Skocz do zawartości
opti

nowy bios do epox'a 8rda+ 08/27/2003

Rekomendowane odpowiedzi

jest juz nowy bios do 8rda+ poprawia:

1) Add "Auto_Precharge_Selectable" option to patch some DDR unstable issue. (i.e. A-DATA DDR400 / TwinMOS DDR 400) 2) Add support MagicScreen utility function. 3) Reduce code size for aggressive ROMSIP table. Enabled CPU Interface item. 4) Solved CPU warning temperature/Shutdown temperature function fail. 5) Show help message for VDD Voltage Regulator item. 6) Update awdflash.exe utility version of 8.23F to 8.24V. 7) Remove some items: -OS Select For DRAM > 64MB -Typematic Rate Setting -Typematic Rate (Chars/Sec) -Typematic Delay (Msec) ... ma ktos moze link do jakiejs np. polskiej strony z ktorej mozna go zassac? bo ftp epoxa nie dziala..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi sie pkt 4) ... w koncu to naprawili (oby, bo dopiero sciagam..), co ciekawe Thermal Throttling ktory tez opiera sie na CPU Warning Temp. dziala, ale Shutdown juz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec zmienilem sprzet na epox 8rda3 athlona 2000+ 256ram pc400 wczesniej mialem juz gf3 ti450 gainward i maxtora 80 2mb cache i po reinstalacji winxp w 3dmarku mialem ponad 9500 punktow i zamieszalem cos w sterownikach od karty graficznej i mam juz tylko 7500 punktow ???? czy to mozliwe? sprawdzalem wiele sterownikow i mam zainstalowane detonatory 4072WHQL - ktore beda najlepsze go gf3? i ogolnie to nawet bios zmienilem i zainstalowalem wsio od nowa i dalej 7500:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec zmienilem sprzet na epox 8rda3 athlona 2000+ 256ram pc400 wczesniej mialem juz gf3 ti450 gainward i maxtora 80 2mb cache i po reinstalacji winxp w 3dmarku mialem ponad 9500 punktow i zamieszalem cos w sterownikach od karty graficznej i mam juz tylko 7500 punktow ???? czy to mozliwe? sprawdzalem wiele sterownikow i mam zainstalowane detonatory 4072WHQL - ktore beda najlepsze go gf3? i ogolnie to nawet bios zmienilem i zainstalowalem wsio od nowa i dalej 7500:(

a jak sie to ma do tematu topicu??? jak łysy do grzebienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest kolejna aktualizacja biosu - zmiany kosmetyczne, aczkolwiekm dla niektorych mogą być ważne.

BIOS: 8RDA3930.BIN (xxxx)

BIOS Date: 2003/09/30

Fixed:

1) Give support for new family members of Athlon XP Model 10 Family

2) Show new XP2600+ Barton model 10 correctly

źródło: http://www.epox.org

doss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...