Skocz do zawartości
_Vip_

FSB250 czyli tyle ile fabryka dala :]

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie to tylko do przegladania stron www :] ,ale zawsze cos.Okazalo sie ze ograniczeniem sa jednak pamieci a nie chipset.Dzis godzinke trzymalem moje kostki pod 60W zarowa i prosze ,jutro jeszcze je troszke poopalam....jak nie beda chcialy pracowac stabilnie to zbieram kasiore na Twistery 4000 (500MHz) ,no chyba ze Berkut wykombinuje cos na Vmem moda :wink:

 

Jak zrobie Vmoda (to akurat nie problem) to pojade 10x250 ,1.85V to juz troszke za malo.

 

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO super.

Mam pytanko to jeśli już 250MHz jest osiągnięte to czy jest jakaś mobo pod SOcket 472 która ma możliwość ustawienia powyżej 250MHz??

tak jest nf7-s <=300 mhz tylko kto to osiagnie na tym mobo ciezko 240 osiagnac

 

p.s. _Vip_ gratulacje po raz hmmm... stracilem rachube ;) ;) a tak BTW masz cool tapetke :D :D 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co podnoszenia FSB: czy nawet jesli w BIOSie nie ma mozliwosci ustawienia jakichs wysokich czestotliwosci, to CPUFSB nie pomoze? ja tak zrobilem wczesniej na plytce z AMD760 - max FSB w BIOSie jest 150, a ja ustawilem 160 i chodzilo mi tak bez wiekszych bledow przez pol roku

 

sprowadza sie to do odpowiedzi na pytanie czy PLL wytrzyma...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie :D

 

Te fsb250 to raczej taka ciekawostka, narazie jest calkowicie bezuzyteczne....do pelni stabilnosci trzeba robic mody na napiecia co niesie ze soba wzrost temperatury,a wizja suszary w postaci V7+ na HIGH mi sie nie usmiecha.

 

Kazde zwiekszenie fsb wymaga dodatkowego pradu dla proca.Do stabilnego 10x250 proc potrzebowalby ok.2V ,tak wiec bez wody nic nie zrobie.Z pamieciami jeszcze bede walczyl : wink:

 

No ale nawazniejsze ze sprzet potrafi :wink:

 

Co do fsb300 ..... poczekajmy jeszcze jakies pol roku, moze rok :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 250MHz calkiem ladnie. Musze sie pochwalic ze u mnie bylo 233 synchro ale podobnie jak u ciebie Vip tylko do ogladania www :D . Pamieci jakies dobre najlepiej Geil'e i 250 nie powinno byc problemem bo Kingstony wymiekaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 250MHz calkiem ladnie.  Musze sie pochwalic ze u mnie bylo 233 synchro ale podobnie jak u ciebie Vip tylko do ogladania www :D . Pamieci jakies dobre najlepiej Geil'e i 250 nie powinno byc problemem bo Kingstony wymiekaja.

to 233 to na swoim abicie??? cholera a ja u siebie poki co w asynch max co stabilne osiagnalem to 220 mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde u mnie na tym co w podpisie max co wyszło to 225 i ani 000000,5 wiecej :( timingi na min i proc wytrzymuje max 225 na core 1,85 max co pociągnął to 11,5x225 wiecej nie miałem czasu sprawdać zresztą wyzszego core nie dam bo zasiłka tylko 300w :( choć nie powiem 2400mhz mi się bardzo podba oczywiśce wszystko synch pamieci Twinmos pc3200

Update Vip bije pokłony te 250 robi wrazenie :) ale na tym moim XP to raczej nia nie nie mam szans :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawajta robimy zrzutke na pamiatki dla Vip'a!!!!!!!! ;)

Najlepiej jak by mozna tego procka jeszcze dac Berkutowi zeby to na FC dzialalo. Moze wtedy wyciagniemy jakis zarabisty wynik i polak bedzie znany w swiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawajta robimy zrzutke na pamiatki dla Vip'a!!!!!!!! ;)

Najlepiej jak by mozna tego procka jeszcze dac Berkutowi zeby to na FC dzialalo. Moze wtedy wyciagniemy jakis zarabisty wynik i polak bedzie znany w swiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...