Skocz do zawartości
_Vip_

FSB250 czyli tyle ile fabryka dala :]

Rekomendowane odpowiedzi

nie no kongratulejszon _VIP_ jesteś moim idolem :> mój zasraniec epox max 210 stabilne ale jak bede miał chajc to pocwicze go jeszcze :>

już tak nie psiocz na epoxa, może masz lipnego proca

ja mam już Fsb 240 w windzie, co prawda niestabilnie, ale to wina pamięci i biosu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> _Vip_

Zadowolony z nowego ramu ??

Jak z wydajnością ??

Zarzuć jakieś wyniki z aidy, super PI ...

kostki zajefajne :D

 

jak zrobie moda na Vcore2V to wtedy zrobie"pokaz sily" - 10x250,badz cierpliwy :wink:

rób rób, bo narazie tylko straszysz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> _Vip_

Zadowolony z nowego ramu ??

Jak z wydajnością ??

Zarzuć jakieś wyniki z aidy, super PI ...

kostki zajefajne :D

 

jak zrobie moda na Vcore2V to wtedy zrobie"pokaz sily" - 10x250,badz cierpliwy :wink:

rób rób, bo narazie tylko straszysz :D

bo kurde lutownicy nie mam odpowiedniej no i troche stracham sie o mojego Solteczka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie  :D  

 

Te fsb250 to raczej taka ciekawostka, narazie jest calkowicie bezuzyteczne....do pelni stabilnosci trzeba robic mody na napiecia co niesie ze soba wzrost temperatury,a wizja suszary w postaci V7+ na HIGH mi sie nie usmiecha.

 

Kazde zwiekszenie fsb wymaga dodatkowego pradu dla proca.Do stabilnego 10x250 proc potrzebowalby ok.2V ,tak wiec bez wody nic nie zrobie.Z pamieciami jeszcze bede walczyl : wink:  

 

No ale nawazniejsze ze sprzet potrafi  :wink:  

 

Co do fsb300 ..... poczekajmy jeszcze jakies pol roku, moze rok  :wink:

A co sądzisz o 226W peltach + Blok (pod pelta) może to da radę schłodzić takie monstrum? trzeba pokazać w końcu, że Polak potrafi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie czekam az ludzie z CFD zrobia zapinke dla plyt bez otworow do ich rev.2

....jak juz okielznam jakies konkretne WC to bede myslal o peltkach...co nagle to po diable :wink:

 

UPDATE :

 

zreszta dla takiego peltka musialbym kupic zaslke pokroju Antec'a 550W ,a to juz naprawde mi sie nie podoba :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem jeszcze jak sie bedzie zachowywal sprzet po modzie ale mysle ze dobre WC sobie poradzi z takim prockiem.

 

Na liscie zakupow mam jeszcze jakis dobry monitor LCD17" bo moja stara pietnastka mnie juz dobija....przdalbysie jakis sponsor :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie było iż nie masz do kogo startować to spójrz na ten komp : od razu dodam magistrala 257,2

 

A o wyniku w 3dMarku już nie mówię bo zabija na miejscu - podobnie jak całe chłodzenie. A zresztą sami patrzcie:

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7061779

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie było iż nie masz do kogo startować to spójrz na ten komp : od razu dodam magistrala 257,2  

 

A o wyniku w 3dMarku już nie mówię bo zabija na miejscu - podobnie jak całe chłodzenie. A zresztą sami patrzcie:http://service.futuremark.com/compare?2k1=7061779

ja jestem hobbysta-overclocker ,a nie maniak fps (nie mylic z fsb :wink: ) no ale sprzecik mocarny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250mhz :| oj gratuluje gratuluje :D

hmm ciekawe czy wygrzewanie cos da na moje elixiry :] moze wyciagne na nich 180 :] (teraz 173) :D

Grzej :) znalazłem stare hynixy 266 @ 400 cl 2,5 3-3-7 i sprzedałem :)

 

na moim epoxie zapodałem już VDD 2.4 V :twisted: i post FSB 245,

i mam teraz dylemat czy L12 i zmienić pamięci (takie same jak u VIPa) bo na Epox nie działają :(

 

"o dziwo" :oops: mostki to NB A1 i Sb A3 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ..... dzis mialem pracowity dzionek :lol:

 

najpierw Vmod

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

teraz moge sobie plynnie zwiekszac Vcore do 2.05V 8)

 

no a pozniej zmiana chlodzonka na NB

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

no i wyszo z tego ...

Dołączona grafika

 

Takiej grzalki to jeszcze nigdy niewidzialem ,wystarczy kilka minut i juz mamy piecyk.........naraze tylko do netu i zadan niemeczacych zbytnio CPU,pozniej to juz temeratura rosnie w oszalamiajacym tempie :evil: ... no ale z WC poszalejemy 8) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde a ja sprzedalem mojego bartona 2500+@2500 mhz tak bym sie z wami poscigal ....tylko pytanie czy na moim mobo wyciagne taka magistrale :? ...wiem tylko ze na tej konfiguracji przy 230 fsb komp sie nie wlacza ,ale prawdopodobnie jest to wina ramu gdyz nawet juz przy 210 wali bledami w memtescie ;) (na asusie szedl 220 fsb bezblednie ) ...chyba bedzie trzeba go zmienic na cos ciut szybszego ,przynajmniej o jakies 50 mhz :twisted: wtedy sie okaze ;)

 

@vip fajny sprzecik ;)

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ..... dzis mialem pracowity dzionek  :lol: 

 

najpierw Vmod

Dołączona grafika  Dołączona grafika

 

teraz moge sobie plynnie zwiekszac Vcore do 2.05V  8) 

Vmodzik ładny. Mam tylko jedno pytanie - sam lutowałeś???

BO ja się jakoś nie mogę przemóc szczególnie iż w lotaniu jestem marny. Myślałem więc o przyklejeniu klejem eletroprzewodzącym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio :)

 

sam lutowalem o 8:25 rano ,jeszcze w bokserkach....i to jeszcze ciulata lutownica kolbowa,stracha mialem,ale dzien wczesniej wszystko obmyslilem i merytorycznie bylem przygotowany :wink:

 

teraz to juz z pelnym spokojem bym to przylutowal......najwazniejszy jest odpowiednio cienki przewod i troszeczke kalafonii na nozke ukladu,pozniej wystarczy tylko delikatnie przylozyc lutownice i po MoBo...eee po krzyku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dluzszyc ogledzinach zauwazyle ze procek na 10x250 traci stabilnosc z momentam kiedy ABSII (odczyt z diody termicznej) przekroczy 50'C...przy 54'C jest BSOD.....wiec dosc trudne zadanie przed moim przyszlym WC..w stresie ABSII ponizej 50'C

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...