Skocz do zawartości
kucyk

Arsenal Londyn & Women

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem coś dla fanów tego klubu. Bardzo ciekawe fotki - oto one:

 

1#

Dołączona grafika

 

2#

Dołączona grafika

 

3#

Dołączona grafika

 

P.S. Mam nadzieje, że fotka #2 nikogo nie "oburzy", bo według mnie jest całkiem przyzwoita i nadaje się do opublikowania 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacznę interesować się piłką nożną, bo kolarze nie mają takich fanek  :D

a taki c.i.p.o.l.lini to co ??

 

 

P.S. nie wiedziałem ze jego nazwisko jest ciach na forum :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby kazdymial klub mial takei mskotkito chyba polski zaden do konca swita zadnego meczu juz nie wygral. A tak to moze kto wi:D

Każdy klub premiership ma takie maskotki. Resztę zdjęć będe zamieszczał z upływem czasu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby kazdymial klub mial takei mskotkito chyba polski zaden do konca swita zadnego meczu juz nie wygral. A tak to moze kto wi:D

Każdy klub premiership ma takie maskotki. Resztę zdjęć będe zamieszczał z upływem czasu 8)
To cos w stylu wypuszczaia wladcy pierscieni co rok jeden film w tym przypadku co rok 3 zdjecia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal Rulez  :twisted:  Te panie tez :) Chcialbym zeby moja dziewczyna miala taka koszulke jak te panienki tutaj :) Fajnie by to wygladalo: ja w koszulce arsenalu i ona tez (tylko troszke zmodyfikowanej koszulce  :wink: )

Co za problem biegnij jutrto z rana do nike shop i zakup co trzeba .Tylko ze trszoke sie wykosztujesz:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal Rulez  :twisted:  Te panie tez :) Chcialbym zeby moja dziewczyna miala taka koszulke jak te panienki tutaj :) Fajnie by to wygladalo: ja w koszulce arsenalu i ona tez (tylko troszke zmodyfikowanej koszulce  :wink: )

Co za problem biegnij jutrto z rana do nike shop i zakup co trzeba .Tylko ze trszoke sie wykosztujesz:P

Hehe ja juz koszulke orginalana z Nike mam :wink: (nabylem ja w hiszpani) A z koszulka dla dziewczyny bedzie problem :) A jaki to tylko nieliczni wiedza :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no fotki bardzoooo ciekawe :twisted: :twisted: :twisted: heh chyba polubie Arsenal :twisted: no chyba ze moj kochany liverpool ma podobne fanki :)

 

 

A z koszulka dla dziewczyny bedzie problem :) A jaki to tylko nieliczni wiedza  :twisted:

Ja wiem np. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...