Skocz do zawartości
soltys

Hercules Radeon 9700 Czemu takie slabe OC (385 i 310)?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdejmuj, nie ma sensu. Napewno stać je na więcej, trafił ci się poprostu taki egzemplarz... A jaką masz zasiłke?

Chieftec 360W....ale to jest nie mozliwe zeby byla az taka roznica...620 a raptor ma 690...bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz sprawdzic te pamieci - równie dobrze mozesz miec 3.0 jak i 3.6- a to sprawa zasadnicza

 

druga sprawa ze karta karcie nierówna i byc moze trafiłes na tę słabszą

ja chce rozwiazanie a nie zalamki jak sprawdze i sie okarze ze to sa 3.6ns...zreszta jak mam je sprawdzic jak nie moge odkleic...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tesz mam w swoim pamieći 3.3 ns i narazie(bez radiatorów) max chodzą na 325 mhz.Bartezjusz jak myślisz, jak dodam radiatorki to będą chodzic wyżej :?: dodam ze i tak dmucha na nie wiatrak 80x80 na 10V i sa tylko troszkeciepłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogą ci żadne radiatorki - wiem po swojej karcie. Mam ją na Infeonach 3,3 i leciały na 640-645MHz. Zrobiłem V-moda, założyłem radiatorki i teraz lecą na 740MHz. Więc spokojnie stwierdzam (zresztą nie po raz pierwszy), że pamieci są po prostu niedoVoltowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3dmarku01 przed modem nie pamietam ile miałem, ale teraz mam 13,8k.

Jeśli chodzi o 3dmark03 to było 3300, po modzie są równe 4000.

Było by więcej, ale mnie płyta trzyma (AGPx8 i FSB). 8)

Kart oczywiście nie modowana na @9700...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dam rady wyzej, co jest grane? czemu tak slabo pamieci? zamienialem biosy, chlodzilem wentylem 80x80 (troche lepiej - 320) 

Radiatory mam na pamieciach przymocowane na tasme chyba. 

Pomocy!

a co gry ci tną w 1600*1200*32 bity w full detalach :lol: :lol:

ciesz się z tego co masz a nie wybrzydzaj a co by było jak by nie było o/c. ja też mam słabe pamiatki i nawet do 400MHZ bez arfeaktównie dojadą

nie rozumię takich ludzi co mają taki sprzęt i dalej marudzą a pozatym to pewnie robisz dla sportu a nie przez to że ci gry tną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm

 

to znaczy sie szyna jest 256bit i 8 potoków i oc grafy na 405/370 do tych wyników??

Nie, to znaczy, że szyna jest 256bit przez co przepustowość pamięci jak w R9700 i wzwyż, ale potoki są 4y i przez to wypełnianie jest 2 razy mniejsze niż w R9700 i wzwyż...

Więc wyniki są na "gołym" R9500 non pro/non@9700 tylko ma zrobionego moda na napięcia rdzenia i pamięci przez co lepiej się kręci... ba, kręci się w kosmos, zwłaszcza pamięci :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...