Skocz do zawartości
leszex

NEC LCD1760NX vs. SAMSUNG 172T [LCD 17"]

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzyło mi się oglądać ostatnio NEC LCD1701. Czas reakcji ten sam, więc pomyślałem, że matryca ta sama co w NEC LCD1760NX.

 

Zmartwiła mnie jednak jedna rzecz. Kąty widzenia, zwłaszcza w pionie.

W teście szarości nokii wystarczyło lekko podnieść głowę aby najciemniejsze odcienie zlewały się z czernią. 140* niby, a wygląda jakby różnica kątów widzenia górnej i dolnej części ekranu przekraczała te 140*. Czy tak samo jest z NEC LCD1760NX. Co z Samsungiem 172T? (ten ma niby gorszy czas reakcji, ale lepszy kontrast i kąty). Jeśli ma ktoś LCD1760NX pod ręką, to bardzo proszę krytyczną ocenę i podzielenie się opinią. Zwłaszcza na ciemnych obrazach widać tę "dolegliwość".

 

Hilfe! Doradźcie mi naprawdę dobry monitor LCD 17".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nec'a 1760NX White - monitor naprawde super, ale jego wada najwieksza i jedyna jest bardzo kiepska widocznosc przy wyswietlaniu ciemnych obrazow np w ciemnych korytarzach w grach to prawie nic nie widac (tzn widac gorzej niz na moim poprzednim analogu), to samo tyczy sie filmow dziejacych sie w nocy (choc tutaj jest juz lepiej). Ogolnie moge polecic ten monitor bo wszystko inne jest na najwyzszym poziomie w koncu to jest NEC a nie byle co. Ja sie zdecydowalem i nie zaluje, a jak Ty postapisz twoja wola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...