Skocz do zawartości
badboy11

SubEdit i bledy po zakonczeniu programu ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

do ogladania filmow posluguje sie programikiem wymienionym w tytule i mam maly problem: zawsze gdy zamykam program wyskakuje mi komunikat o bledzie ...system swiezo instalowany, mial ktos cos takiego?? co to moze byc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam tego progsa bo nie ma sobie równych ale ostatnio teżmi sie coś jebie jak ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m film to mi sie czasami biały ekran robi ??? najlepiej odinstaluj go i nowąwersje zciągnij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma ktos wczesniejszej wersji, bo mi na tej najnowszej robi sie to samo co pisze _mag_ ... Na starszej mi sie nie robilo, ale nie przewidzialem problemow i zrobilem replace :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie przy zamykaniu jest ok, tylko przy otwieraniu niektorych filmow program sie zamraza... i nic.. trzeba go killnac, ale ten sam film otwiera sie w innych bez problemu, ba.. otwiera sie tez co ktorys raz w subedicie.

 

Maila dostaniesz na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam subedita od lat, i dopiero ostatnio są z nim problemy. Kilka ostatnich buildów jakieś słabe...

Mam te same problemy, i z mojej strony odkryłem, że to wina kodeków, a raczej filtrów fdd show...czasami błędy, czasami zamarza, a wystarczy pomieszać w kodekach i uzyć innego do odtwarzania filmu, który krzaczy, i już jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to moga byc te filtry z fdd show packa!! to wqlasnie chyba odkad je zainstalowalem wyskakuja mi te glupie bledy po zamknieciu programu ... tylko co zrobic jak na innych kodekach przesuwa mi dzwiek wzgledem obrazu ....

chyba trzeba bedzie zmienic odtwarzacz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reed:

chodzi Ci o ten fragment?? :

 

FFDSHOW - jest to uniwersalny filtr pozwalający na odtwarzanie filmów zakodowanych wszelakiej maści kodeków pochodnych od mpeg...  

 

ac3filter - najlepszy w tej chwili dekoder dźwięku AC3. ... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.. tymbardziej ze te filmy nawet w Subedicie mi sie czasem odpalaja.. ale niestety tak z 1/5 mniej wiecej jest poprawnych uruchomien, reszta to freeze...

We wczesniejszej wersji tego nie bylo (chyba tej z maja), a kodekow nie ruszalem, przeinstalowalem tylko subedita, wyzerowanie jego ustawien nic nie dalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak: fddshow+inne playery=ok. Subedit+inne kodeki=ok. SubEdit+fddsow=błe. Poprostu się nie lubią, przynajmniej u mnie ;]

 

UPDATE: SubEdit plus KODEKI, nie filtry, bo alternatywnie używam KS studio+Xvid+divX5; może o to chodzi? Że filtrów direct show nie lubi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...