Skocz do zawartości
Red Scorpion

mierzenie prędkości internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ale jest jedna wada DuMeter-a. Mianowicie liczy on też prędkość sieci LAN. I ilość przesłanych MB też podaje łacznie z tymi z sieci. :roll:

Domyślam się :? że skoro masz I-net z Kablówki to raczej nie jesteś w sieci LAN, także ten program będzie odpowiedni. :)

Pozdrawiam

Punek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja polecam DU METER .....fajny programik pokazuje aktualnie download i upload i także ilośc ściągniętych i wysłąnych mg .... uruchamia sie w trayu :-))) ma wykres graficzny :-))

takie funkcje posiada sam windows ^^ tylko wystarczy to sensownie wyrzucic (np. na traya)

ja mam wyrzucone na pulpit za pomoca samurize :D

 

noob999: numion jest do <font color="#FF0000">[ciach!]</font> :P nie warto go uzywac, bo nie pokazuje prawdy :P

wg mnie bardzo dokladnie pokazuje twoj sredni dostep do stron www !

nie ma buga w postaci pozostalosci w cachu przegladarki itp, ma b. duza powtarzalnosc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o numiona to rzeczywiscie nie jest to najlepszy problemik ale zawsze freeware :) , ktory pokazuje srednia predkosc twojego netu.

 

btw. jednostka w numionie jest kbps a nie nie kb/s. co oznacza, ze jezeli chcesz poznac przepustowosc lacza nalezy wynik podzielic przez 8... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o numiona to rzeczywiscie nie jest to najlepszy problemik ale zawsze freeware :)  , ktory pokazuje srednia predkosc twojego netu.

 

btw. jednostka w numionie jest kbps a nie nie kb/s. co oznacza, ze jezeli chcesz poznac przepustowosc lacza nalezy wynik podzielic przez 8... :twisted:

1. to nie jest programik to jest strona www

2. wynik jest podawany w kb i kB

wnioskuje, ze nie o tego numiona Ci chodzilo :D

tia ;) a jak wytlumaczycie to, ze stronki mi chodza 550-610kbps a numion w pokazuje 130 :?: ;)

 

(neo+ rulezzzzzzz)

wszystkie Ci tak chodza?

do obciazonych vortali tez masz tyle?

mi praktycznie tyle wskazuje co admin ustawi na limicie :)

IMO numion jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NetSpeed i wszystko jasne :D

 

ps. jesli masz net o przepustowosci np 512kbps to ustaw w nim ADSL i pozniej dokładnie jak ci odpowiada :) np 80 kB/s, aha i REFRESH RATE ustaw na !!! 1 s !!! wtedy kreska z transferem pokazywana bedzie idealnie odpowiadala twoim transferom

 

Prgo jest w 99% doskonały , jedynie urzytkownicy xp i chyba 2k beda mieli maly problem bo u nich moze on nuie chodzic ale ja kiedys jakos go ustawilem ( cos ze sterami)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrzuccie te progi co o nich piszecie :) ( nie no zartuje ) .

 

lecz wyprobojcie netspeed'a malo zajmuje, bez instalki jest jest

i 100 razy lepszy od innych .

oczywiscie z ustawieniami jakie są powyzej /

|

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...