Skocz do zawartości
cyra

fsb na duronie 1200 i solteku frn-l

Rekomendowane odpowiedzi

tak spojrzalem na podpis jednego z uczestnikow forum i troche sie zdziwilem....on mial na duronie (nie wiem jakim) fsb 170 na jakims abicie, a ja nie moge wycisnac wiecej niz 120 (na tym co w podpisie) ...moze pamieci do d....,

a moze jakies wskazówki

 

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moj gust to powinienes zmiejszyc mnoznik pozniej dac wieksze fsb np.133x10( z tego co mi sie wydaje to duron ma zablokowany mnoznik wiec odblokuj olowkiem) , a co do tych pamieci to nie wydaje mi sie zebys osiagnal wiecej niz 166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze to bylo juz pewnie z milion razy ale: moze powiecie mi jak je pomalowac, znaczy te mostki aby odblokowac ten wredny mnoznik... z checia bym sie pobawil troche w jakies wieksze podkrecanie....

 

 

ps.

mialem kiedys athlona 1,7..i na elixirach 333 wykrecilem go tylko do 1800 mhz..fsb jakies 155 i dalem sobie spokoj, (podobno moje mobo nie jest za dobre do krecenia, ale zawsze lepsze niz moj pierwszy ECS :oops: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje mobo jest całkiem dobre do podkręcania - może nie tak dobre jak frn2 ale i tak całkiem, całkiem.

 

Malujesz mostki L1 .

 

Teraz wyglądają tak:

:::::

 

A po zamalowaniu powinny wyglądać tak:

IIIII

 

Pamiętaj - każdy z mostków nie może się stykać z żadnym innym. Malujesz np. ołówkiem 2-4B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...