Skocz do zawartości
tomcyk

lipa przy odblokowaniu XP...na PEWNO nie bylo tego:)

Rekomendowane odpowiedzi

witam

nie myslałem ze bede miał z tym problemy...

dorwałem electrona i zabrałem sie za mostki mojego palomino....

Musze dodac ze wczesniej bawiłem sie glukonem (kilka razy zdzierałem i nakladalem -paryja ogólnie)-dlatego płytka proca jest deko pozdzierana wokół mostków L1.....dokonalem juz chyba z 7 nieudanych prób electronem---zawsz jest lipa..tzn proc wstaje ale na defasultowym mnozniku...

teraz , czy wydaje sie Wam ze to możliwe ze jak mam pozdzierany ten zielony kolor z "pcb"proca :wink: (aż do takiego ala "miedzianego" czegos co jest pod spodem) przy L1 to moze on przewodzić prąd pomiedzy ścieżkami..tak ze nawet jak są one wykonane z duża precyzja to i tak to nic nei da???????

 

mnie sie tak własnie widzi bo teraz to juz jest mega dokladnie połączone a nadal jest lipa.....przyczyny swoich niepowodzen szukam wiec w tym

Co wy na to???

Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "miedziane coś pod spodem" to ścieżki do mostków L1 i innych. Być może przerwałeś którąś z nich podczas tego drapania i teraz jest zonk.

 

Nie pisałeś, czy wypełniałeś izolatorem otwory między mostkami. Jeżeli nie- to zwara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy aby napewno twój Electron przewodzi prąd .Może tu być przyczyna.

 

PS

 

Łączyłem sporo już mostków i max co musiałem powtarzać to 2x :wink: Tylko ja używałem szajsu do łączenie ogrzewania na szybach i do tej pory każdy proc działa :wink: bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy na pewno :):):)to lakier łaćżący przerwane obwody :)

Na pewno to Kopernik nie żyje :wink: . Wiem co to jest Electron :wink: .

Weź maźnij na jakiejś powierzchni kreche i sprawdź omomierzem . Chyba nie jest to zbyt trudne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec w pudełku dostałem pindzel:)

ale najważniejsza jest buteleczka z plynem o sredniej gestosci koloru srebrnego.....co pachnie/smierdzi jak klej do modeli(mniej wiecej coś takiego)

wiec w pudełku dostałem pindzel:)

ale najważniejsza jest buteleczka z plynem o sredniej gestosci koloru srebrnego.....co pachnie/smierdzi jak klej do modeli(mniej wiecej coś takiego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączyłem sporo już mostków i max co musiałem powtarzać to 2x  Tylko ja używałem szajsu do łączenie ogrzewania na szybach i do tej pory każdy proc działa  bez zarzutu.

Można wiedzieć jak sie ten szajs nazywał, bo właśnie niedawno prubowałem zrobić tak samo, ale mnożnik jest nadal zablokowany, myślałem, że poprostu to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o ma za duży opór i nie powtarzałem próby, ja używałem ELCON AG-438 (czy jakoś tak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączyłem sporo już mostków i max co musiałem powtarzać to 2x  Tylko ja używałem szajsu do łączenie ogrzewania na szybach i do tej pory każdy proc działa  bez zarzutu.

Można wiedzieć jak sie ten szajs nazywał, bo właśnie niedawno prubowałem zrobić tak samo, ale mnożnik jest nadal zablokowany, myślałem, że poprostu to <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ma za duży opór i nie powtarzałem próby, ja używałem ELCON AG-438 (czy jakoś tak).

Elpox-15 E-Z FIX 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo co tomcyk. Zbierajac supergluta zerwalem zielona powloczke, a pod nia jest miedziana siateczka, ktora jest uziemina. Pozatym dosc ostro rozoralem laminat (jak bede miec czas to zamieszcze fotki z mikroskopu :twisted: :twisted: ). I tez juz nie mogle dobrze polaczyc. Pozatym moj Elpox 15 (tez od amepoxa) schnie 5 h i wciaz sie lekko lepi, pewnie zle proporcje czy cos :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo co tomcyk. Zbierajac supergluta zerwalem zielona powloczke, a pod nia jest miedziana siateczka, ktora jest uziemina. Pozatym dosc ostro rozoralem laminat (jak bede miec czas to zamieszcze fotki z mikroskopu :twisted: :twisted: ). I tez juz nie mogle dobrze polaczyc. Pozatym moj Elpox 15 (tez od amepoxa) schnie 5 h i wciaz sie lekko lepi, pewnie zle proporcje czy cos :/

ładna lipa.. ja juz zkladam kase na nowego coś:(........

bo z tego to juz nic nie bedzie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...