeliczylismy w ostatnim tydniu ( wg naszych stat.) 184 unity co daloby nam 6 te miejsce u nich ale nie o to Chodzi.

i tak analizujac to wszystko razem to za 3 miechy i my i oni dojdziemy do momentu kiedy to beda przed nami mega TEAMY nie do pobicia samemu moze wiec by tak zakopac topor wojenny i polaczyc TEAMY?

A propo szybkosci u mnie konfig jak w podpisie 2,5h WU!

Pozdro ALL polowa TEAMU Cammel and Krisq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!!

 

Tak sobie czytam ten temat i bardzo mnie to zaciekawiło. Napaliłem sie i chce z Wami liczyc ... ale nie uktywam że chciałbym być najlepszy. Możliwości to mam to administruje gimnazjalnymi salami komputerowymi. Jednak jest pewien problem tu zwracam sie z prośbą o pomoc dla was. Najpierw kilka słów wyjaśnienie komputerów jest 3 sale po 15 szt. wszystpo pracuje domenie pod Windowsem 2000 server i tu mam problem. Klient musi byc niewidoczy ( dyrekcja by mnie powiesiała jak by sie dowiedzieli ) wiec odpalam klienta jako niewidoczny proces ale niestety taki klient na stacji w domenie nie chce liczyc :(((( i tu prosze was o pomoc czy ktos cos takiego robił w sieciach z domenami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie przegladalem staty Barwkompa i zauwazylem, ze u nich ciagnie 1sza 8 ka kurcze ja z bratem przeliczylismy  w ostatnim tydniu ( wg naszych stat.) 184 unity co daloby nam 6 te miejsce u nich ale nie o to Chodzi.

i tak analizujac to wszystko razem to za 3 miechy i my i oni dojdziemy do momentu kiedy to beda przed nami mega TEAMY nie do pobicia samemu moze wiec by tak zakopac topor wojenny i polaczyc TEAMY?

A propo szybkosci u mnie konfig jak w podpisie 2,5h WU!

Pozdro ALL polowa TEAMU Cammel and Krisq

Z tym laczeniem Teamow to chyba na jakis kompromis musielibysmy zgodzic wszyscy.

Np. My dolaczamy do ich teamu, ale wtedy zmieniamy nazwe na Tweak.pl-Barwkomp, jesli oni do nas dolaczaja to wtedy Barwkomp-Tweak.pl

Trzeba by bylo tez jakos ze statystykami sie dogadac, zeby np na ich i na nasze forum byly wrzucane.

Mysle, ze ciezko bedzie sie razem scalic, ale zawsze mozna probowac.

 

PS. Jeszcze trzeba tez wspolne logo teamu opracowac. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm fsb mam 133 proc jest krecony mnoznikeim bo jak go cisne fsb to ledwo o 200 mhz idzie. mam do wyboru to co teraz w podpisie mnoznikeim albo do 2400+ mnozikeiem i to do 2600+ fsb czylli jest wtedy jakies 2130 czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...