Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

oki od woczraj mam neo+ i juz zainstalowalem i leci pierwsza jednostka w 9 minut mam 3,8 % to duzo czy malo ? (komp athlon 1800+, 256 ram).

 

Ciagne na graficznym kliencie setii bo ten tekstowy cos mi nie chce dzialac, odpalam go pojawia sie napis i koniec, a gdy wlaczam na niego nakladke pokazuje ze mam 0% :? moglibyscie jeszcze raz krok po kroku opisac konfiguracje tekstowego klienta ?

 

P.S. moze jakis admin wyslalbym do wszystkich zarejestrowanych uzytkownikow maila na temat setii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki od woczraj mam neo+ i juz zainstalowalem i leci pierwsza jednostka w 9 minut mam 3,8 % to duzo czy malo ? (komp athlon 1800+, 256 ram).

 

Ciagne na graficznym kliencie setii bo ten tekstowy cos mi nie chce dzialac, odpalam go pojawia sie napis i koniec, a gdy wlaczam na niego nakladke pokazuje ze mam 0%  :?  moglibyscie jeszcze raz krok po kroku opisac konfiguracje tekstowego klienta ?

 

P.S. moze jakis admin wyslalbym do wszystkich zarejestrowanych uzytkownikow maila na temat setii  :D

Poczekaj chwile.. pozniej bedzie prosil o zalogowanie albo utworzenie nowego konta. Postepuj zgodnie z instrukcja. Nastepnie wystarczy wlaczyc klienta i ustawic opcje zgodnie z opisem jaki wczesniej dobra duszka podala. I to chyba tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki od woczraj mam neo+ i juz zainstalowalem i leci pierwsza jednostka w 9 minut mam 3,8 % to duzo czy malo ? (komp athlon 1800+, 256 ram).

 

Ciagne na graficznym kliencie setii bo ten tekstowy cos mi nie chce dzialac, odpalam go pojawia sie napis i koniec, a gdy wlaczam na niego nakladke pokazuje ze mam 0%  :?  moglibyscie jeszcze raz krok po kroku opisac konfiguracje tekstowego klienta ?

 

P.S. moze jakis admin wyslalbym do wszystkich zarejestrowanych uzytkownikow maila na temat setii  :D

Poczekaj chwile.. pozniej bedzie prosil o zalogowanie albo utworzenie nowego konta. Postepuj zgodnie z instrukcja. Nastepnie wystarczy wlaczyc klienta i ustawic opcje zgodnie z opisem jaki wczesniej dobra duszka podala. I to chyba tyle...

oki sproboje jeszcze raz :wink: ile mniejwiecej trzeba czekac na komunikat o zalogowaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swoim robie 9WU/day... i jeszcze jeden liczy ale on robi jednego unita ~12h.. wiec 2WU/day.. w sumie 11WU/day w najlepszym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FiDO na ilu sprzętach liczysz ??

bo to chyba niemożliwe żebyś zaczął mnie odstawiać na jednym kompie :D

do diabła mam proca 20 mhz wolniejszego od Ciebie a ja robie w porywać 7,7 WU /24h :) niby mamy identyczną konfiguracje a tu taki zonk :( jestem zdruzgotany jak ty to robisz ulicha ze ma 9WU a ja przy tej samej predkosci 7,7 WU . JAKIS super tajny sposób czy jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snap tak to ja tez bym chciał niestety chiem ale nie mogiem 8) bo liczy 3,11wu/day grgrgrggr dzisiaj jak wróce z pracy do domu to mu zapodam wieksze Fsb i zobaczymy co będzie kurde rywalizacja trwa :D <br>

AUTOUPDATE :lol: a co z tymi statystykami prowadzi ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie tym progsem statsy codziennie o mniej wiecej tej samej godzinie (+- 30min), i patrze sobie jakie mamy przyrosty dzienne, kogo ostatnio kto wyprzedzil itp :) Jak chcecie to wieczorem znowu dam pare screenow :)

 

Wizjonerek, napewno liczysz klientem textowym?

Bo u mnie jeden unit liczy sie ok 2h30m (+- 5min)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizjonerek, napewno liczysz klientem textowym?

Bo u mnie jeden unit liczy sie ok 2h30m (+- 5min)

no własnie tesktowym dlatego jestem zdziwiony bo u mnie wychodzi ok 3,11 :( seti hide wywaliłem bo liczył wolniej teraz jedzie sama tekstówka no i straszna jest róznica kurde nie mozliwe aby aż taka duża bo konfig mamy prawie identyczny nawet identycznie prawie ustawione OC :D nie wiem sprawdze wieczorem ustawie wyzsze Fsb timingów nie skróce bo te pamiątki do kitu są :( i oile proc nie bedzie robuł zwisów przelicze 1 WU zobaczymy czy bedzie róznica . dla pewnosci sciągnałem klietna z strony seti .podeslij mi go na maila moze coś pochromoliłem ale do XP był tylko 1 do wyboru .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh po statsach z wczoraj wynikalo ze mam 3 czas przeliczania WU w naszej grupie.. a wcale nie mam wykreconego sprzetu na maxa (max=2506 mhz a ja pracuje ledwie na 2250 mhz @1,65V na dodatek na kt400 na fsb 166 pamieci cl2).... A uzywam klienta txt plus SetiDriver Mam cos pod 7,cos WU nadobe ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh po statsach z wczoraj wynikalo ze mam 3 czas przeliczania WU w naszej grupie.. a wcale nie mam wykreconego sprzetu na maxa   (max=2506 mhz a ja pracuje ledwie na 2250 mhz @1,65V na dodatek na kt400 na fsb 166 pamieci cl2)....  A uzywam klienta txt plus SetiDriver  Mam cos pod 7,cos WU nadobe ..

toś mnie dobił a ja na 2400mhz i taka porazka :( bo wczesniej miałek graficznego hide a teraz tylko sam klient TXT i taka kapa buuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toś mnie  dobił a ja na 2400mhz i taka porazka :( bo wczesniej miałek graficznego hide a teraz tylko sam klient TXT i taka kapa buuuuu

Ale spoko nie martw sie odjedziesz mi i to sporo punktow ... bo no bo wlasnie zjaralem 2 porty pci i 6 usb.. ale plyta dalej dziala :)))) nie ma to jak przez przypadek wyciagnac karte sieciowaze slotu podczas pracy kompa ;-( Generalnie mam w tle NAV , Emule , serwer www (php,mysql) , firewall poczta , rozdzielanie netu i w piip innych serwisow

system jest mocno podkopany ... To tak w ramach pocieszenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wizjonerek

 

Może to kwestia fsb ??

Bo momo że proce mamty taktowane podobnie to ja mam fsb wyższe o 10% od twojego, moze stąd ta różnica, a może po prostu dostajesz trefne paczki :lol:

 

 

A teraz z innej beczki, postawiłem system od nowa i mam zonk, dopiero wróciłem do domu i okazuje sie że komp przestał cały dzień nic nie robiąc tzn seti stoi w idle i nic nie liczy dlaczego??

nie nie robiłem na kompie tylko zostawiłem specjalnie na seti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem grgrggr co mnie doprowadza do istnej pasji :) sprawdze wieczorem jeszcze raz co jest grane bo powaznie nie mam pojęcia moze to faktycznie FSB tyle ze u mnie proc nie trawi wiekszego nic 220 i nawet 2v mu nie pomogą dobra zobacze wieczorkiem o co w tym biega nie dam się tak łatwo zdystansować. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem grgrggr co mnie doprowadza do istnej pasji :)  sprawdze wieczorem jeszcze raz co jest grane bo powaznie nie mam pojęcia moze to faktycznie FSB tyle ze u mnie proc nie trawi wiekszego nic 220 i nawet 2v mu nie pomogą dobra zobacze wieczorkiem o co w tym biega nie dam się tak łatwo zdystansować.  :D

Ejejej mozezrob taki myk daj mnoznik wysoki tak jak u mnie i sprooboj przeliczyc kilka jednostek zobacz jaki czas bedziesz mial ... i potem zaczniesz kombinowac co i jak ... sa statsy ! :) heh jestem 33 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...